Розташування та генплан
вул. Середньофонтанська / пров. Садовий
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Апельсин генплан
Карта
Супутник
Соборна площа
15 хв
25 хв
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Апельсин
Про проєкт
ЖК Апельсин ще шукають як Апельсин
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Апельсин в Одесі розташований на вул. Середньофонтанська / пер. Садовий і представлений комфортабельною трисекційною новобудовою з продуманим підземним автомобільним паркінгом і вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями. 23-поверхова висотка спроєктована з врахуванням сучасних вимог будівництва, в будівлі продумана наявність сучасних ліфтових малошумних систем. Генеральний проєкт передбачає забезпечення шумоізоляції в житлових приміщеннях за рахунок установки вентиляторів з віброізолюючими підставками, автономною котельною з системою «плаваюча підлога» і інше. Купити квартиру в ЖК Апельсин від забудовника Будова – означає вигідно вкласти гроші в житло майбутнього.

У будинку продумана сучасна опалювальна система із закритою циркуляцією, в квартирах встановлені сучасні опалювальні радіатори. У кухнях, санвузлах і у ванних кімнатах продумана вентиляція. У ЖК Апельсин продумана автоматизована система димовидаленя, пожежна сигналізація.

У дворі дома проводиться комплексне озеленення і облаштування прилеглої території. Тут встановлюються дитячі гойдалки і пісочниці, відводиться зона для відпочинку дорослих і гостьової стоянки. Продаж квартир в ЖК Апельсин ведеться за доступними цінами і на простих умовах, викладених на офіційному сайті об'єкту, де є актуальний рівень цін в залежності від метражу апартаментів, а також фото будинку і квартир. У відповідному розділі міського форуму про нерухомість можна ознайомитися з відгуками про комплекс. Розвинена навколишня інфраструктура і зручна транспортна розв'язка роблять цей будинок бажаним для потенційних покупців.

Поширені питання