Розташування та генплан
вул. Євпаторійська, 2б
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖБ Акварель генплан
Європейська площа
20 хв
50 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Новий житловий будинок «Акварель» - це комфортне житло для всієї сім'ї. Він розташувався в тихому спальному районі, подалі від мешутні та галасу міста. В той же час дістатися до магістральної вулиці можна швидко і без перешкод. Всім бажаючим пропонується купити квартиру в ЖК Акварель в м. Дніпропетровськ від забудовника Greenwood за доступною ціною, без посередників. Новобудова розташувалася на вулиці Євпаторійській, що знаходиться в мікрорайоні Перемог-6.

Завдяки розвиненій інфраструктурі житловий комплекс «Акварель» в Дніпропетровську підійде тим, хто завжди прагне залишатися мобільним навіть за відсутності власного транспорту. Транспортна розв'язка настільки розвинена, що у вас завжди все буде під рукою. Зовсім поруч розташувалися дитячий садок та школи, що дозволить покупцям зекономити час на пошуку навчального закладу для малечі.

Прибудинкова територія облаштована та озеленена. На ній розташувалися 2 ігрових майданчика та місця для дозвілля дорослих. Є навіть справжній скалодром. Кожен під’їзд знаходиться під охороною пильного консьєржа.

Акварель – житловий комплекс з просторою кімнатністю. Вільне планування дає змогу переобладнати оселю за власним смаком, не порушуючи її цілісності. Ізюминкою планування є можливість об’єднати сусідні квартири, таким чином, збільшивши житлову площу в два рази.

Покупцям помешкання передаються з повним підключенням до мереж подачі води, газу, електроенергії. Будинок під’єднаний до системи індивідуальної подачі тепла.

Дізнатися про продаж квартир в ЖБ Акварель, ціни та актуальні пропозиції можна на офіційному сайті забудовника. Скласти остаточне враження про діяльність компанії допоможуть відгуки, що в значній кількості є на форумах міста.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖБ Акварель
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування