Розташування та генплан
вул. Липківського, 37г
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Династія генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 14.04.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Купити квартиру в ЖК «Династія» в м. Київ від забудовника «Ковальська» можна в одному з висотних будинків, кожен з яких включає в себе кілька секцій. У ході будівництва тут з’явився підземний паркінг, прибудинкова територія закритого типу з якісним і продуманим благоустроєм.

Розташування та інфраструктура

Будують житловий комплекс «Династія» в Києві в Солом’янському р-ні. Поруч знаходиться велика зелена територія лісопарку, де в будь-який час охочі зможуть відпочити на свіжому повітрі. Інфраструктура масиву сформована і вважається повноцінною. До найближчих станцій метро «Вокзальна» й «Олімпійська» можна дістатися на наземному громадському транспорті, який представлений автобусами, маршрутними таксі, тролейбусами. Час у дорозі до метро складає 15-20 хвилин.

«Династія» – житловий комплекс, що матиме на свої території об’єкти внутрішньої інфраструктури, які будуть розміщені на перших рівнях будинків. З часом тут почнуть працювати магазини, офіси, кафе, аптеки.

Квартири в ЖК Династія

Запропонована в ЖК на вул. Липківського, 37г у м. Київ однокімнатна, двокімнатна та трикімнатна нерухомість відрізняється просторими площами. Планування квартир через архітектурні особливості проєкту різноманітні, є кілька цікавих варіантів з приміщеннями неправильної форми. Забудовник передбачив великі кухні, просторі санвузли та інші індивідуальні моменти.

Продаж квартир у ЖК «Династія», ціни на які багатьом здадуться прийнятними, пропонують на різноманітних умовах. Більше дізнатися про них можна на офіційному сайті комплексу, де розміщено багато фото й корисної інформації. Обговорити вартість квартир та інші моменти можна на міському чи профільному форумі, де публікують свої відгуки покупці нерухомості.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Династія
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування