Розташування та генплан
вул. Давидчука (Комінтерну), 15б, 15в
Можете обрати будинок
ЖК Аристократ генплан
Карта
Супутник
Академмістечко
20 хв
35 хв
Житомирська
20 хв
45 хв
Святошин
25 хв
45 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Аристократ
ЖК Нові Метри Center
Ірпінь
ЖК Нові Метри Center
Нові Метри
Від 1.16 млн грн
Академмістечко
15 хв
2 будинки збудовано
ЖК City Park
“єОселя” на готові квартири
Розтермінування 0%
%
Ірпінь
ЖК City Park
Синергія
Від 1.27 млн грн
“єОселя” на готові квартири
Академмістечко
15 хв
8 будинків збудовано
ЖК Нові Метри Park
Ірпінь
ЖК Нові Метри Park
Нові Метри
Від 1.24 млн грн
Академмістечко
20 хв
2 будинки збудовано
ЖК Idilika Avenue
Буча
ЖК Idilika Avenue
R-Building
Від 1.06 млн грн
Академмістечко
30 хв
1 будинок будується
ЖК Атлант (Коцюбинське)
Коцюбинське
ЖК Атлант (Коцюбинське)
Атлант
Від 1.05 млн грн
Академмістечко
10 хв
5 будинків будується, 13 збудовано
Про проєкт
ЖК Аристократ ще шукають як Аристократ

Житловий комплекс «Аристократ» в Ірпені повністю виправдовує свою назву не тільки завдяки вишуканому та оригінальному зовнішньому вигляду, а і за рахунок внутрішнього наповнення будинку. Покупцям ЖК на вул. Комінтерну, 15б, 15в пропонує безліч різноманітних планувань квартир, серед яких є як класичні з приміщеннями правильної форми, так і вельми незвичайні по геометрії.

Продаж квартир в ЖК «Аристократ», ціни яких можна знайти на офіційному сайті забудовника, - це пропозиції житла в будинку, який відрізняється від більшості сучасних новобудов дещо іншим форматом. Тут буде усього 43 квартири - це дозволить мешканцям комплексу знати своїх сусідів і підтримувати з ними відносини, а також відчути всі переваги проживання на деякій відстані від мегаполісу.

«Аристократ» - житловий комплекс, розташований у спокійній та живописній частині міста Ірпінь, звідки дістатися до столиці у випадку необхідності можна досить швидко. У дворі будинку знаходяться дитячий та спортивний майданчики, гостьовий паркінг для розміщення автомобілів. Одно-, двох- та трьохкімнатні квартири в ЖК на вул. Комінтерну, 15б, 15в в м. Ірпінь обладнані індивідуальними системами опалення, лічильниками обліку газу, води та електроенергії.

Не дивлячись на те, що новобудова була здана у другій половині 2015 року, купити квартиру в ЖК «Аристократ» в м. Ірпінь від забудовника «Орлан Інвест» все ще можливо, причому по вельми привабливій ціні. Отримати докладні відомості про планування квартир, вартість квадратного метру і інші особливості житла, а також подивитися актуальні фото можна в будь-який час на офіційному сайті компанії-забудовника. На тематичних форумах можна відшукати відгуки про цей комплекс від тих, хто вже придбав у ньому житло.

Поширені питання