вул. Бічна Івана Франка, 35-37

Львівська область Сокільники
Розташування
вул. Бічна Івана Франка, 35-37
Характеристики
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Оновлено 01.06.2020: Інформація від забудовника
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Дуплекси 0 0 12
Акції та спецпропозиції забудовників
Про котеджне містечко

Котеджне містечко на вул. Бічна Івана Франка, 35-37 в Сокільниках Львівської області представлене 12 двоповерховими будівлями бізнес-класу.

Село практично знаходиться в межах Львова, хоча адміністративно відноситься до Пустомитівського району. Це екологічно чиста місцевість з чудовими ландшафтними краєвидами. Тим, хто давно мріяв про життя в передмісті, при цьому недалеко від Львова, варто розглянути можливість купити котедж в КМ Бічна Івана Франка, 35-37 у с. Сокільники від забудовника «Міська околиця».

Між селом і Львовом є добре налагоджене транспортне сполучення: звідси до Кільцевої дороги не більше ніж 400 метрів.

Розмістилося на вул. Бічна Івана Франка, 35-37 котеджне містечко, в котрому забудовник «Міська околиця» пропонує будинки разом із земельною ділянкою розміром у 2,5 сотки. Розташовані будинку в три лінії, в кожній з яких знаходиться по чотири котеджі.

У ході будівництва застосовуються новітні європейські технології й матеріали відмінної якості, що забезпечує високі характеристики тепло- і звукоізоляції котеджів. Фасади житлових будівель утеплюються пінопластом.

Висота стель у кімнатах стандартна – 2,8 м. Опалення приміщень індивідуальне. Віконні отвори склять енергозберігаючими п'ятикамерними склопакетами. Похилі дахи будинків покриті металочерепицею. Вода і каналізація в будинках централізовані.

Котеджі мають добре продумане і функціональне планування кімнат, яке характерне для більшості житлових приміщень бізнес-класу.

Проєктною документацією передбачено ландшафтне оформлення прилеглої території. Будуть висаджені декоративні дерева та багаторічні чагарники, розбиті газони і квітники. Дороги та тротуари викладені бруківкою. Для наймолодших мешканців облаштовуються ігрові майданчики новітніми дитячими тренажерами, а не тільки пісочницями, гірками й гойдалками.

У селищі є непогано розвинена інфраструктура, що включає в себе, крім основних соціально-побутових об'єктів, медичну амбулаторію, аптеку, ветеринарну лікарню, ряд магазинів і великий ТРЦ King Cross Leopolis. Також на базі місцевої середньої школи функціонує кілька відділень ДЮСШ.

Щоб мати уявлення про те, як йде продаж котеджів у КМ Бічна Івана Франка, 35-37, ціни на які відповідають повністю заявленому класу житла, можна зайти на офіційний сайт житлового проєкту. Подивившись виставлену там же добірку фотографій, ви зможете скласти власну думку як про якість будівництва, так і про зручність житла.

На форумах львівської нерухомості можна прочитати відгуки про котеджне містечко і отримати з незалежних джерел додаткову інформацію про нього.

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із вул. Бічна Івана Франка, 35-37
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування