ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати

ЖК Апельсин

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Апельсин додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Розташування та генплан
вул. Середньофонтанська / пров. Садовий
Генплан
Орієнтири
Мапа
Супутник
ЖК Апельсин генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Апельсин
ЖК Акрополь
Гефест
ЖК Акрополь
Приморський
Від 1.17 млн грн
Дендропарк "Перемоги"
ЖК Modern
Скидка до 15%
Стікон
ЖК Modern
Київський
Від 1.62 млн грн
Gagarinn Plaza
ЖК Еллада
Нова черга
Гефест
ЖК Еллада
Приморський
Від 1.05 млн грн
KADORR City Mall
ЖК Лотос Холл
“єОселя” на готові квартири
ЖК Лотос Холл
Київський
Від 1.64 млн грн
ТЦ "Мегадом"
ЖК Кімолос
Старт продажу
Гефест
ЖК Кімолос
Приморський
Від 1.09 млн грн
ТЦ "Аркадія Сіті"
Про проєкт
ЖК Апельсин ще шукають як Апельсин

Житловий комплекс Апельсин в Одесі розташований на вул. Середньофонтанська / пер. Садовий і представлений комфортабельною трисекційною новобудовою з продуманим підземним автомобільним паркінгом і вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями. 23-поверхова висотка спроєктована з врахуванням сучасних вимог будівництва, в будівлі продумана наявність сучасних ліфтових малошумних систем. Генеральний проєкт передбачає забезпечення шумоізоляції в житлових приміщеннях за рахунок установки вентиляторів з віброізолюючими підставками, автономною котельною з системою «плаваюча підлога» і інше. Купити квартиру в ЖК Апельсин від забудовника Будова – означає вигідно вкласти гроші в житло майбутнього.

У будинку продумана сучасна опалювальна система із закритою циркуляцією, в квартирах встановлені сучасні опалювальні радіатори. У кухнях, санвузлах і у ванних кімнатах продумана вентиляція. У ЖК Апельсин продумана автоматизована система димовидаленя, пожежна сигналізація.

У дворі дома проводиться комплексне озеленення і облаштування прилеглої території. Тут встановлюються дитячі гойдалки і пісочниці, відводиться зона для відпочинку дорослих і гостьової стоянки. Продаж квартир в ЖК Апельсин ведеться за доступними цінами і на простих умовах, викладених на офіційному сайті об'єкту, де є актуальний рівень цін в залежності від метражу апартаментів, а також фото будинку і квартир. У відповідному розділі міського форуму про нерухомість можна ознайомитися з відгуками про комплекс. Розвинена навколишня інфраструктура і зручна транспортна розв'язка роблять цей будинок бажаним для потенційних покупців.

Поширені питання