Галицька Будівельна Гільдія

1 будинок
в процесі
8 будинків
здано з 2011
2011
рік заснування
Новобудови забудовника Галицька Будівельна Гільдія у Львові
Проєкти за участю Галицька Будівельна Гільдія
Інші забудовники
Про будівельну компанію Галицька Будівельна Гільдія

Будівельна компанія «Галицька будівельна гільдія»

Підприємство «Галицька будівельна гільдія» було засновано 2011 року – біля його витоків стояли спеціалісти будівельної галузі з багаторічним досвідом роботи. Компанія надає повний спектр будівельних послуг і успішно зводить об’єкти на всій території України – у Львові, Миколаєві, Славуті, Яворові та інших населених пунктах. Неодноразово «Галицька будгільдія» отримувала звання «Найбільший генпідрядник Львова».

Серед додаткових послуг – здача в оренду складських приміщень. Крім того, «Галицька будівельна гільдія» активно бере участь у соціальних проєктах і проводить благодійні аукціони.

Новобудови «Галицької будівельної гільдії»

Забудовник «ГБГ» зводить житлові будівлі, комерційні та промислові об’єкти. В сегменті житлової нерухомості переважають багатоквартирні комплекси комфорт-, бізнес- і економ-класу – для будівництва підбираються ділянки як у центрі, так і в спальних районах.

Кожний проєкт на 100% відповідає стандартам комфортабельного житла:

  • використовується монолітно-каркасна технологія (стіни зводяться з цегли, керамоблоків чи піноблоків);
  • у квартирах передбачене індивідуальне опалення;
  • деякі комплекси перебувають під цілодобовою охороною;
  • для потреб автовласників облаштовані підземні або наземні паркінги, для зберігання візочків, велосипедів, саней – підсобні приміщення.

На офіційному сайті забудовника «Галицька будівельна гільдія» ви знайдете звіти з будмайданчиків, фото об’єктів та іншу корисну інформацію.

Більше
Менше