Розташування та генплан
вул. Василя Жуковського (Жуковського), 3г
Можете обрати будинок
ЖК Будинок на Жуковського генплан
Карта
Супутник
Європейська площа
10 хв
19 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Будинок на Жуковського
ЖК Neboshill
Соборний
ЖК Neboshill
DM Group
Від 2.3 млн грн
1 будинок будується
ЖК Bartolomeo Resort Town
Соборний
ЖК Bartolomeo Resort Town
LOGOS DEVELOPMENT GROUP
Від 2.04 млн грн
1 будинок будується, 3 збудовано, 2 в проєкті
ЖК Sweet Home
Ціна від 850 $/м²
%
Соборний
ЖК Sweet Home
Від 1.48 млн грн
2 будинки збудовано
ЖК Фестивальний
Соборний
ЖК Фестивальний
Перспектива
4 будинки збудовано, 5 в проєкті
Про проєкт
ЖК Будинок на Жуковського ще шукають як Дім на Жуковського

Житловий комплекс «Будинок на Жуковського» у Дніпрі знаходиться в одному з кращих місць міста. Поруч є все, що необхідно для комфортного життя у великому місті:

  • освітні та медичні установи;
  • магазини і супермаркети;
  • кафе і розважальні заклади;
  • банки.

Зручне розташування, близькість найважливіших транспортних магістралей і прекрасно розвинена інфраструктура Соборного району є вирішальними факторами, що впливають на бажання купити квартиру в ЖК «Будинок на Жуковського» в м. Дніпро від забудовника «Маркет Груп».

Будівельні технології

У ході будівництва ЖК на вул. Василя Жуковського, 3г використовувалися сертифіковані екологічно нешкідливі матеріали та сучасні технології, що гарантують низьку вартість утримання житла.

Міцність будівлі забезпечує залізобетонний монолітний каркас, при зведенні стін використовувалися газобетонні блоки. Фасад утеплений по системі «Zerringen» і облицьований панелями «Trespa».

Віконні блоки з дерева та алюмінію засклені двокамерними енергозберігаючими склопакетами.

Особливості новобудови

«Будинок на Жуковського» – житловий комплекс, що має власну розвинену інфраструктуру. Його мешканці можуть користуватися зимовими садами, літніми терасами, є зелені зони відпочинку, спортивний майданчик, призначений для гри в сквош, а також добре оснащені дитячі ігрові майданчики.

На даху обладнана автономна котельня, що забезпечує роботу опалення та гарячого водопостачання. У під'їзді встановлено комфортабельний вантажопасажирський ліфт «Thyssen Krupp».

Преміальний комплекс зданий в експлуатацію з повністю упорядкованою територією, виконані роботи з озеленення. Встановлено систему відеоспостереження і організована охорона.

У комплексі запроєктовані сучасні квартири з оригінальними зручними плануваннями, а також значна кількість комерційних приміщень – житло розташоване з третього по чотирнадцятий поверх. Підключені всі комунікації, зокрема є кабельне телебачення, інтернет, телефонний зв'язок.

Умови, на яких забудовником здійснюється продаж квартир в ЖК «Будинок на Жуковського», ціни і технічні характеристики можна дізнатись за телефоном, що вказаний на головній сторінці офіційного сайту. Там же опубліковані фотографії новобудови.

Відгуки мешканців про преміальний будинок можна прочитати на місцевих форумах.

Поширені питання