Продаж квартир від забудовника
Оновлено 06.04.2021
Повідомити про неточність
17 000 — 20 000
Дата введення:
Введено
2 кв. 2021
4 кв. 2021
3 кв. 2023
Розташування та генплан
вул. Стрийська, 195
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК на Стрийській генплан
Автовокзал «Львів»
5 хв
9 хв
Ринок «Шувар»
10 хв
30 хв
ТЦ Шувар
10 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на листопад 2020
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 06.04.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК на Стрийській ще шукають як ЖК Квіти Львова
Повідомити про неточність

Місто в місті – саме так позиціонується будівельний проєкт, що «зростає» неподалік від центру Львова. Вирішивши купити квартиру в ЖК на вул. Стрийська в м. Львів від забудовника «Креатор-Буд», майбутні мешканці матимуть змогу жити в одному з найзатишніших та найкомфортніших кварталів міста.

Розташований на вулиці Стрийська житловий комплекс належить до економ-класу і складається з 6 будинків різної поверховості – від 7 до 10 поверхів. При їх зведенні застосовується цегляна технологія відповідно до прийнятих європейських стандартів. Засклені вікна, балкони та лоджії, індивідуальні системи опалення, утеплення стін мінеральною ватою – усе це підвищує рівень енергозбереження в новобудовах.

Потенційні покупці можуть вибрати 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні або 4-кімнатні помешкання з покращеним плануванням, що продумане до найменших дрібниць. Ціни на квартири залежать від площі житла, але не виходять за рамки бюджетного сегменту.

Житловий комплекс на вулиці Стрийська у Львові має гарне транспортне сполучення з іншими районами міста. Тут добре розвинена внутрішня інфраструктура: наявні ігрові та спортивні майданчики, працюють магазини й об’єкти побутового призначення, поруч знаходяться автовокзал міжнародного сполучення і стадіон «Арена Львів». Серед додаткових переваг проєкту цілодобова охорона, гостьовий паркінг і мальовничий парк для прогулянок і відпочинку.

Майбутні мешканці, яких зацікавив продаж квартир у ЖК Стрийська, ціни на них та особливості їх планування, зможуть знайти всю інформацію на офіційному сайті компанії «Креатор-Буд». На ньому розміщені фотографії будинків та реалізована можливість спостереження за ходом будівництва через веб-камеру. Дізнатися більше про новобудови на Стрийській можна, прочитавши відгуки покупців на тематичних форумахЛьвова.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Квіти Львова
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування