Розташування та генплан
вул. Багговутівська, 17-21
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Багговутівський генплан
Карта
Супутник
3D-макет
Аерообліт
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 22.04.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Баггоутівський
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Багговутівський ще шукають як ЖК Баггоутівський, Багоутівський, Богоутівський
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Багговутівський» у Києві знаходиться недалеко від урочища Кирилівський Гай по вулиці Багговутівська, 17-21.

Поруч є зупинка міського транспорту – поблизу проходить не менше ніж десять тролейбусних і автобусних маршрутів. Відстань до центру столиці не перевищує п'яти кілометрів. До найближчого метро – 1,5 км.

Параметри й особливості комплексу

Багатоквартирний висотний будинок має чотири секції, які обладнані тихими швидкохідними ліфтами. Блоки споруджуються в дві черги.

У ході будівництва комплексу застосовуються екологічно чисті матеріали і надійні сучасні технології, що привертає увагу інвесторів, які збираються купити квартиру в ЖК «Багговутівський» у м. Київ від забудовника «Галжитлобуд».

Висока міцність досягається використанням монолітного армованого каркаса з бетону. Стіни викладаються з червоної цегли й утеплюються мінеральною ватою. Встановлюються металопластикові вікна з енергоощадним склом.

Що є в комплексі і навколо

Територією комплексу прокладаються проїзди і покриті тротуарною плиткою пішохідні доріжки. Поруч з будинком організовуються паркувальні місця, дитячий майданчик з гойдалками та гірками, а також місця для відпочинку дорослих. Обладнується підземний паркінг.

«Багговутівський» – житловий комплекс, який оточений з усіх боків об'єктами соціально-побутового призначення.

У безпосередній близькості розташований торговий центр і великий медичний комплекс. По сусідству з новобудовою магазини, мережеві супермаркети, аптеки, кафе і відділення банків. До школи всього двісті метрів, найближчий дитячий садочок знаходиться приблизно на такій же відстані. У радіусі п'ятисот метрів є ще кілька шкіл, дитячих садків і вищих навчальних закладів.

Характеристики житла

У ЖК на вул. Багговутівська, 17-21 у м. Київ є 1-2-3-кімнатні квартири, на двох верхніх поверхах розміщується житло з дворівневим плануванням. Забудовник виконує чорнове оздоблення, вартість якого включає:

  • двокамерні склопакети у вікнах, скління балконів і лоджій;
  • вогнестійкі металеві протиударні вхідні двері;
  • змонтовані системи опалення з радіаторами, які підключені до автономної котельні у будинку;
  • прилади обліку.

Відгуки про якість робіт і відповідні фото публікуються на форумах пайовиків.

Уточнити деталі про оздоблення, з яким здійснюється продаж квартир в ЖК «Багговутівський», ціни і можливі варіанти оплати можна в офісі компанії або за телефоном на сторінках офіційного сайту.