Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Берегиня генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Героїв Дніпра
15 хв
30 хв
Мінська
15 хв
35 хв
Оболонь
15 хв
45 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Оновлено 07.04.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від Perfect Group
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Берегиня
ЖК Київський Шлях
Продажі призупинено
Бориспіль
ЖК Київський Шлях
Perfect Group
Від 1.75 млн грн
Продажі призупинено
Бориспільська
45 хв
1 будинок збудовано
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Берегиня ще шукають як Берегиня, Берегиня 2

Житловий комплекс «Берегиня» у Вишгороді будується приблизно в 20 хвилинах їзди від Києва і пропонує покупцям якісне і недороге житло економ-класу. До столиці звідси зручно діставатися не тільки на власному автомобілі, а і на громадському транспорті, що є безсумнівною перевагою цієї новобудови.

«Берегиня» - житловий комплекс, що розміщується в районі з вельми непоганою інфраструктурою. Неподалік знаходиться відразу кілька шкіл та дитячих садочків, є великі супермаркети, ринок. Об’єкти інфраструктури з’являться і безпосередньо на території комплексу, адже перші його поверхи віддані під нежилі приміщення.

Відносно недалеко від новобудови розташовується місцева гірськолижна траса Вишгороду, поруч Київське море, а також великі лісопаркові території і зони для активного проведення дозвілля.

Купити квартиру в ЖК «Берегиня» в м. Вишгород від забудовника ФК «Княгиня Ярославна» можна як невелику, так і досить простору. Не дивлячись на те, що новобудова позиціонується, як житло економ-класу, на її останніх поверхах будуть розміщуватися вельми значні за метражем дворівневі квартири.

Придбати житло тут можна як з чорновим, так і з повністю завершеним оздобленням, обравши найбільш прийнятний для себе варіант.

Якщо вас зацікавив продаж квартир в ЖК «Берегиня», ціни на житло в цьому будинку можна знайти на офіційному сайті забудовника. Міститься там і інша важлива інформація: планування одно-, двох і трьохкімнатних квартир, фото, вартість квадратного метру, статус будівництва і т.п.

Знайти відгуки про ЖК на вул. Набережна в м. Вишгород можна на тематичних форумах.

Поширені питання