Продаж квартир: вулиця Єлизавети Чавдар, 7, Київ
1 оголошення по 1 квартирі
$ 249 тис.
1 666 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 4-кімнатна квартира 149,5 м² біля метро Осокорки!
вул. Єлизавети Чавдар, 7, Дарницький район
Пропонується до продажу велика сімейна квартира в сучасному монолітно-каркасному будинку від забудовника «Ковальська». Всього 5 хвилин пішки до станції метро Осокорки.
Основні переваги:
- Площа — 149,5 м²
- 4 окремі просторі кімнати
- Зручний 2-й поверх
- Якісний добротний ремонт
- Великий хол та гардеробна
- 2 санвузли
- Лоджія
- Тепла підлога в санвузлі
- Встановлено 2 бойлери
- Лічильники на опалення
- Вбудовані меблі та побутова техніка
Металопластикові вікна
Будинок та територія:
- Сучасний будинок від надійного забудовника
- Чистий та доглянутий під’їзд
- Консьєрж
- Розвинена інфраструктура району
- Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, кафе та торгові центри
Ідеальний варіант для великої родини, яка цінує простір, комфорт та зручне розташування біля метро
Додатково:
Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так
4 кімнати
з ремонтом
149.5 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 22
2013 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
285 оголошень по 103 квартирахгенератор
$ 49 тис.
817 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається гарна1к квартира на вулиці Чавдар 13, що в Дарницькому районі. Квартира знаходиться на 26 поверсі з 26, є генератор на ліфт , має 60м2 загальної площі, де житлова-12м2, а кухня-25м2.
Квартира має ремонт та все необхідне для життя: вся кухонне обладнання, пральна машинка, стіл, стільці, ліжко, кондиціонер, бойлер та інше.
Будинок знаходиться в зручному та сучасному районі де є поруч: Трц, набережна, озера, Дніпро, магазини, кафе, садки та школи, траспортні зупинки, а найближче метро Осокорки в 8-10 хвилинах пішки.
По документам це комерційне приміщення, але є можливість переоформити в житлове
Торг за готівку
Швидше дзвоніть та станьте новим власником!
комісію платить покупець.
Звертайтеся у будь-який зручний для вас час - ми завжди готові надати професійну допомогу.
Агенція пропонує повний спектр послуг на ринку нерухомості: купівля та продаж квартир, будинків, земельних ділянок і комерційних об’єктів.
Маємо значний досвід супроводу угод за державними програмами, зокрема:
• «єОселя»
• програми забезпечення житлом ВПО та військовослужбовців (постанови №280/719/1176)
• компенсація за зруйноване житло («єВідновлення», постанова №600)
Гарантуємо безпечний та прозорий супровід, індивідуальний підхід і вигідні рішення для кожного клієнта.
Первинна консультація - безкоштовна!
id:11188
1 кімната
без ремонту
60 / 12 / 25 м²
блочна технологія
поверх 26 з 26
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 96 тис.
1 079 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Якщо шукаєте простору квартиру для сім’ї з готовим ремонтом та зручним доступом до метро, цей варіант вартий уваги. Велика площа, світлі кімнати та розвинена інфраструктура роблять житло комфортним для щоденного життя.
Основне:
• Загальна площа — 89 м²
• Житлова площа — 37,7 м²
• Простора кухня-вітальня — 23,3 м²
• 17 поверх із 17
• Монолітно-каркасний будинок, 2009 року будівництва
• Підземний паркінг — відсутній
• Генератор на ліфт
Про квартиру:
Квартира з ремонтом та суміжно-роздільним плануванням. Великі світлі кімнати та простора кухня-вітальня створюють комфортний простір для проживання. Передбачено 3 балкони та 1 лоджію. Опалення — електричне.
Що поруч:
До станцій метро Позняки та Осокорки — 10–12 хвилин пішки. Район має добре розвинену інфраструктуру: поруч магазини, заклади сфери послуг, транспорт та все необхідне для комфортного життя.
Вартість: 96 000 $
Доступне придбання за державними програмами: єВідновлення, Держмолодьжитло, №280, №719, ваучер. Супроводимо вас на кожному етапі угоди.
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
2 кімнати
з ремонтом
89 / 37.7 / 23.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 17
2009 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 67.9 тис.
1 113 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Якщо шукаєте простору квартиру з готовим ремонтом у районі з хорошою транспортною доступністю, цей варіант вартий уваги. Квартира підійде для сім’ї або тих, хто цінує комфортний простір та розвинену інфраструктуру поруч.
