Розташування та генплан
вул. Зелена, 119
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖБ Z-119 генплан
Metro Cash&Carry
5 хв
20 хв
УКУ
10 хв
25 хв
ТЦ Шувар
10 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 19.08.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖБ Z-119 ще шукають як Будинок З 119, Дім З 119
Повідомити про неточність

Z-119 — нерухомість в форматі клубного будинку. Для оформлення обрані світлі тони оздоблення, а хвилясті фасади допоможуть дому виділятися на тлі архітектури району. З лицьового боку балкони вже засклені, тому зовнішній вигляд фасадів не зміниться в майбутньому. Формат клубного будинку передбачає середню поверховість та невелику кількість квартир, тому щільність заселення будинку також буде низька.

На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі під магазини, салон краси, аптеку, відділення банку або інший тип сервісних послуг.

Інфраструктура

Z-119 розташований прямо на перехресті вулиць Зелена та Дніпрянська, звідки на авто до центру Львова можна доїхати за 10 хвилин. Також поруч проходить громадський транспорт: через дорогу зупинка маршрутки №43, а за декілька хвилин пішки зупинка тролейбусів №24 та №31, маршруток №15, №37, №44 та автобусів 5н, 4б, №160, №161, №178.

В окрузі кілька овочевих кіосків, м'ясних магазинів та продуктових мінімаркетів. До супермаркету «Вопак» та торгового центру «Арсен» можна дійти пішки за 7 хвилин, до «АТБ» та гіпермаркету Metro Cash & Carry за 15 хвилин. До Стрийського ринку можна доїхати за 7 хвилин на авто.

Найближчий дитячій садок №118 розташований за 5 хвилин пішки від Z-119, а до дошкільного центру «Барвінок» та дошкільного навчального закладу №52 можна доїхати на авто за 5 та 7 хвилин відповідно. Для доросліших дітей за 5 хвилин пішки школа Think Global, за 5 хвилин на авто школа №82, а на відстані 8 хвилин їзди розташований ліцей 1715 та школа №42.

В радіусі 3-8 хвилин їзди на авто є кілька спортивних комплексів, серед яких: «Йога студія Олени Бакай», фітнес-клуб «Ліга», фітнес-клуби «САНТЕ», Forever та «Айседора», палац спорту «Галичина». Для прогулянок на свіжому повітрі, катання на велосипеді та пробіжок за 10 хвилин пішки великий парк Прогулянка.

Комплектація

  • ігрова зона та спортивний майданчик на задньому дворі

  • за індивідуальне опалення відповідає німецький котел Viessmann, радіатори польської фірми Purmo

  • стіни з цегли утеплені мінеральною ватою товщиною 150 мм та покриті фасадною штукатуркою

  • на підлозі цементно-піщана стяжка

  • встановлені протипожежні двері з замками Mul-T-Lock

  • на кожному поверсі встановлені лічильники газу, електрики та води

  • в кухні та ванній проведені вентиляційні канали

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Будинок З 119
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування