вул. Європейська, 84/3

Житомирська область Бердичів
Розташування та генплан
вул. Європейська, 84/3
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Європейська, 84/3 генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.08.2018: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Житловий комплекс на вул. Європейська 84/3 в м Бердичів - це оптимальне за вартістю житло комфорт-класу, побудоване з урахуванням дійсно передових технологій і високих стандартів якості.

Стіни зведені з силікатної цегли мають додаткове утеплення, що дозволяє отримати оптимальний рівень теплоізоляції і в поєднанні з встановленою в кожній квартирі системою індивідуального опалення підтримувати в приміщеннях комфортну температуру.

Також в ЖК по вул. Європейська 84/3 встановлюються якісні енергозберігаючі вікна, які не тільки захистять від міського шуму, а й допоможуть підтримувати оптимальний мікроклімат в квартирі.

Покупці, яких зацікавить продаж квартир в ЖК на вул. Європейська 84/3 від забудовника, можуть бути впевнені в тому, що їхнє житло буде дійсно безпечним у багатьох сенсах цього слова.

У будинку встановлені комплексні фільтри очищення питної води, сучасні швидкісні ліфти. Прибудинкова територія огороджена і знаходиться під цілодобовою охороною і відео спостереженням.

Купити квартиру в ЖК на вул. Європейська 84/3 від забудовника можна з площею від 43 кв.м і більше. У продажу також представлені дворівневі квартири з найбільш просторими плануваннями.

Подивитися фото і докладні планування квартир в цій новобудові можна на сторінках нашого сайту, а дізнатися актуальні на даний момент ціни на квадратні метри, зателефонувавши за телефоном відділу продажу забудовника.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Європейська, 84/3
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування