Еко-Дім

13 будинків
в процесі
24 будинки
здано з 2010
1 проєкт
заміського типу
Новобудови забудовника Еко-Дім у Львові
Інші забудовники
Про будівельну компанію Еко-Дім

Будівельна компанія «Еко-Дім» – один із головних забудовників Львова

Ця компанія працює в сфері будівництва житлових будинків уже четвертий десяток років. «Еко-дім» не лише забудовник – він самостійно виробляє більшу частину будматеріалів і конструкцій: на організацію працюють дільниця металообробки, бетонний завод, пилорама, цех залізобетонних виробів, є власний парк механізмів і транспорту, столярний цех.

Завдяки тому, що забудовник «Еко-Дім» значною мірою знаходиться на самозабезпеченні та самостійно здійснює всі будівельно-монтажні роботи, компанія дійсно може гарантувати високу якість своїх новобудов і утримувати лояльні ціни на них.

Вид і клас забудови. Райони, де працює холдингова компанія «Еко-Дім»

Львів і область. Компанія будує в центральній частині міста, у спальних районах і в передмістях, вибираючи для своїх новобудов наймальовничіші куточки. Багато об'єктів забудовника зосереджені поблизу історичного центру Львова.

Холдингова компанія «ЕкоДім» орієнтується на житло класів стандарт, бізнес і преміум. Деякі об'єкти забудовника відносяться до змішаного типу: в одному будинку можуть продаватися і стандартні квартири за середньою ціною, і багатокімнатне елітне житло. У портфоліо компанії – міські багатоповерхівки, котеджні містечка й навіть маєтки з власною побутовою та інженерною інфраструктурою.

Послуги та особливості пропозицій

Продає «Еко-Дім» новобудови, квартири на первинному ринку, котеджі, комерційну нерухомість, включаючи житлові площі в споруджуваних будинках.

Є об'єкти з вартістю, зафіксованою в національній валюті.

Клієнти, які купують житло в споруджуваних об'єктах забудовника, мають доступ до будівельних майданчиків. У супроводі менеджера вони можуть оцінити хід будівництва та стан власної майбутньої квартири.

Компанія надає послуги консультації з питань кредитування, страхування, експертної оцінки майна, допомагає підібрати відповідне житло в львівських новобудовах і оптимальні варіанти його оплати. На деякі об'єкти поширюються акції та сезонні знижки.

Як сказано на офіційному сайті БК, забудовник «Еко-Дім» також надає юридичні послуги: перевірка безпеки та законності операцій, перевірка документів, оформлення договорів.

Продаж квартир Еко-Дім проводить через фонди фінансування будівництва.

Більше
Менше