Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті з урахуванням усіх знижок станом на 06.01.2021
Повідомити про неточність
12 900 — 20 000 грн/м²
Статистика
Дата введення:
уже введений
2 кв. 2022
4 кв. 2022
4 кв. 2023
Розташування та генплан
вул. Романа Левицького / вул. Ленкавського
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Житловий район Manhattan генплан
Івано-Франківська ратуша
10 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 06.01.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Дивитись все
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
Житловий район Manhattan ще шукають як Район Манхеттен, Манхетен
Повідомити про неточність

Житловий район «Manhattan» в Івано-Франківську знаходиться недалеко від історичного центру. Поблизу зупинка міських автобусів. Поруч паркові зони, а також озеро з набережною і мальовничими місцями для прогулянок і відпочинку.

Концепція новобудови

«Манхеттен» – житловий район, який являє собою невелике містечко з чотирнадцяти сучасних будинків. В основі комплексу закладено європейські принципи містобудування.

При розробці проєкту переслідувалася мета забезпечити максимальний рівень комфорту, завдяки використанню в ході будівництва новітніх технологій, раціональному плануванню території, надійній системі безпеки і створенню повноцінної інфраструктури.

Особливості комплексу

Однією з найважливіших особливостей житлового району за адресою вул. Романа Левицького / вул. Ленкавського є наявність smart-квартир – це перша новобудова в Івано-Франківську з таким типом житла. Їх ергономічні планування забезпечують максимальну функціональність простору і відсутність невикористаної площі.

Це дає можливість підвищити рівень комфорту, знизити витрати на комунальні послуги та зменшити вартість житла, що дозволяє купити квартиру в ЖР «Манхеттен» в м. Івано-Франківськ від забудовника Blago developer широкому колу покупців, зокрема молодим сім'ям та підприємцям-початківцям. Фактично, купуючи 1-кімнатне житло невеликої площі, власник отримує в своє розпорядження функціонал повноцінної двокімнатної квартири.

При створенні комплексу враховувалися сучасні напрямки, популярність стилю «лофт», а також концепцій Smart City і Eco Building. Використовувалися можливості перспективних технологій і ретельно продуманих планувань. Широко застосовувалися екологічно безпечні матеріали.

Інфраструктура

На території житлового району передбачено спорудження окремого багаторівневого паркінгу, який рятує від автомашин, котрі часто припарковують абияк, і полегшує їх експлуатацію.

Комплекс має цілодобову службу охорони і систему контролю доступу, ведеться відеоспостереження. На території обладнана спортивна площадка і клуб, створена велоінфраструктура. Побудований дитячий ігровий майданчик.

Фото новобудови можна побачити на офіційному сайті проєкту. Умови, на яких йде продаж квартир в ЖР «Manhattan», ціни і параметри житла можна уточнити у представників компанії. З відгуками про районі можна ознайомитися на форумах, які присвячені міській нерухомості.

Дивитись все
Ще від Blago developer
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Район Манхеттен
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування