Продаж квартир: вулиця Свободи, 36а, Харків

8 оголошень по 1 квартирі
8.4 млн грн
64 958 грн/м²

вулиця Свободи, 36а

🏢 Продається 4-кімнатна квартира в центрі міста ✨ 📍 Адреса: вул. Свободи (колишня вул. Іванова), буд. 36А 🔹Основна інформація: ✔️Площа: 130 м² 📐 ✔️Кімнати: 4 🛏️🛏️🛏️🛏️ 🔹Планування: ✔️Простора кухня-студія 🍳🛋️ ✔️3 затишні спальні 🛏️🛏️🛏️ ✔️2 санвузли 🚿🚽 🔹Стан: Капітальний якісний ремонт 🛠️ 🔹Ремонт та оздоблення: ✔️На підлозі паркетна дошка з підігрівом 🔥 ✔️Квартира повністю обладнана меблями та побутовою технікою провідних виробників 🛋️🔌 ✔️Кожна деталь продумана для атмосфери розкоші та комфорту ✨ 🔹Додаткові переваги: ✔️За додаткову плату $20 000 можна придбати паркомісце у підземному паркінгу 🚗 ✔️Стильні та функціональні предмети інтер’єру, що гармонійно вписуються в дизайн квартири 🎨 ✔️Безпека та комфорт для всієї родини 🛡️ ✨ Не втрачайте шанс стати власником цієї розкішної квартири в центрі Харкова! 📞 Телефонуйте зараз для детальної інформації та організації перегляду! 🗝️
4 кімнати
з ремонтом
130 / 71 / 59 м²
цегляна
поверх 4 з 9
2007 Рік будівництва