Основне:
• 61 м² загальної площі
• Простора кухня-вітальня 21,6 м²
• 19 поверх із 19
• Монолітно-каркасний будинок 2009 року
• Підземний паркінг — відсутній
• Генератор на ліфт
Про квартиру:
Квартира з ремонтом та роздільним плануванням. Великі світлі кімнати та кухня-вітальня створюють комфортний простір для щоденного життя. Електричне опалення. Житло готове для проживання без додаткових вкладень.
Що поруч:
Будинок розташований у Дарницькому районі Києва на вулиці Бориса Гмирі. До станцій метро Позняки та Осокорки — 10–12 хвилин пішки. Поруч магазини, супермаркети, заклади сфери послуг, місця для відпочинку та все необхідне для комфортного життя. Добре розвинена інфраструктура району дозволяє швидко вирішувати щоденні справи.
Вартість: 67 900 $
Доступне придбання за державними програмами: єВідновлення, Держмолодьжитло, №280, №719, ваучер. Супроводимо вас на кожному етапі угоди.
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
2 кімнати
з ремонтом
61 / 30.9 / 21.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 19
2009 Рік будівництва
генератор
$ 106 тис.
1 452 $/м²
проспект Миколи Бажана, 10
Осокорки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Київ, Бажана Миколи просп., 10. Спецпроект 2005 рр. Забудовник - Ковальська. Монолітно-цегляний. перекриття: залізобетон; поверховість: 24
Видова 2р, 22-й поверх, площа: 73,0\40,0\13,0. Цікава квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою: кондиціонери, пральна машина, бойлер. Дві окремі кімнати, окрема кухня, роздільний санвузол, засклений балкон. Встановлені місткі шафи-купе.
В будинку є генератор. Працює без світла: опалення, вода, каналізація, є світло в місцях громадського користування. Один з кращих будинків на лівому березі Дніпра. Зручне розташування — метро Осокорки та Позняки у пішій доступності (2-5 хв). Відмінна шумо та тепло ізоляція.
3 ліфти, кодовий замок, консьєрж, домофон, парковка/безкоштовна біля будинку, магазини, ТЦ"Материк", у будинку відділення Platinum Bank та Приват банку. Неподалік знаходяться "Новус", ТЦ "Аркадія" в якому розташований цілодобовий супермаркет "Сільпо", "Метро", "Епіцентр", поруч нова школа - гимназія "Київська Русь" та школа - гимназія "Скандинавська гімназія", новий дитячий садочок, спорткомплекс «Sport Life», суші ресторан "Жовте море".
2 кімнати
з ремонтом
73 / 40 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 24
2005 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 178 тис.
1 618 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається видова 3-к квартира. Будинок монолітно-каркасний, середній 9-й поверх із 17. У БУДИНКУ встановлено ГЕНЕРАТОР, Є СВІТЛО, ВОДА постійно, ПРАЦЮЮТЬ ЛІФТИ. У квартирі зроблено дизайнерський ремонт, функціональне планування. Будинок монолітно-каркасний, 9 поверх/17. Квартира тепла, внутрішня, затишна. Кухня, вітальня, дитяча орієнтовані на схід, спальня — на захід. Поєднана зона кухні, їдальні та вітальні в один великий простір.
Кухня італійська з великим дизайнерським островом, красива та практична, має доступ до шаф з усіх боків. В наявності вбудована техніка провідних світових виробників Electrolux, Gorenje, Liebherr: духова шафа, плита, посудомийна машина, холодильник, пральна машина.
У вітальні великий розкладний сучасний диван, крісло, ефектні декоративні світильники ручної роботи та настінне декоративне панно. Також встановлено дизайнерську шафу з великим акваріумом.
Спальня — вбудована шафа-купе, ліжко king size з якісним матрацом.
У дитячій: нові дизайнерські меблі з екоматеріалів, ліжко з якісним матрацом, великий робочий стіл під вікном, тумбочки. У дитячій кімнаті спеціально зроблено зонування, яке розділяє зону сну та зону навчання й ігрової активності дитини.
Підлога — у спальні та дитячій натуральний паркет, у вітальні австрійське натуральне пробкове покриття, дуже тепле.
Ванна кімната: велика джакузі на двох Ravak Love Story, сантехніка провідних світових виробників. При вході знаходиться окремий санвузол із рукомийником.
Плитка в санвузлах та на кухні італійська, великого формату, двері фабричні.
При вході до квартири простора вбудована гардеробна шафа. У квартирі встановлено електролічильники, теплолічильники та лічильники на воду.
Квартира має дві великі утеплені лоджії на кухні та в спальні. На кухні лоджія має дві вбудовані шафи. У квартирі є все необхідне для того, щоб переїхати і відразу жити.
Будинок дуже якісний, нові ремонти на поверхах, чистота, охайність, консьєрж, кодові відеозамки на вході в під'їзд, у будинку гарне ОСББ, дружні сусіди, огороджена територія двору, новий дитячий майданчик, приватне паркування зі шлагбаумом тільки для машин мешканців.
Метро Осокорки та метро Позняки — 7 хвилин пішки. Відразу у дворі школа «Київська Русь» та дитячий садочок, через дорогу школа «Скандинавська гімназія», ще три дитячі садки, багато магазинів, ресторани, гуртки для занять вокалом, танцями, художня студія, у нашому будинку школа «Винахідник», 5 хв до «Епіцентру» та «Метро», «Новус», «Спортмайстер», клініка «Добробут», 10 хв до «Спортлайф», 15 хв пішки до 2 красивих озер. Комфортний район для проживання з дітьми.
Продає власниця, торг можливий. Співпрацюємо з рієлторами для перегляду з потенційним покупцем. Чекаємо на перегляд. Для зв’язку краще Viber чи Telegram.
3 кімнати
з ремонтом
110 / 95 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 17
2010 Рік будівництва
без комісії
$ 115 тис.
1 554 $/м²
проспект Миколи Бажана, 10
Осокорки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ %
Держпрограми - так!
Продаж квартири по вул Миколи Бажана 10
Метро «Осокорки» - 2 хв пішки!
Загальна площа - 73.2 м2
Планування:
- кухня
- спальня (з ліжком)
- спальня (з розкладним диваном)
- санвузол (роздільний)
- засклений балкон
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою (пральна машина, поусдомийна машина, бойлер, мікрохвильовка, кондиціонери і тд)
Поруч - ТЦ Алладін, Піраміда, River Mall, TЦ «Аркадія», де є все необхідне для щоденного комфорту: магазини, кафе, ресторани, салони краси, фітнес.
Зручна транспортна розв’язка забезпечує швидкий виїзд у центр міста.
Дуже класний, сучасний район, абсолютно з усією інфраструктурою біля будинку!
Розвинена інфраструктура, є все необхідне: двір із дитячим майданчиком, зона променад, спортивні майданчики, магазини, кафе, ресторани та салони краси, сучасний парк з власною набережною .
Займаюсь об’єктами в даній локації, допоможу швидко знайти Ваше ідеальне житло!
Запрошую на перегляд в зручний для вас час.
2 кімнати
з ремонтом
74 / 45 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 22
2005 Рік будівництва
без комісії
$ 112 тис.
1 556 $/м²
проспект Миколи Бажана, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без% Повністю готова для проживання, жодних проблем із безготівковим розрахунком
Бажана 16, 10 хвилин пішки до ст. м. "Позняки" та ст. м. "Осокорки", великого супермаркета, в 2-5 хвилинах пішки велика гімназія, дитсадок, спортивні майданчики і вся інфраструктура. Закритий зелений двір, відремонтований підїзд. Монтується ДБЖ на воду і ліфт.
Простора, тепла та затишна оселя. Квартира чудово зонована: кухня-вітальня, із розсувною системою, та окрема спальня, плюс роздільний санвузол, організовано невеличке робоче місце. Укомплектована усіма необхідними меблями та технікою: 2 бойлери, кондиціонер, телевізор, пральна машина і т.п.
Без комісії
2 кімнати
з ремонтом
72 / 40 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 18
2003 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 70 тис.
1 750 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 34
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без % для покупця!!! Пропонується до продажу світла двостороння 1-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів лівого берега Києва.
Адреса: вул. Єлизавети Чавдар, 34
Основні характеристики:
• Загальна площа — 40 м²
• Поверх — 13 із 25
• Засклений балкон
• Тамбур на три квартири
• Двостороннє планування — більше природного світла та гарна вентиляція
Стан квартири:
Квартира у гарному житловому стані — можна одразу заїхати та проживати або з першого дня здавати в оренду. Усі основні меблі та побутова техніка залишаються новому власнику, що дозволяє уникнути додаткових витрат після покупки.
За бажанням інтер'єр можна поступово оновити відповідно до власних смаків, але квартира повністю придатна для комфортного проживання вже сьогодні.
У квартирі все залишається:
дві шафи-купе
двоспальне ліжко
кухонний гарнітур
холодильник
плита з духовою шафою
бойлер
Вигідна інвестиція!
Локація
Будинок розташований у сучасному районі з розвиненою інфраструктурою.
У пішій доступності:
метро «Осокорки»
супермаркети, магазини та торгові центри
школи та дитячі садочки
кафе, ресторани
парки, озера та місця для прогулянок
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для отримання стабільного доходу від оренди.
Продаж здійснюється за договором та ціною, узгодженою з власником, без комісії для покупця.
ID: 96249
1 кімната
з ремонтом
40 / 17 / 9 м²
панельна технологія
поверх 13 з 25
2016 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 170 тис.
1 128 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 5
Осокорки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири для великої сім’ї!
м. Київ, вул. Єлизавети Чавдар, 5, Осокорки, Позняки
Пропонується до продажу простора квартира на 20 поверсі сучасного будинку в одному з найпопулярніших районів лівого берега Києва — Осокорки.
Квартира ідеально підійде для великої дружної родини, яка цінує простір, функціональність та комфорт.
Основні характеристики:
Загальна площа: 150,7 м²
Поверх: 20 / 25 поверхового будинку
Висота стель: 2,7 м
Кількість кімнат: 5
Планування:
Три окремі спальні.
Великий зал для сімейного відпочинку та прийому гостей
Кабінет (може використовуватись як додаткова спальня або дитяча)
Простора кухня-їдальня
2 санвузли
Хол, передпокій, гардеробна кімната.
Балконна перегородка демонтована на користь кухні, за рахунок чого кухня стала ще більш просторою та світлою. Планування зручне, всі кімнати ізольовані, квартира добре підходить для постійного проживання сім’ї з дітьми.
Перевага будинку — повна автономність
Будинок обладнаний генератором, тому під час відключень електроенергії для мешканців зберігається комфорт:
-працюють ліфти
-є опалення
-є гаряча та холодна вода
Це важлива перевага для комфортного проживання у сучасних умовах.
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою:
супермаркети, ТРЦ, кафе, ресторани
дитячі садки, школи, ліцеї
спортивні клуби, медичні заклади.
Транспорт:
метро Осокорки
метро Славутич, швидкий виїзд на Південний міст та в центр міста.
Ціна:
170.000$, без комісії
Код обєкту: 161987 - Павло
4 кімнати
з ремонтом
150.7 / 75.6 / 14.9 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 25
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 139 тис.
1 796 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
!! БЕЗ КОМІСІЇ !!!
Продаж 2-к квартира в одному з найкращих та найкомфортніших куточків лівого берега.
10хвилин від метро
вул. Чавдар 11 Осокорки Позняки ЖК Патріотика Молодіжний поряд
Поверх 16/23
Якісний монолітно каркасний будинок 2010року
!!! ГЕНЕРАТОР !!!
При відключенні електроенергії працюють ліфти, є вода та централізоване опалення.
Повна автономність дозволяє вам жити в комфорті при будь-який обставинах
У квартирі виконано якісний ремонт 2025 року. Все робилося для себе, повністю готова до заселення!
Нова вбудована кухня, повністю укомплектована сучасною побутовою технікою.
Дві окремі спальні
Два кондиціонери для комфортного літа.
Великий та комфортний санвузол, обладнаний і душовою кабіною, і повноцінною ванною.
Ідеальна інфраструктура для життя та відпочинку
Локація — одна з найкращих у районі, де все необхідне знаходиться на відстані витягнутої руки:
Транспорт:
Всього 5–10 хвилин пішки до станцій метро «Осокорки» та «Позняки».
Для дітей:
Безпосередньо біля будинку — дві державні школи, приватна школа, дитячий садок та затишні майданчики для прогулянок.
Поруч також кілька ліцеїв та медзаклад.
Шопінг та побут:
Через дорогу супермаркет «Novus», сімейний ресторан "Кухмейстер" кавярні та продуктові крамниці.
У пішій доступності — ТРЦ «Аладдін», «Metro», «Епіцентр», спортивні клуби та аптеки.
Природа:
Поруч розташований екопарк «Осокорки», чисті озера Небреж і Тягле.
Чудові місця для відпочинку, вечірніх прогулянок та перезавантаження на свіжому повітрі.
Ця квартира — розумна інвестиція в комфорт вашої родини
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд у зручний для вас час!
2 кімнати
з ремонтом
77.4 / 40.5 / 11.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 25
2010 Рік будівництва
$ 105 тис.
1 438 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж світлої двокімнатної квартири за адресою Єлизавети Чавдар 4, 73/32/12, 23/24 пов. Тамбур на дві квартири, дві лоджіі.Велика ванна кімната і окремо туалет. Квартира в хорошому житловому стані, є індивідуальні лічильники і на опалення теж. Розвинена інфраструктура, Поруч магазини, школи, пляж. Метро Осокорки 10 хвилин пішки. Запрошуємо на перегляд.
ID: 96223
2 кімнати
з ремонтом
73 / 32 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 25
2014 Рік будівництва
без комісії
$ 129 тис.
1 315 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є відеотур!
До вашої уваги представлена чудова 2-кімнатна квартира на продаж за адресою: Єлизавети Чавдар, 2, у ЖК «Молодіжний квартал», яка розташована на 6-му поверсі.
Метро Осокорки — 5 хвилин пішки!
У пішій доступності супермаркети, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет.
