Продаж 3 кімнатної квартири на вулиці Ревуцького, 13 Дарницький район М Позняки
Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Ревуцького13В, БЕЗ КОМІСІЇ!!!
Квартира з 3-ма окремими кімнатами та великим холом.
Площа -72, 4 кв.м
Поверх - 4/15
Будинок 1992 року.
Кімнати роздільні ідеальний варіант для сімї. Зроблений ремонт у ванній, туалеті та на кухні. Поміняний загальний стояк води та каналізації.
Дві кімнати та кухня виходять у двір (на схід) та ще одна кімната наозеро.
Спокійні сусіди. Два ліфти (один вантажний). Підїзд з кодовим замком та консєржем. Затишний двір із гарним озелененням. Квартира в дуже гарному стані.
Оздоблення: вінілові шпалери, лінолеум, керамічна плитка.
Нові склопакети. Лоджія засклена з новими склопакетами.
Роздільний санвузол. Нова кухня з витяжкою, варочною поверхнею. Роздільний санвузол. Нова кухня з витяжкою, варочною поверхнею, духовкою, НВЧ, холодильником, пральною машиною. Повірені лічильники холодної та гарячої води та замінені стояки. Помірні експлуатаційні витрати.У квартирі залишаються всі меблі та техніка заїжджай і живи!
Недалеко сосновий парк зі спортивними майданчиками та озером; - Недалеко глибокі та чисті озера Мартишев і Тягле. Квартира без будь-яких проблем. В оренду не здавалася. Контингент: житлово-будівельний кооператив вчителів та медпрацівників.
Розвинена інфраструктура мікрорайону та зручне транспортне сполучення, у тому числі для швидкого переїзду на правий берег Дніпра та до аеропорту «Бориспіль». Поруч знаходяться: - пляж озера Сонячне: 120 м; - озеро Тягле: 5, 0 км; - супермаркет NOVUS: 460 м; - ТРЦ Auchan Rive Gauche: 1500 м; - школа 290: 160 м; - дитячий садок 138, дитячий садок «Горобінка», школа 284: 200...300 м; - центральна поліклініка Дарницького району: 1, 2 км; - ст. метро Харківська: 2 км; - парк «Партизанської слави»: 1, 8 км, та багато іншого для комфортного життя. - ст. метро Харківська: 2 км; - парк «Партизанської слави»: 1, 8 км, та багато іншого для комфортного життя.
Будинок - АППС 134
Роздільне
Продаж 4к (103м2) по вул. Ревуцького13В (м.Харківська)
Квартира з 4-ма окремими кімнатами та великим холом.
Площа -103 кв.м
Поверх - 2/15
Будинок 1992 року.
Три кімнати виходять у двір (на схід) та ще одна кімната та кухня – на північний захід.
Стан квартири добрий. Оздоблення: вінілові шпалери, натуральний паркет, керамічна плитка. Склопакети. Лоджії засклені. Бронедвері. Роздільний санвузол. Італійська кухня з витяжкою, варочною поверхнею, духовкою, НВЧ, сушаркою посуду, холодильником. Пральна машина Indesit із сушаркою. Повірені лічильники холодної та гарячої води. На східних лоджіях встановлені шафи, а північно-західна лоджія обладнана для літніх посиденьок. Помірні експлуатаційні витрати.
Спокійні сусіди. Два ліфти (один вантажний). Підїзд з кодовим замком та консєржем.
Затишний двір із гарним озелененням.
Поруч знаходяться: - пляж озера ;супермаркет NOVUS, Auchan, школи, діт.садки, ст. метро Харківська, парк «Партизанської слави»,