Продаж квартир від забудовника
Оновлено 28.04.2021
Повідомити про неточність
42 850
Дата введення:
Введено
2-кімнатні
72 — 87 м²
від 3.08 млн грн
42 850 грн/м²
3-кімнатні
120 — 157 м²
від 5.14 млн грн
42 850 грн/м²
4-кімнатні
203 — 286 м²
від 8.7 млн грн
42 850 грн/м²
Розташування та генплан
вул. Володимира Вернадського (Дзержинського), 35т
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Амфітеатр генплан
Європейська площа
10 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 28.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Амфітеатр ще шукають як Амфітеатр
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Амфітеатр» у Дніпрі розташований в Соборному районі за адресою вул. Володимира Вернадського, 35Т. Він знаходиться по сусідству з парком ім. Тараса Шевченка, Соборна площа – за чотириста метрів, до набережної Дніпра близько трьохсот метрів. Поруч є кілька шкіл, ліцей, гімназія, працюють супермаркети, торговий центр і безліч магазинів різного профілю.

«Амфітеатр» – житловий комплекс преміального класу, який зведено за монолітно-каркасною технологією. Це семиповерховий будинок клубного типу, що має оригінальну форму, яку легко впізнати.

У ході будівництва були використані сучасні матеріали та інноваційні енергозберігаючі технології, що дозволяють зменшити вартість проживання без зниження рівня комфорту в приміщеннях. Відмінну якість виконаної роботи демонструють фото комплексу, що опубліковані новоселами в соціальних мережах. Було проведено вітражне енергозберігаюче скління. Фасади, які утеплені мінеральною ватою, облицьовані гранітом.

Жителі мають можливість користуватися обладнаними наземними парковками і підземним паркінгом, кількість місць в якому втричі перевищує число апартаментів комплексу.

Купити квартиру в ЖК «Амфітеатр» у м. Дніпро від забудовника корпорації «Перспектива» можна без оздоблення. Запроєктовані в новобудові апартаменти мають вільні планування. Квартири пропонуються з окремими терасами великої площі. Житло використовує автономну систему опалення, найсучасніші і досконалі інженерні системи.

Реалізація апартаментів йде в офісі компанії, адреса якого вказана на офіційному сайті. Особливості, відповідно до яких здійснюється продаж квартир у ЖК «Амфітеатр», ціни і докладні параметри вільних апартаментів можна дізнатися у представників забудовника.

Відгуки мешканців про житловий комплекс варто пошукати на тематичних форумах, які присвячені українській нерухомості.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Амфітеатр
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування