Галицький двір

1995
рік заснування
11
будинків здано у 10 ЖК
з 2010 року
6
будинків в процесі у 5 ЖК
Вся Україна
Івано-Франківськ
Львів
Новобудови забудовника Галицький двір
Про будівельну компанію Галицький двір

Компанія «Галицький двір» з 1995 року створює житлові комплекси та об'єкти комерційної нерухомості для будь-якого типу бізнесу у сфері торгівлі та послуг. В активі забудовника 14 завершених об'єктів у престижних районах Івано-Франківська, Львова, Трускавця та Яремчі. В цілому за 25 років компанія побудувала та здала 350 тисяч квадратних метрів житла та 70 тисяч квадратних метрів комерційної нерухомості.

Всі комерційні площі розташовані на нижніх поверхах житлових комплексів, що дозволяє забезпечувати додатковий комфорт власникам квартир, а інвесторам — реалізувати власні бізнес-проекти «не виходячи з дому». Для цього забудовник пропонує комерційні приміщення різної площі, що відповідають найрізноманітнішим напрямкам бізнесу.

Компанія «Галицький двір» втілює у реальність найсміливіші ідеї, які змінюють уявлення про комфортне житло. Так житловий комплекс «Скеля» в Яремчі удостоївся нагород «Проект року: європейські стандарти архітектури, якості та благоустрою» та «Екологічне приміське житло: унікальні планування, безпека та комфорт». Ще один приклад успішної реалізації сучасних архітектурних ідей — житловий комплекс «Львівський дворик», який став переможцем VI Всеукраїнської Будівельної премії Ibuild та отримав нагороду у категорії «Новобудова року, оригінальна архітектура, якість та екологічність».

Місія компанії — змінювати життя людей на краще й будувати надійне, комфортне та доступне житло з розвиненою інфраструктурою, спираючись на високоякісний сервіс та інновації. Житлові комплекси компанії «Галицький двір» обладнані системами відеоспостереження, карткового доступу на територію, вентиляції та пожежної безпеки, а також безпечними сучасними вантажними та пасажирськими ліфтами.

Команда з більш ніж 200 однодумців-професіоналів й далі планує радувати мешканців українських міст новими проектами. Сім з них вже знаходяться в процесі реалізації, але будуть й інші.

Ще забудовники