ЖБ Сонячний

Івано-Франківська область Підпечери
Розташування та генплан
вул. Січових Стрільців, 33
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖБ Сонячний генплан
Карта
Супутник
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на лютий 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.08.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
вул. Січових Стрільців, 33
Збудовано
Заплановано в 1 кв. 2014
Не введено
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖБ Сонячний
Про проєкт
ЖБ Сонячний ще шукають як Сонячний
Повідомити про неточність

В Івано-Франківській області, в селі Підпечери, розташований новий житловий будинок "Сонячний". Тут немає міського шуму, тут мальовнича природа і чисте повітря, тут розвинена внутрішня інфраструктура і зручності сучасного міста. Відразу біля будинку є зупинка автобуса з повідомленням в місто. У самому будинку передбачені приміщення під магазини, аптеку, кафе і дитячий садок.

Фасад сучасного багатоквартирного будинку прикрашений малюнками стилізованих квітів. У трьох під'їздах практично розташовані квартири по чотири на поверх. Обладнані ліфти і встановлені вікна в ліфтовому холі для повноцінного освітлення денним світлом. Планування квартир у широкому виборі і детально продумані. Так гостьова зона і приватна зона розділені, що сприяє особистому простору будь-якому члену сім'ї. Проведено комунікації, а саме каналізація, водопостачання, газопостачання та електромережу.

Двір комплексу упорядкована і озеленена насадженнями дерев і декоративних кущів, доглянутими газонами і квітучими клумбами. Обладнана екологічно чиста дитячий майданчик і місце для відпочинку. Передбачена автостоянка.

У житловому комплексі "Сонячний" Вас чекає сучасний комфорт і красу життя за містом.

Поширені питання