Тихий та затишний двір, доброзичливі сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розвязка — 25 хвилин до центру міста, 5 хвилин до метро, громадський транспорт.
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірені обєкти від реальних орендодавців і продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
2 кімнати
без ремонту
98.1 / 48.7 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2014 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 73 тис.
1 686 $/м²
вулиця Григорія Ващенка, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ування, до ст.М"Осокорки"-7 хв.
Видова квартира мебльована та обладнана всією необхідною технікою: кондиціонер, холодильник, електрична плита, мікрохвильова піч, пральна машина. Балкон з кухні засклений, але не обшитий. Вбудована шафа, двоспальне ліжко (без матраца). Санвузол сумісний, є бойлер. Квартира в стані заїжджай та живи, ремонта не потребує. Поруч з будинком є всі необхідні магазини, в 10 хвилинах пішки - Епіцентр та Метро, ТЦ Аладдін, ТЦ Піраміда, ТЦ Рівер молл, річка Дніпро, озеро Небреж , район Осокорки з озерами , поруч сучасний дитячий садок, школа, новий дитячий майданчик.
Між М Осокорки та М Позняки -7хв. пішки,
1 кімната
з ремонтом
43.3 / 18 / 9.8 м²
утеплена панель
поверх 16 з 25
2014 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 185 тис.
2 372 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ
Продаж двокімнатної квартири за адресою вул. Єлизавети Чавдар, 13
Будинок обладнаний потужним генератором, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів, водопостачання та системи опалення під час відключень електроенергії.
Закрита територія комплексу, цілодобова охорона та система відеоспостереження забезпечують комфорт і безпеку мешканців.
У квартирі виконано якісний ремонт.
Переваги:
підігрів підлоги;
багаторівневе освітлення;
італійські меблі, виготовлені на замовлення з натуральної деревини та якісних тканин;
сучасна побутова техніка провідних європейських брендів.
Продумане планування забезпечує комфортне використання кожного приміщення:
простора кухня-вітальня;
майстер-спальня;
окрема гардеробна кімната;
простора ванна кімната.
Локація та інфраструктура:
У пішій доступності розташовані:
навчальні заклади;
клініки та фітнес-центри;
супермаркети;
торгові центри;
кафе, ресторани та інші об'єкти повсякденної інфраструктури.
Усе необхідне для комфортного життя знаходиться поруч.
Документи готові до угоди.
Телефонуйте для отримання детальної інформації та організації перегляду.
2 кімнати
з ремонтом
78 / 19.9 / 42 м²
блочна технологія
поверх 10 з 25
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 143 тис.
1 430 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Гмирі Бориса, 2.
БЕЗ КОМІСІЇ!
ГЕНЕРАТОР! Працює опалення, гаряча та холодна вода, ліфт та інтернет.
Пропонується до продажу світла та затишна 3-кімнатна квартира, в одному з найзручніших локацій Дарницького району. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, розвинену інфраструктуру та зручну транспортну розв’язку.
Раціональне планування: 3 окремі кімнати, простора кухня, великий коридор. Кімнати світлі та теплі, з гарним розподілом по площі. В кімнатах на підлозі якісний паркет в ідеальному стані. Квартира повністю укомплектована. Два окремих санвузли. Два балкони. Чистий доглянутий під’їзд.
Будинок монолітно-каркасний.
Поруч метро Позняки 5-7 хв пішки. В радіусі кількох хвилин: супермаркети Сільпо, Novus, Варус, аптеки, банки. У дворі — дитячий майданчик та спортивна зона. Поруч школа, садочок, парк «Позняки» та озеро. Зручний виїзд на проспект Бажана та міст Патона.
3 кімнати
з ремонтом
100 / 61 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 23
2007 Рік будівництва
$ 133 тис.
1 400 $/м²
проспект Миколи Бажана, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ РЕМОНТ. Простора 3-кімнатна квартира 95 м² біля метро Осокорки та Позняки | просп. Миколи Бажана, 14
Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира у якісному цегляному будинку 2004 року побудови, розташованому в одному з найкращих районів лівого берега Києва. Вдале розташування, комфортне планування та близькість до метро роблять цей об'єкт чудовим вибором для сімейного проживання.
Квартира розташована на комфортному 3 поверсі 21-поверхового будинку. Загальна площа — 95 м².
Продумане планування:
• три окремі просторі кімнати;
• велика кухня площею 13 м²;
• два повноцінні санвузли;
• дві засклені лоджії;
• двостороннє планування, що забезпечує багато природного світла та гарну вентиляцію.
Переваги квартири:
• цегляний будинок із хорошою тепло- та шумоізоляцією;
• квартира розташована всередині будинку — тепла та тиха;
• повністю мебльована;
• укомплектована всією необхідною побутовою технікою;
• кондиціонер;
• комфортний 3 поверх;
• готова до проживання без додаткових вкладень.
