Продаж квартир: вулиця Євгена Сверстюка, 52-В, Київ

4 оголошення по 3 квартирах
без комісії
$ 89 тис.
1 216 $/м²

вулиця Євгена Сверстюка, 52-В

Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд Локація: Дніпровський р-н, ЖК Rusaniv Residence Характеристики квартири: • Площа: 73,1/28/17 м² • Кількість кімнат: 2 кімнати (роздільне планування) • Поверх: 5/25 • Тип будинку: монолітно-каркасний будинок, введення 4 квартал 2026 року • Опалення: власна котельня Стан та ремонт: • Без ремонту, раціональне планування - кухня-вітальня, 2 роздільні кімнати, роздільний санвузол гардероба та засклений балкон. В будинку вже встановлені вікна, двері, ліфти, також зроблений фасад. Інфраструктура та локація: • Транспорт: до метро Лівобережна 15 хв. пішки • Магазини, супермаркети: Novus, Фора, Сільпо • Школи, садки: більше 10 дитячих садків та дошкільних навчальних комплексів, найближчі школи та гімназії, музична школа та курси англійської мови. Для занять спортом є фітнес-клуби Atletiko fitness club, Grand-sport, «СпортЛенд» та Sport Life. Також поруч знаходиться парк Прибережний • Парковка/паркінг: паркінг підземний Ціна: 89 000 $ - Без комісії Умови продажу: готівка Анастасія, агенція нерухомості Revolution Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: @nastia_rielt
2 кімнати
без ремонту
73.19 / 28.35 / 17.26 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 24
2003 Рік будівництва
$ 155 тис.
805 $/м²

вулиця Євгена Сверстюка, 52-В

✅ ВИГІДНО! Лише 805 $/м². Цегляний будинок, 2004 рік ВИДОВА КВАРТИРА 190 м² | Русанівка | Лівобережна | Євгена Сверстюка, 52В Унікальна пропозиція для тих, хто шукає великий простір з панорамними видами та готовою інженерією. Ціна, яку важко повторити: $155 000 за 190 м² — це можливість інвестувати у рідкісний формат, що майже не зустрічається на Лівому березі. ⸻ 🌅 Краєвид, що надихає щодня З 22 поверху відкривається панорама на: • Русанівський канал • Дніпро • Лавру • монумент “Батьківщина-Мати” Панорамні вікна роблять квартиру залитою світлом і створюють відчуття простору, яке не передати словами. ⸻ 🧱 Будинок з якісною основою • цегляний будинок, 2004 рік • висота стелі — 3 метри • чисте повітря та тиша на висоті • встановлено новий вантажний ліфт — швидкий, надійний та зручний для великогабаритних речей • надійні конструкції, хороша шумоізоляція ⸻ 🏡 190 м² свободи та можливостей Це ідеальний варіант для тих, хто хоче: • створити індивідуальне планування • організувати 2–3 спальні, простору кухню-вітальню, кабінет, гардеробні • зробити дизайн без компромісів • отримати видовий простір, який легко адаптувати “під себе” Формат квартири дозволяє реалізувати як сімейний, так і преміальний open-space варіант. ⸻ ⚙️ Вже реалізовано та входить у вартість • центральне кондиціонування • система “розумне світло” Lutron • 3 фази електрики (380V) • безперебійне живлення • система фільтрації води • проточні водонагрівачі — альтернатива гарячій воді • якісна шумоізоляція • сигналізація • лічильники на воду, тепло та електрику Це квартира, де інженерія вже зроблена — залишилося лише надати простору ваш стиль. ⸻ 📍 Локація — одна з найзручніших на Лівому березі • 5 хвилин пішки до метро “Лівобережна” • поруч ТРЦ, супермаркети, ресторани • елітні школи, гімназії, дитячі садки • сучасний медичний центр • швидкий доступ до мостів Патона та Метро — комфортне сполучення із центром Києва ⸻ ✅ Ідеальна пропозиція для тих, хто цінує: • видовий простір • правильну геометрію для перепланування • сучасну інженерію • рідкісний метраж за доступною ціною • близькість до метро Квартира готова як для життя, так і для капітального дизайнерського редизайну. ⸻ 📹 Надішлю відеоогляд за запитом. 📞 Телефонуйте — організую показ у зручний для вас час.
3 кімнати
з ремонтом
192.6 / 78 / 64 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 24
2003 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 160 тис.
1 176 $/м²

вулиця Євгена Сверстюка, 52-В

БЕЗ КОМІСІЇ! Представник власника. Простора квартира з панорамним видом на Дніпро та правий берег. вул. Євгена Сверстюка 52-В, Дніпровський район. Площа: 135,4 м² 3 окремі спальні + велика вітальня Кухня 14,9 м² 2 санвузли 2 засклених балкони Світла, зручне планування, ідеально для великої сім’ї. Будинок - Монолітно-каркасний, 2 ліфти Центральне опалення, є бойлер, лічильники на світло, воду, опалення. Поруч набережна та канал Метро Лівобережна —10 хв Зручний виїзд у центр (15 хв) Поруч школи, садочки, магазини, зупинка транспорту.
4 кімнати
з ремонтом
136 / 78 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 24
2003 Рік будівництва