ЖК А+Я

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК А+Я додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Будується

ЖК А+Я

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК А+Я додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Будується
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування, генплан та інфраструктура
Вказати неточність
Генплан
Орієнтири
Мапа
Супутник
ЖК А+Я генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 28.02.2024
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК А+Я
Ще від Kadium Development
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК А+Я ще шукають як А плюс Я
Вказати неточність

Житловий комплекс «А+Я» - це сучасний житловий простір у місті Кропивницький. Комплекс складається з двох будинків «А» та «Я», спроєктованих ярусами на 14 та 16 поверхів. Всередині утворюється затишне камерне подвір’я.

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку. Фасади комплексно утеплені мінеральною ватою. Панорамні вікна забезпечать гарну інсоляцію приміщень і можливість насолоджуватись чудовими краєвидами. У кожному будинку буде автономне опалення, що дозволить дбайливо використовувати енергоресурси та підтримувати комфортну температуру всередині будинків.

Територія комплексу закрита від сторонніх та автомобілів і знаходиться під цілодобовою охороною. Свої автомобілі мешканці та гості ЖК «А+Я» зможуть залишати на зовнішньому паркінгу на 220 паркомісць.

Перші поверхи будинків відведені під комерційні приміщення, де будуть відкриті магазини, кав’ярні, аптеки, поштові відділення тощо.

Інфраструктура

Житловий комплекс «А+Я» розташований у Кропивницькому на вулиці Андріївській 2а. До центральної площі міста їхати автомобілем 8 хвилин. На громадському транспорті дорога займе близько 20 хвилин. Зупинка знаходиться у 200 м від новобудови. Тут курсують тролейбуси №1, №9; автобуси № 119, №155, №500 та п’ять маршрутних автобусів. До залізничного вокзалу міста дорога на автомобілі займе близько 5 хвилин.

Продукти мешканці ЖК «А+Я» зможуть в магазині на першому поверсі будинку або у найближчому маркеті «Файно маркет». До супермаркетів «Сільпо» та «АТБ» дорога на авто займе близько 5 хвилин . За фермерською продукцією та необхідними дрібничками можна поїхати на Центральний ринок. Час в дорозі складе 9 хвилин.

Батьки наймолодших мешканців комплексу зможуть вибрати одну з найближчих дитячих установ – до дитячого садочка №27 «Вишенька» пішки близько 9 хвилин, до дитячого садка №21 «Струмочок» близько 12 хвилин. До приватного центру психології та розвитку «Umbrella» для дітей різної вікової категорії дорога автомобілем складе близько 9 хв. На базі центру діють дитячі садочки, розвивальні заняття, майстер-класи та багато чого іншого. Навчальні заклади для школярів знаходяться в радіусі 5-10 хвилин автомобілем.

За медичною допомогою при необхідності можна звернутись до міської поліклініки №1, до якої 4 хвилини автомобілем . До КНП "Клінічна дитяча міська поліклініка" можна доїхати за 8 хвилин.

Приватний лікувально-діагностичний центр «Ацинус» знаходиться в 6 хвилинах на авто.

Для занять спортом підійдуть спортивні зали «Лідер», «Енерго-спорт» та "Alex" в радіусі 5 хвилин на авто.

Для поціновувачів прогулянок та занять спортом на природі в пригоді стане можливість крокового доступу до парку "Козачий острів", обабіч якого проходять штучні канали річки Інгул, що робить його своєрідним островом. Тут є гарна зона для занять із бігу, а посередині парку стоїть спортивний майданчик.

Особливості

  • Зручне розташування
  • Енергоефективні технології будівництва
  • Автономне опалення будинків
  • Закрита територія «від сторонніх та автомобілей»
  • Цілодобова охорона
  • Упорядкована прибудинкова територія
  • Дитячий майданчик
  • Комерційні приміщення на першому поверсі
  • Гостьовий паркінг на 220 місць
Дивитись всі
Найважливіші оновлення ЖК А+Я
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах