Житлоінвестбуд-УКБ

7 будинків
в процесі
26 будинків
здано з 2010
2001
рік заснування
Новобудови забудовника Житлоінвестбуд-УКБ у Києві
Проєкти за участю Житлоінвестбуд-УКБ
Інші забудовники
Про будівельну компанію Житлоінвестбуд-УКБ

Забудовник КП «Житлоінвестбуд-УКБ»: новобудови і спецпропозиції

Будівельну компанію КП «Житлоінвестбуд-УКБ» створила Київська міськрада 2001 року. Сьогодні цей забудовник підпорядковується Департаменту будівництва КДМА і є лідером серед комунальних підприємств Києва. БК «Житлоінвестбуд УКБ» спеціалізується не лише на будівництві житлової та комерційної нерухомості, а й на зведенні та реконструкції соціальної інфраструктури столиці (дитячих садків, шкіл, трамвайних ліній, спортивних комплексів та ін.), а також на продажу паркомісць. Серед партнерів забудовника – компанії «Епіцентр К», Трест «Київміськбуд-3», ТОВ «ІБК «ЦЕНТРОБУД».

Всі новобудови «Житлоінвестбуд» в м. Київ

До 2016 року компанія звела понад 170 будинків (більше 2 мільйонів кв. м). Будівельні роботи виконують організації-підрядники. Житлові комплекси «Житлоінвестбуд» є майже в усіх районах Києва – Шевченківському, Дніпровському, Деснянському та ін. Як правило, це багатоповерхові монолітно-каркасні чи панельні будинки економ-класу.

У продаж квартири надходять у передчистовій обробці (встановлені вікна, двері, радіатори та сантехніка, проведені електромонтажні роботи, передбачена стяжка підлоги). Доступні ціни «Житлоінвестбуд» дають змогу купити квартиру потрібного планування в найкоротші терміни.

Будівельна компанія «Житлоінвестбуд-УКБ»: додаткові бонуси:

  • гарантія якісної роботи;
  • програма «Доступне житло»;
  • дотримання термінів будівництва.

Контакти «Житлоінвестбуд», відгуки про забудовника, а також повний перелік новобудов ви знайдете на офіційному сайті компанії. Підберіть житло просто зараз!

Більше
Менше