У квартирі залишаються:
• холодильник;
• варильна поверхня;
• духова шафа;
• мікрохвильова піч;
• пральна машина;
• меблі та кухонний гарнітур.
Переваги будинку:
• консьєрж;
• пасажирський та вантажний ліфти;
• доглянутий під'їзд;
• комфортне середовище для проживання.
Локація:
Будинок знаходиться між станціями метро Осокорки та Позняки, до яких можна дійти всього за кілька хвилин.
Поруч розташовані:
• супермаркети та торговельні центри;
• школи та дитячі садки;
• кафе, ресторани та медичні заклади;
• зупинки громадського транспорту;
• Дніпровська набережна та зони для прогулянок.
Квартира стане чудовим вибором як для великої родини, так і для покупців, які цінують комфортну площу, функціональне планування та одну з найкращих локацій Дарницького району.
Можливий безготівковий розрахунок.
Також власник готовий розглянути обмін на 2-кімнатну квартиру аналогічного рівня в цьому районі з відповідною доплатою.
3 кімнати
з ремонтом
95 / 70 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 16
2004 Рік будівництва
$ 104 тис.
1 444 $/м²
проспект Миколи Бажана, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без % Продаж 2к. перепланованої в 2 окремі автономні студії.
Проспект Миколи Бажана 16
Найкращий будинок щодо автономного забезпечення та самоорганізації співмешканців
Загальна площа: 72 м² (37+35)
Поверх: 23 Поверховість: 23
Розглядаемо продаж по Дєржавним програмам!
Об'єкт є функціонально продуманим переплануванням 2-кімнатної квартири в 2 повністю автономні смарт-квартири (ідеально під орендний бізнес)
Кожна квартира включає:
- окрему кухонну зону
- окремий санвузол
- індивідуальний лічильник
- повністю незалежне використання
Ремонт виконано 2 роки тому, квартира експлуатувалася, всі інженерні системи працюють стабільно та перевірені у реальних умовах.
Технічні характеристики: - електрика виконана на обладнанні Schneider Electric, встановлені автомати Schneider, проводка - мідна, у кожній квартирі встановлений інверторний кондиціонер, встановлені датчики тепла (облік та контроль опалення), квартира відрізняється високою теплоефективністю
Комунікації та автономність:
- стабільна наявність гарячої та холодної води
- Опалення функціонує незалежно від наявності електроенергії
- ліфт у будинку працює від акумуляторної системи
Комплектація: квартири повністю укомплектовані меблями, встановлена кухонна техніка (варильна поверхня, духова шафа, холодильник), санвузли обладнані душовими
Будинок і територія: закрита територія, що охороняється, відеоспостереження, парковка упорядкований двір (дитячі майданчики, озеленення),
Інфраструктура: метро — близько 500 м., супермаркети Novus, Varus — у пішій доступності, 2 ставки, гімназія «Київська Русь» — близько 100 м., поряд 2 дитячі садки, Канадська школа, поліклініка, зони відпочинку, альтанки.
Об'єкт підходить як для власного проживання, так і для інвестиції з можливістю роздільної здачі двох квартир.
Закрита територія під охороною, найкращій будинок на Позняках.
Для інвесторів: можна придбати 2к (1к+1к) квартиру 120м на технічному поверсі, по переуступці договору оренди у ОСББ за 30к$ (в оренді 40т.грн./міс)
Додаткових вкладень не потребує.
Готові до продажу, та одразу в оренду по 20"000 грн/міс. кожна!
2 кімнати
з ремонтом
72 / 40 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 23
2003 Рік будівництва
$ 75 тис.
1 042 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 9-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3к квартира за адресою: вул. Бориса Гмирі, 9-А, Дарницький район, м. Київ.
Площа квартири — 72/42/9 м². Поверх — 15 із 16.
Простора та світла квартира з хорошим ремонтом і технікою. Усі меблі та побутова техніка залишаються новим власникам. Зручне планування: окремі кімнати, металопластикові вікна, дві засклені лоджії, роздільні ванна кімната та санвузол. У квартирі багато місць для зберігання речей, встановлено місткі шафи. Відмінна шумоізоляція.
Встановлено лічильники на воду та електроенергію. Будинок обладнаний індивідуальним тепловим пунктом (ІТП) і будинковим теплолічильником, що дозволяє оптимізувати витрати на опалення.
Будинок має власне ОСББ, доглянуту прибудинкову територію та охайний під’їзд.
У дворі розташовані дитячий та спортивний майданчики. Поруч — Скандинавська гімназія, стадіон, приватні дитячі садки та центри раннього розвитку дітей. У пішій доступності торгові центри «Аладдін», супермаркет BILLA, кафе, магазини та інші об’єкти інфраструктури.
