Екополіс

1 будинок
в процесі
7 будинків
здано з 2010
2 проєкти
заміського типу
Новобудови забудовника Екополіс у Львові
Інші забудовники
Про будівельну компанію Екополіс

Будівельна компанія «Екополіс»: надійні інвестиції у нерухомість

БК «Екополіс» – українська група компаній, яка взяла на себе зобов’язання інвестора, девелопера, забудовника і підрядника. Підприємство спеціалізується на будівництві житлових комплексів, офісної нерухомості, торговельно-розважальних об’єктів і готелів, взявши на себе розробку і реалізацію проєктів на всіх етапах. У Львові «Екополіс» займався реконструкцією будівель під житлові будинки. Крім того, відгуки про БК «Екополіс» свідчать про високу якість послуг з аналізу ринку, розробки й затвердження дозвільної документації тощо.

Особливості новобудов «Екополіс»

  • Покупці зможуть купити квартиру в багато- чи середньоповерховій новобудові в історичному центрі або будинок у котеджному селищі в 10–20 хвилинах їзди від міста. Більшість новобудов будівельної компанії «Екополіс» у Львові належить до бізнес- або комфорт-класу.
  • Особливу увагу забудовник приділяє вибору ділянок під будівництво – ЖК «Екополіс» розташовуються поблизу шкіл, дитячих садків, магазинів і відділень банків.
  • У будівництві переважають монолітно-каркасні конструкції, стіни утеплені.
  • Для автовласників передбачені просторі паркінги (підземні та наземні) або гаражні бокси.
  • У продажу – компактне 1-кімнатне житло і просторі 150-метрові квартири.

Загляньте на офіційний сайт забудовника «Екополіс» просто зараз, щоб дізнатися про актуальні знижки і спецпропозиції! Там ви також зможете простежити за етапами будівництва об’єктів, що вас цікавлять, поставити запитання і переглянути фотографії комплексів, введених в експлуатацію.

Більше
Менше