Продаж квартир: Почайнинська вулиця, 35, Київ

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
104 оголошення по 49 квартирахбез комісії
6.5 млн грн
83 675 грн/м²
Щекавицька вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально. ЖК LA MANCHE (Ламанш). Клубний будинок. Щекавицька 46 Поділ
Продам 2 кімнатну квартиру в клубному будинку преміум класа LA MANCHE за адресою: вулиця Щекавицька, 46 в Подільському районі міста Києва. Архітектори житлового комплексу ЛА Манш органічно поєднали традиційні елементи італійської, англійської та французької архітектури. Перші поверхи будинку прикрашені гранітом, а великі вікна виконані у «палладіанському» стилі початку XVIII століття. Основні поверхи декоровані фібробетоном та штучним каменем, а покритий черепицею дах імітує дах-падугу історичних будівель. Ландшафтний парк представлений дитячими майданчиками, простором для прогульок та відпочинку, а також елегантними гриль-зонами, які не лише готують ароматні стейки, а й комфортно зігріються у прохолодну погоду. Для обробки використовували класичні матеріали: мармур, дерево, керамограніт та оцинкований метал.
Квартира розташована на 2 поверсі 9-ти поверхового монолітно-каркасного будинку, загальною площею – 78 кв.м, житловою – 40 кв.м., кухні – 15 кв.м., висотою стель 3 м. Функціональне планування, розраховане до дрібниць, складається з вітальні, спальні, просторої кухні, двома санвузлами, зручний вихід на балкон з вітальні та кухні. Квартира дуже добре підходіть під комерцію, одностороння з видом на Хрещатицько-Набережну та входом. Стан після будівельників: лазерна стяжка, індивідуальний двоконтурний газовий котел лічильники та радіатори, всі комунікації підведені до квартири. Автономне опалення- котельня на даху, у квартирах звукоізольована підлога.
Комплекс має власну закриту територію, що охороняється, і підземний паркінг.
Клубний будинок LA MANCHE має гарне розташування: у пішій доступності памятки Подолу та місця для активного відпочинку: набережна річки Дніпро, Труханів острів, Воздвиженка, Андріївська церква, виставкові павільйони, галереї, театри та кінотеатри. Зустрічайтеся з друзями в ресторанах, пабах, барах, нічних клубах та кафе, які знаходяться недалеко від ЖК.
Секція повністю готова на 100%, можна переходити до ремонту.
2 кімнати
без ремонту
78 / 40 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 9
2026 Рік будівництва
без комісії
4.2 млн грн
81 423 грн/м²
Введенська вулиця, 26
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира у одному з найатмосферніших районів Києва — на Подолі, за адресою вул. Введенська, 26.
Квартира розташована на 9 поверсі, має загальну площу 52 м², продається з меблями та побутовою технікою, тому підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.
Житло у доглянутому житловому стані: світлі кімнати, акуратна кухня, просторий санвузол, засклена лоджія, гарний природний світловий потік. У квартирі вже є все необхідне для комфортного життя: меблі, кухня, місця для зберігання речей, кондиціонер, побутова техніка.
Переваги квартири:
функціональне 2-кімнатне планування
загальна площа 52 м²
9 поверх
продаж з меблями та технікою
засклена лоджія
охайний санвузол з ванною
квартира світла та доглянута
хороший варіант як для життя, так і під оренду
Локація — одна з головних переваг цього об’єкта.
Поділ — це район із характером, історією та дуже зручною інфраструктурою. Поруч магазини, кафе, транспорт, зручне сполучення з центром міста, а також уся необхідна міська інфраструктура для комфортного життя.
Ця квартира — хороший варіант для тих, хто шукає готове житло в Києві без зайвих стартових вкладень, у районі, який стабільно користується попитом.
Перегляди — за домовленістю.
2 кімнати
з ремонтом
52 / 30 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1973 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11.7 млн грн
78 045 грн/м²
Турівська вулиця, 29
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна дворівнева квартира на Подолі з видом на Андріївську церкву
Клубний будинок класу A+ | 5 хв до метро
Пропонується унікальна дворівнева квартира, де поєдналися простір, стиль і справжня атмосфера історичного Києва.
Локація — вул. Турівська, 29: 5 хвилин пішки до метро «Тараса Шевченка» і лише 10 хвилин до Хрещатика.
Площа, яка відчувається:
90 м² житлового простору + 60 м² додаткової площі
Висота стель — 3,3 м, повітря і світло зранку до вечора
4 засклені балкони з панорамами, що закохують з першого погляду
Квартира виконана у стилі легкої класики:
натуральний дуб у паркеті, дверях і гвинтових сходах, які є справжнім акцентом інтер’єру.
Повністю мебльована якісними імпортними меблями з натурального дерева.
Тепла підлога, кондиціонери в кожній кімнаті, газ, бойлер — повний комфорт без компромісів.
Функціональне дворівневе планування:
• 1 рівень — спальня, простора кухня-вітальня, гардеробна, санвузол з ванною
• 2 рівень — зала, кабінет з мансардною стелею, санвузол
Особливий шарм додає унікальний декоративний сволок ручної роботи.