До станції метро «Позняки» — лише 5 хвилин пішки.
Зручна транспортна розв’язка та розвинена інфраструктура роблять цю квартиру чудовим варіантом як для проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте — із задоволенням організуємо перегляд! Також є відеоогляд квартири.
3 кімнати
з ремонтом
72 / 42 / 9 м²
утеплена панель
поверх 15 з 16
1997 Рік будівництва
$ 135 тис.
1 661 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 34
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора сімейна оселя в ЖМ «Патріотика»!
До продажу пропонується вишукана 3-кімнатна квартира площею 81,3 м² у сучасному житловому комплексі «Патріотика» за адресою: вулиця Єлизавети Чавдар, 34. Помешкання знаходиться на найбільш затребуваному та безпечному 3 поверсі 25-поверхового утепленого будинку 2016 року побудови.
Квартира двостороння, що забезпечує чудове провітрювання та природне освітлення. В оселі виконано високоякісний євроремонт «для себе» з використанням найкращих будівельних матеріалів, адже власник професійно займається будівництвом.
Планування ідеально продумане для великої родини: затишна майстер-спальня з власним санвузлом, дві світлі дитячі кімнати, простора кухня-вітальня для спільних вечорів, загальний санвузол та облаштоване робоче місце. Додатковим бонусом є наявність тамбура на дві квартири для зберігання велосипедів чи дитячих візочків в оточенні привітних сусідів.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, які майже в повному складі залишаються новим власникам, дозволяючи заїхати та жити відразу.
Важливою перевагою будинку є встановлений інвертор на ліфти, що гарантує їхню роботу навіть під час відключень світла. Двір комплексу великий та доглянутий, із сучасними дитячими майданчиками та зонами для прогулянок.
Всього 12 хвилин пішої ходи відділяють Вас від станцій метро «Осокорки» та «Позняки», а зупинка громадського транспорту знаходиться прямо біля будинку.
Район вражає своєю інфраструктурою: поруч працюють супермаркети «Novus», «Фора» та АТБ, знаменитий ресторан «Кухмейстер», піцерії, кав’ярні, салони краси та амбулаторія. Для дітей у пішій доступності є садочок та дві школи.
Головною окрасою локації є близькість до двох чистих озер із міськими пляжами, альтанками та прокатом каяків — це ідеальне місце для активного відпочинку.
Ви купуєте не просто квадратні метри, а готову до проживання оселю в найкращій рекреаційній зоні Лівого берега!
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
81.3 / 40 / 17.3 м²
панельна технологія
поверх 3 з 25
2016 Рік будівництва
генератор
$ 155 тис.
2 005 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора, світла та доглянута 2-кімнатна квартира площею 77,3 м² у сучасному монолітно-каркасному будинку 2010 року побудови. З моменту введення будинку в експлуатацію тут проживала лише одна сім'я, тому квартира перебуває у відмінному стані.
Продумане планування забезпечує комфорт для всієї родини: простора спальня, затишна вітальня, окрема кухня, великий передпокій, роздільний санвузол та засклена лоджія. Квартира дуже тепла, тому взимку потреба в опаленні мінімальна. Високий поверх, велика кількість вікон і вдале розташування забезпечують багато природного світла протягом дня та відкривають гарний панорамний вид на місто. Для максимального комфорту встановлені кондиціонери та бризери у житлових кімнатах, які забезпечують постійний приплив свіжого, очищеного повітря без необхідності відкривати вікна. Монолітні залізобетонні перекриття гарантують високу міцність будинку та хорошу шумоізоляцію.
Сучасний будинок 2010 року побудови обслуговується ОСББ. Під час відключень електроенергії завдяки резервному живленню від генератора працюють ліфти, насоси водо- та теплопостачання, освітлення місць загального користування, відеоспостереження, пожежна сигналізація та шлагбаум. Наразі триває модернізація будинку: встановлюються акумуляторні батареї та сонячні панелі, що зробить його ще більш енергонезалежним.
У будинку функціонують 4 ліфти (2 пасажирські та 2 вантажні), а також розташовані приватний дитячий садок, ветеринарна клініка, стоматологія, фітнес-студія та кафе — усе необхідне буквально у вашому будинку. У сусідньому будинку розташоване облаштоване укриття, що забезпечує додатковий комфорт і безпеку мешканців.
Осокорки - затишний район з чудово розвиненою інфраструктурою. До метро Осокорки — близько 7 хвилин пішки, до Позняків — приблизно 10 хвилин. Поруч знаходяться державні та приватні школи, дитячі садки, супермаркети, магазини, кафе, ресторани, поштові відділення, лабораторії, медичні центри та стоматології. Незабаром відкриється нова сучасна амбулаторія. У пішій доступності — ТРЦ River Mall, METRO, Епіцентр, а також мальовничий каскад озер із пляжами, прогулянковими зонами та місцями для відпочинку.
