Ціни на типові проекти містечка
Повідомити про неточність
Ціни від забудовника станом на 04.05.2020
Котеджі
Дуплекси
Розташування
Повідомити про неточність
вул. Стрілецька
Житомирська
10 хв
або
35 хв
Академмістечко
15 хв
або
40 хв
Святошин
15 хв
або
40 хв
Характеристики
Повідомити про неточність
Тип
дуплекс, котедж
Розмір території
0.3 га
Стіни
керамоблок, піноблок
Кількість ділянок
10
Кількість дуплексів
2
Розмір ділянки під котедж
5.5-6 соток
Прибудинкова ділянка дуплекса
1.6-5.5 соток
Утеплення
мінеральна вата
Опалення
електричний котел
Водопостачання
індивідуальне
Каналізація
септик
Закрита територія
так
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Повідомити про неточність
Інформація надана відділом продажу 02.03.2020
Тип В проекті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 10
Дуплекси 0 0 2
Про котеджне містечко
Повідомити про неточність
КМ Гореничі Premium ще шукають як Гореничі Преміум

Котеджне містечко «Гореничі Premium» від компанії «Тіком» розташоване в місцевості з прекрасною екологією далеко від жвавих автострад і великих промислових підприємств. Поруч протікає річка Ірпінь, є кілька невеликих водойм.

Розташування котеджного селища

КМ «Гореничі Premium» в Гореничах Києво-Святошинського району Київської області знаходиться на відстані одинадцяти кілометрів від Кільцевої автодороги Києва і за дванадцять кілометрів від станції метро «Житомирська».

До вулиці Столична, по якій пролягає чотири маршрути громадського транспорту, близько двохсот метрів – усі автобуси йдуть до станції метро «Нивки». По вул. Столичній можна виїхати на Житомирське шосе, що забезпечує простий доступ до центру Києва.

Інфраструктура котеджного містечка

У Гореничах є необхідна інфраструктура, в селі є:

  • дитячий садок;
  • загальноосвітня школа;
  • кафе;
  • аптека;
  • магазини;
  • ветеринарна аптека;
  • Будинок культури;
  • православний храм;
  • стадіон;
  • відділення пошти.

Неподалік є парк «Рибне місце»

Згідно з генпланом, територія новобудови закрита від сторонніх, забудовник обгородив ділянку стильним дерев'яним парканом. Людина, яка купує нерухомість у КМ «Гореничі Premium» у Гореничах, отримує у власність досить велику земельну ділянку – на ній можна побудувати дитячий майданчик, зону барбекю, басейн або спортивний майданчик.

Технологія будівництва та типи нерухомості

Котеджне селище – сучасний заміський комплекс, що будується в дві черги. У проекті новобудови передбачено спорудження п'яти котеджів, чотири з яких спроектовані в стилі hi-tech, і двох дуплексів – унікальних будинків з двоповерховими квартирами в кожному.

Будівництво будинків ведеться з застосуванням екологічно безпечних сучасних сертифікованих матеріалів, що дозволяють домогтися високої енергоефективності житла. Будинки другої черги споруджуються з керамічних блоків австрійської компанії «Leier».

Будинки мають сучасні зручні планування, вибір яких впливає на вартість 1 м2. У котеджі з мансардою, що будується за типовим проектом «Емілія», на першому поверсі є: тамбур, вітальня, кухня, санвузол, технічне приміщення, дві маленькі та одна простора тераса. На другому поверсі розміщується хол, три спальні, санвузол, гардероб.

Двоповерховий дуплекс має на першому поверсі одну середню та одну велику тераси, тамбур, комору, технічне приміщення, санвузол, вітальню, кухню, спальню. На другому поверсі є гардероб, санвузол, дві спальні, кабінет.

Будинки підключаються до електричної мережі, газ не передбачений. Каналізації – септик, водопостачання здійснюється з власної індивідуальної свердловини.

Продаж будинків у КМ «Гореничі Premium» у Гореничах від компанії «Тіком» проводиться за умови 100% оплати, про можливість надання розстрочення платежу та оформленні іпотеки слід додатково дізнатися у представників забудовника. За адресою, що вказана на сторінках офіційного сайту, можна зробити запис на перегляд, уточнити про можливість проведення ремонту.

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із Гореничі Преміум