ЖК Атлант 2

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Атлант 2 додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь

ЖК Атлант 2

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Атлант 2 додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування та генплан
Вказати неточність
Генплан
Метро
Аерообліт
Street view
Мапа
Супутник
ЖК Атлант 2 генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 10.02.2021
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Атлант 2
Ще від Атлант
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Атлант 2 ще шукають як Коцюбинський
Вказати неточність

Житловий комплекс «Атлант 2» — це продовження висотної забудови Коцюбинського. Будинки комплексу будують по сусідству з іншими висотними житловими комлпексами з одного боку та Біличанського лісом з іншого.

Для прогулянок між 4 та 5 будинком облаштували прогулянкову алею з місцями для відпочинку. Також серед дерев облаштовані спортивні майданчики з тренажерами та дитячі ігрові зони з гойдалками, драбинками, гірками та пісочницями.

У плануваннях є відкриті балкони, засклені лоджії та кімнати з еркерами, через які у квартири потрапляє більше сонячного світла. Фасади ЖК «Атлант 2» пофарбовані у світлі тони, щоб в холодну пору року висотні секції будинків не були сірими.

Інфраструктура

З Києва дістатися до житлового комплексу можна не тільки на автомобілі, але й на громадському транспорті: за 9 хвилинах від комплексу зупинки громадського транспорту, а за 12 хвилин ж\д станція Біличі.

Якірний об'єкт інфраструктури для мешканців комплексу «Атлант 2» — це Lavina Mall за 10 хвилин їзди на авто. У Lavina Mall, де відкриті більше ніж 150 магазинів, супермаркет «Сільпо», ресторани та кафе, кінотеатр «Мультиплекс». Також в Lavina Mall чекає відвідувачів розважальний парк «Галактика» з американської гіркою, Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, 7-D кінотеатром, театром ілюзій, кімнатою жаху, лабіринтами, батутними комплексом, ігровими апаратами, канатним парком, печерами, «вільним падінням» та скалодромом. Поруч з Lavina Mall розташований гіпермаркет будівельних товарів «Епіцентр». З супермаркетів у Коцюбинському тільки «Фора».

Всі дошкільні установи Коцюбинського у пішому доступі: 10 хвилин до дитячих садків «Бельчонок» та «Світлячок», 15 до дошкільного навчального центру «Ластівка». Свій дитячий сад приватного типу планують відкрити в одному з будинків комплексу. До найближчої школи їхати кілька хвилин на авто: 5 хвилин до школи №18 або 10-15 хвилин до шкіл Святошинського району.

Для занять спортом обладнаний спортивний майданчик з тренажерами на території комплексу. Біля будинку відкрито спортивний зал Rich Health з кроссфітом, фітнесом, бойовими мистецтвами, пілатесом, хореографією та йогою. Також поруч ліс — а це маршрути для пробіжок, катання на велосипедах та на санках взимку, не кажучи про пікніки з друзями та прогулянки.

Комплектація

  • для нагріву води жителям комплексу пропонують встановити бойлери — для цього передбачена подача електрики в 10 кВт

  • для розвитку внутрішньої інфраструктури перші поверхи передбачені під комерційні площі під магазини та сервісні послуги

  • обслуговуванням комплексу займається власний ЖЕК

Дивитись всі