Розташування та генплан
вул. Льва Толстого, 1
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Жилой дом №1 генплан
Бориспільська
15 хв
45 хв
Червоний хутір
20 хв
50 хв
Вирлиця
20 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 21.05.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
Жилой дом №1 ще шукають як Житловий Будинок №1
Повідомити про неточність

«Житловий будинок №1» в Борисполі знаходиться на оптимальному видаленні від вулиці Київський Шлях – головної транспортної магістралі міста, по якій за півгодини можна доїхати до центру Києва. Новобудову від траси відділяє невеликий парк і житловий масив з великою кількістю зелених насаджень.

Інфраструктура

Поруч з багатоквартирною новобудовою розташовані магазини і мережеві супермаркети, загальноосвітні та дошкільні установи, відділення банків, пошта, кафе, ринок.

ЖБ №1 на вул. Льва Толстого, 1– будівля з п'яти секцій, які розташовані буквою «П» і утворюють закритий двір. На території, що охороняється, виконані роботи з благоустрою із застосуванням елементів ландшафтного дизайну.

По периметру встановлено зовнішнє освітлення, прокладено доріжки. Обладнані сучасні спортивні та дитячі майданчики, передбачені місця для вигулу домашніх тварин. Організовано сервісну службу.

Перший поверх виділений під об'єкти власної інфраструктури, серед яких:

  • супермаркет;
  • аптека;
  • ресторан.

Технології будівництва

«Житловий будинок №1» – новобудова комфорт-класу, що споруджується за найсучаснішими технологіями. Монолітний залізобетонний каркас забезпечує необхідну міцність і можливість легко змінювати планування квартир. Фасад зводиться з газоблоків і цегли, в ході будівництва виконується утеплення плитами пінополістиролу.

Невисока вартість утримання нерухомості – важливий момент, що впливає на рішення купити квартиру в «Житловому будинку №1» в м. Бориспіль від забудовника «Альтіс-Девелопмент. Панорамні вікна пропускають багато денного світла, а енергозберігаюче скління двокамерними сучасними склопакетами забезпечує комфортні умови при невеликих витратах на опалення.

Параметри приміщень

У новобудові є широкий вибір планувань 1-2-3-кімнатного житла. До реалізації також пропонуються видові дворівневі квартири в «Житловому будинку №1», які розташовані на дев'ятому і десятому поверхах.

Кожна квартира обладнується сучасною системою опалення з двоконтурним газовим котлом і сталевими радіаторами. Встановлюються металеві вхідні двері.

Побачити фото комплексу, дізнатися умови, на яких йде продаж квартир в «Житловому будинку №1», ціни і варіанти оплати можна на офіційному сайті проєкту. Відгуки про якість споруди публікуються на тематичному форумі.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Жилой дом №1
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування