Розташування та генплан
вул. Інтернаціоналістів, 1
Можете обрати будинок
вул. Інтернаціоналістів, 1 генплан
Центральний універмаг
10 хв
20 хв
Характеристики ЖК
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 10.11.2020: Інформація від забудовника
Про житловий комплекс

Житловий комплекс на вул. Інтернаціоналістів, 1 розташований у Зарічному районі Сум осторонь від центральних транспортних магістралей міста. Головна перевага будинку — краєвиди на річку Псел, що відкриваються крізь панорамні вікна та засклені в підлогу балкони. На прибудинковій території комплексу облаштують пішохідні алеї та дитячий ігровий майданчик.

Інфраструктура

За 4 хвилини пішки від будинку зупинка громадського транспорту, з якої відправляються маршрути у різні куточки міста.

До найближчого продуктового магазину та кондитерської «Сімейна пекарня» 4 хвилини пішої ходи, на 2 хвилини далі — магазин «Продуктові хатка», магазин білоруських продуктів та ринок фруктів і овочів. Також купити продукти недалеко від комплексу можна у декількох супермаркетах: до «Сам-Маркета» на авто 3 хвилини, до «АТБ-маркету» та «ЕКО-маркету» — 4 хвилини.

У районі новобудови кілька торгових центрів, найближчі ТЦ «Світлана» за ТЦ «Анна» за 7 хвилин пішої ходи, а до найбільшого в місті ТРЦ «Атріум» пішки 8 хвилин. Останній поверх ТРЦ відведено під зону сімейного відпочинку з парком розваг «Карусель», двома центрами раннього розвитку дітей та школою усного рахунку «Соборан».

Для малюків у районі новобудови є кілька дитячих дошкільних установ: до найближчих дитячих садків №18 та «Радість» автомобілем 3-4 хвилини, до дитячого садка №2 «Ясочка» можна доїхати за 7 хвилин. Батьки школярів зможуть обрати школу №17 або №29. До будь-якої з них на авто 5 хвилин.

У кроковому доступі до комплексу спортивний клуб B-tone з тренажерною залою, фітнес-програмами, груповими заняттями йогою, а також з спеціальними програмами тренувань для корпоративних клієнтів та сімейних пар.

Особливості

  • поруч берег річки Псел, парк відпочинку та розваг «Стріха», центр активного відпочинку «Відчайдухі» та зона відпочинку на березі озера «Чеха»

  • індивідуальне опалення від двоконтурних котлів

  • панорамні вікна та балконні системи

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Інтернаціоналістів, 1
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування