ЖК Аристократ

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Аристократ додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь

ЖК Аристократ

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Аристократ додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Розташування та генплан
Київська область м. Ірпінь вул. Давидчука (Комінтерну), 15б, 15в
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Аристократ генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 30.06.2022
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Аристократ
Ще від Molodist
Про проєкт
ЖК Аристократ ще шукають як Аристократ
Вказати неточність

Житловий комплекс «Аристократ» в Ірпені повністю виправдовує свою назву не тільки завдяки вишуканому та оригінальному зовнішньому вигляду, а і за рахунок внутрішнього наповнення будинку. Покупцям ЖК на вул. Комінтерну, 15б, 15в пропонує безліч різноманітних планувань квартир, серед яких є як класичні з приміщеннями правильної форми, так і вельми незвичайні по геометрії.

Продаж квартир в ЖК «Аристократ», ціни яких можна знайти на офіційному сайті забудовника, - це пропозиції житла в будинку, який відрізняється від більшості сучасних новобудов дещо іншим форматом. Тут буде усього 43 квартири - це дозволить мешканцям комплексу знати своїх сусідів і підтримувати з ними відносини, а також відчути всі переваги проживання на деякій відстані від мегаполісу.

«Аристократ» - житловий комплекс, розташований у спокійній та живописній частині міста Ірпінь, звідки дістатися до столиці у випадку необхідності можна досить швидко. У дворі будинку знаходяться дитячий та спортивний майданчики, гостьовий паркінг для розміщення автомобілів. Одно-, двох- та трьохкімнатні квартири в ЖК на вул. Комінтерну, 15б, 15в в м. Ірпінь обладнані індивідуальними системами опалення, лічильниками обліку газу, води та електроенергії.

Не дивлячись на те, що новобудова була здана у другій половині 2015 року, купити квартиру в ЖК «Аристократ» в м. Ірпінь від забудовника Molodist все ще можливо, причому по вельми привабливій ціні. Отримати докладні відомості про планування квартир, вартість квадратного метру і інші особливості житла, а також подивитися актуальні фото можна в будь-який час на офіційному сайті компанії-забудовника. На тематичних форумах можна відшукати відгуки про цей комплекс від тих, хто вже придбав у ньому житло.

Дивитись всі