Ця квартира — чудовий вибір для тих, хто цінує простір, якісне будівництво, комфорт, енергонезалежність будинку та життя в районі з розвиненою інфраструктурою.
Телефонуйте для перегляду, домовимось про зручний для вас час!
2 кімнати
з ремонтом
77.3 / 58.4 / 11.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 25
2010 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 69 тис.
1 885 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 12-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ %
ЖК Патріотика
Гмирі 12Б
18/25 поверх
36.6 м2
Є ВІДЕООГЛЯД
tg: arendakievkvartir
Однокімнатна квартира з меблями та технікою
Засклений балкон з панорамними вікнами
Санвузол з ванною
Документам більше 3х років
Швидкий продаж
Будинок з генератором
Поруч метро Осокорки Позняки Епіцентр озера Аладін Піраміда Рівермол Кухмейстер нова пошта АТБ Новус Фора Чавдар Ващенко Гмирі Бажана Руслвої Патриотика Русовой
Можливо під готовий бізнес з орендарем
1 кімната
з ремонтом
36.6 / 18 / 11 м²
панельна технологія
поверх 18 з 25
2017 Рік будівництва
генератор
$ 64 тис.
1 561 $/м²
вулиця Єлизавети Чавдар, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається видова 1-к квартира, косметичний ремонт, кухня 11 квм з виходом на лоджію, окрема кімната, санвузол суміжний (ванна), квартира мебльована необхідною технікою та меблями (бойлер, кондиціонер, холодильник, плита з духовкою, витяжка, в кімнаті велика шафа-купе, розкладний диван). Будинок обслуговує ОСББ, на все є лічильники, планується встановлення генератора на будинок.
1 кімната
з ремонтом
41 / 17.3 / 11.2 м²
блочна технологія
поверх 25 з 25
2013 Рік будівництва
генератор
$ 185 тис.
1 465 $/м²
вулиця Бориса Гмирі, 8-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
126 м² автономності та затишку для вашої родини! 👑
Продаж 4к квартири | м. Осокорки, вул. Бориса Гмирі, 8Б ЖК «Молодіжний квартал»
Шукаєте простір, де дітям буде близько до школи, а відключення світла не завадять комфорту? Це готове рішення "під ключ"!
Головні плюси:
100% Автономність: Інвертор 6 кВт у квартирі + генератори на будинок ліфти, вода, опалення, світло працюють завжди.
Преміум-оздоблення: Натуральний паркет, тепла підлога, ексклюзивні меблі ручної роботи Nova de Lucci та якісна техніка — все залишається!
Планування: 4 окремі кімнати спальні, дитячі, кабінет + велика кухня-вітальня, 2 санвузли.
19 поверх: Панорамний вид на місто, багато світла та тиша.
Локація: 2 хвилини пішки до шкіл/гімназій, поруч метро Осокорки, ТРЦ River Mall та озера.
Готова до заселення з першого дня. Показ у зручний час!
THE Capital — ваш персональний провідник у світі преміальної нерухомості.
У нас — найбільша база перевірених об’єктів у Києві.
Якщо цей варіант не став вашим ідеальним — ми підберемо інший, ще кращий.
Код: A.16862
4 кімнати
з ремонтом
126.3 / 73.8 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 25
2009 Рік будівництва
без комісії
$ 137 тис.
1 427 $/м²
проспект Миколи Бажана, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої трикімнатної квартири в сучасному будинку по вул. Бажана, 16
Світла та затишна двостороння квартира в утепленому, енергоефективному будинку.
Встановлені сонячні панелі — економія та сучасний підхід до комфорту 🌿
Переваги квартири:
• Просторе та зручне планування
• Жилий стан – можна одразу заїжджати
• Залишаються меблі та техніка
• Теплий будинок
Переваги будинку та території:
• Закрита, огороджена територія
• Охорона 24/7 та консьєрж-сервіс
• Власна стоянка
• Лаунж-зона для відпочинку
• Великий сучасний дитячий майданчик
Локація:
• Метро — 5 хвилин пішки
• Поруч гімназія, школа, дитячий садочок
• ТРЦ, парк, озера
• Відмінна транспортна розв’язка
Ідеальний варіант для родини, яка цінує комфорт, безпеку та розвинену інфраструктуру.
Код:530791
3 кімнати
з ремонтом
96 / 56.1 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 24
2003 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївДарницький районвулиця Єлизавети Чавдар
вулиця Єлизавети Чавдар 7