Розташування та генплан
вул. Стуса / вул. Миколайчука
Можете обрати будинок
вул. Стуса / вул. Миколайчука генплан
Карта
Супутник
Івано-Франківська ратуша
15 хв
40 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
1 будинок
Збудовано
Введено в 1 кв. 2019
Поштову адресу не надано
2 будинок
Збудовано
Введено в 1 кв. 2019
Поштову адресу не надано
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із вул. Стуса / вул. Миколайчука
Житловий квартал КАСКАД-ЯРКО
Відкрите бронювання
Вовчинець
Житловий квартал КАСКАД-ЯРКО
Злагода-Буд
Від 783 тис. грн
Відкрите бронювання
2 будинки в проєкті
ЖК U One
Знижка до 5%
%
ЖК U One
Blago developer
Від 839 тис. грн
1 будинок підготовчі роботи
ЖК Паркова Алея
Готові квартири
Знижка до 5%
%
ЖК Паркова Алея
Blago developer
Від 792 тис. грн
Готові квартири
1 будинок будується, 6 збудовано
ЖК Хмельницький
Квартири у збудованому будинку
ЖК Хмельницький
Галицький двір
Від 1.26 млн грн
Квартири у збудованому будинку
1 будинок збудовано
ЖК Шоколад
Знижка до 5%
%
ЖК Шоколад
Blago developer
Від 1.5 млн грн
3 будинки збудовано
Про проєкт
вул. Стуса / вул. Миколайчука ще шукають як Пори Року

Житловий комплекс на вул. Стуса - Миколайчука в Івано-Франківську розташований в екологічно чистому районі біля річки Бистриця-Надвірнянська. Недалеко проходить вулиця Івасюка - одна з головних магістралей міста. Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко потрапити в будь-яку точку міста або виїхати у передмістя. Поруч знаходиться супермаркет і гіпермаркет, ресторани, кафе, дитячий садок і дві школи. Поблизу є декілька відділень банків. На відстані півкілометра знаходяться три зупинки громадського транспорту.

Житловий комплекс складається з чотирьох дев'ятиповерхових будинків зі стінами, виконаними з керамічної цегли. У ході будівництва ЖК на вул. Стуса - Миколайчука «Галицький двір», для зниження витрат на опалення взимку і підтримання оптимальної температури влітку, фасади будівель ізолює пінополістирольними плитами, які є одним з найсучасніших і ефективних матеріалів для вирішення подібних завдань.

Спорудження будинків ведеться в дві черги. Здача першої намічена на третій квартал 2016 року, а друга буде здана наприкінці цього ж року.

Купити квартиру в ЖК Стуса - Миколайчука в м. Івано-Франківськ від забудовника «Галицький двір» можна на 2-9 поверхах. Перший рівень повністю відданий під комерційне використання. Тут зможуть розміститися магазин, кафе, офіс, відділення банку, салон краси або інші об'єкти інфраструктури комплексу. До продажу пропонуються однокімнатні, 2-кімнатні та навіть трикімнатні квартирі з типовими плануваннями та різним метражем. Висота стель приміщень на всіх поверхах становить 2,7 метра.

На прибудинковій території обладнується відкрита парковка. Споруджуються дитячі ігрові майданчики та облаштовуються місця для відпочинку.

На даний момент ведеться активна продаж квартир в ЖК Стуса - Миколайчука від забудовника «Галицький двір», ціни поки залишаються нижче середньої вартості житла в Івано-Франківську. Якщо уважно вивчити фото, викладені на офіційному сайті, то можна зробити висновок, що забудовник дотримується графіка робіт і введе комплекс в експлуатацію в зазначені терміни. Отримати більше інформації як про саму новобудову, так й про будівельну компанію можна з відгуків на тематичних форумах та у соцмережах.

Поширені питання