Продаж квартир: вулиця Івана Пулюя, 5-Б, Київ

1 оголошення по 1 квартирі
6.7 млн грн
67 312 грн/м²

вулиця Івана Пулюя, 5-Б

Квартира має роздільне планування кімнат та кухню площею 16 м². Загальна площа становить 98.80 м², житлова – 55.20 м². Ремонт косметичний, на підлозі паркет. Є засклений балкон. Система опалення централізована, але будинок має власну котельню, що забезпечує постійне тепло. В квартирі встановлено фільтрацію води на всю квартиру. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, каналізацію септик та центральний водопровід. Квартира оснащена вбудованими меблями, двома кондиціонерами, технікою Bosh та Siemens. Також є вбудований сейф. Продаж квартири. Умови купівлі не вказані. Будинок відноситься до житлового фонду 2001-2010-х років. Парадне обладнане консьєржем, є вантажний ліфт та пасажирський ліфт. Передбачено гостьовий паркінг та паркувальне місце. Зелений двір. Поруч розташовані школа, дитячий садок, мережа магазинів, парк ім. Островського, Соломянський лісопарк та сквер Мартиросяна. Також є бомбосховище. Квартира має броньовані вхідні двері, встановлено сигналізацію. Є можливість для підземного паркінгу.
4 кімнати
з ремонтом
99 / - / 16 м²
утеплена панель
поверх 9 з 16
1995 Рік будівництва