Розташування та генплан
вул. Середньофонтанська / пров. Садовий
Можете обрати будинок
ЖК Апельсин генплан
Карта
Супутник
Соборна площа
15 хв
25 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Апельсин
ЖК Акрополь
Готові квартири
Приморський
ЖК Акрополь
Гефест
Від 1.21 млн грн
Готові квартири
1 будинок будується, 2 збудовано, 1 в проєкті
ЖК Еллада
Приморський
ЖК Еллада
Гефест
Від 925 тис. грн
1 будинок будується, 2 в проєкті
Апарт-комплекс Ітака
Київський
Апарт-комплекс Ітака
Гефест
Від 1.45 млн грн
1 будинок будується
ЖК Aqua Marine
Квартири з ремонтом
Знижка 10%
%
Київський
ЖК Aqua Marine
КУБ Корпорація
Від 1.55 млн грн
Квартири з ремонтом
1 будинок будується, 2 збудовано
ЖК Посейдон
Київський
ЖК Посейдон
Гефест
Від 1.14 млн грн
1 будинок будується
Про проєкт
ЖК Апельсин ще шукають як Апельсин

Житловий комплекс Апельсин в Одесі розташований на вул. Середньофонтанська / пер. Садовий і представлений комфортабельною трисекційною новобудовою з продуманим підземним автомобільним паркінгом і вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями. 23-поверхова висотка спроєктована з врахуванням сучасних вимог будівництва, в будівлі продумана наявність сучасних ліфтових малошумних систем. Генеральний проєкт передбачає забезпечення шумоізоляції в житлових приміщеннях за рахунок установки вентиляторів з віброізолюючими підставками, автономною котельною з системою «плаваюча підлога» і інше. Купити квартиру в ЖК Апельсин від забудовника Будова – означає вигідно вкласти гроші в житло майбутнього.

У будинку продумана сучасна опалювальна система із закритою циркуляцією, в квартирах встановлені сучасні опалювальні радіатори. У кухнях, санвузлах і у ванних кімнатах продумана вентиляція. У ЖК Апельсин продумана автоматизована система димовидаленя, пожежна сигналізація.

У дворі дома проводиться комплексне озеленення і облаштування прилеглої території. Тут встановлюються дитячі гойдалки і пісочниці, відводиться зона для відпочинку дорослих і гостьової стоянки. Продаж квартир в ЖК Апельсин ведеться за доступними цінами і на простих умовах, викладених на офіційному сайті об'єкту, де є актуальний рівень цін в залежності від метражу апартаментів, а також фото будинку і квартир. У відповідному розділі міського форуму про нерухомість можна ознайомитися з відгуками про комплекс. Розвинена навколишня інфраструктура і зручна транспортна розв'язка роблять цей будинок бажаним для потенційних покупців.

Поширені питання