Види, які неможливо підробити:
з вікон відкривається пряма панорама на Андріївську церкву та історичний Поділ — це не просто вид, це стиль життя.
Клубний будинок 2006 року: моноліт + цегла, ліфт, відеодомофон, сигналізація, затишний двір. Поруч — паркінг, кафе, школи, Sport Life, вся інфраструктура Подолу в пішій доступності.
Це квартира для тих, хто шукає не просто метри, а статус, атмосферу та приватність.
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — такі об’єкти з’являються в продажу вкрай рідко.
#A26616
4 кімнати
з ремонтом
150 / 90 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 8
2005 Рік будівництва
без комісії
14.3 млн грн
83 270 грн/м²
Межигірська вулиця, 28
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 4 кімнатної квартири, вул. Межигірська 28, Поділ
Будинок розташований у самому серці Подолу – в історичній частині Києва, на перетині вул. Межигірської та вул. Ярославської, поруч із метро «Контрактова площа» та метро «Тараса Шевченка». Унікальна локація з атмосферою старого міста та розвиненою інфраструктурою.
Київ, Подільський район, Поділ, вулиця Межигірська, 28.
Зручне планування складається з:
Перший рівень:
- простора кухня-вітальня з обідньою зоною
- ванна кімната
- гардеробна
- хол
Другий рівень:
- спальня
- дитяча кімната
- кабінет/спальня/дитяча кімната
- санвузол із душовою кабіною
- коридор
Висота стелі – 3 метри.
Ремонт виконаний у класичному стилі. Квартира повністю укомплектована побутовою технікою преміальної лінійки, у кожній кімнаті встановлені кондиціонери. У квартирі встановлена сигналізація.
Будинок побудований за індивідуальним проєктом у 2002 році. Технологія будівництва – монолітно-каркасна + цегла.
Уся інфраструктура Подолу в пішій доступності.
3 кімнати
з ремонтом
172 / 82 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 8
2002 Рік будівництва
без комісії
24.3 млн грн
151 317 грн/м²
Щекавицька вулиця, 30/39
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуальна пропозиція‼️
Ключі на руках‼️
вул. Щекавицька, 30/39
⭐️Спецпроект 2010 р.
Стіни - цегла .
Поверховість - 7/9 .
Стелі - 3м.
⭐️ Загальна площа - 161м2.
Житлова - 63м2.
Кухня вітальня - 55м2.
🔥 Дизайн-проєкт від архітектурного бюро ELIZABETH STUDIO.
Грамотне планування:
- 3 окремі спальні.
- 2 гардеробні.
- 3 санвузли.
- Простора кухня вітальня з зоною відпочинку
✅ Комплектація:
1. Усі меблі - VISIONNAIRE (IPE CAVALLI).
2. Побутова техніка - Siemens.
3. Сантехніка / змішувачі - Axor / Hansgrohe, Villeroy Boch.
4. Електрофурнітура - Gira Espirit.
5. Мармур - Toronto Brown (Італія).
6. Паркетна дошка - STP Oak White (Франція).
7. Плінтуси - Bianco (Італія).
8. Стіни - Tukkurilla Luja (Італія).
9. Телевізори - Sony Smart TV ( аудіо система Італія по всій квартирі).
10. Кондиціонери - Mitsubishi Electric.
11. Елементи декору - Eichholtz / Joop.
12. Світильники - Flos (Італія).
13. Матраци - KingKoil.
14. Килими - Sitap (Італія).
⭐️ Додаткова інформація
- Полярність квартири - південь-захід.
- 2 квартири на поверсі (закритий формат), є власна комора.
- Закрита територія.
- Відмінна інфраструктура.
- 5 хв. пішки до метро Контрактова площа.
- Підземний паркінг.
🔥Ціна - 540 000 USD🔥
‼️Без комісії та додаткових витрат для покупця‼️
3 кімнати
з ремонтом
160.7 / 92.2 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 9
2005 Рік будівництва
7.9 млн грн
98 536 грн/м²
Волоська вулиця, 23
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 3-кімнатна квартира у самому центрі Подолу, розташована на 4 поверсі цегляного будинку з ліфтом.
Зручне двостороннє планування: вікна виходять на вул. Волоську та в тихий зелений двір. Виконано свіжий ремонт, квартира повністю готова до проживання.
Всі меблі залишаються новим власникам. Головна перевага — власне паркомісце у дворі просто під вікнами, що є великою рідкістю для історичного центру Києва.
Будинок розташований в пішій доступності від метро Контрактова площа.
3 кімнати
з ремонтом
80 / 50 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 7
1983 Рік будівництва
без комісії
5.6 млн грн
112 587 грн/м²
Ярославська вулиця, 30
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця!
Продається двокімнатна квартира в історичному центрі Києва, на Подолі.
Загальна площа квартири — 50 м². Квартира з двостороннім плануванням, перепланована у простору кухню-вітальню та окрему спальну кімнату. Функціональне планування підходить як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу.
Квартира розташована на третьому поверсі чотириповерхового цегляного будинку. Висота стель — 3,2 м, що додає відчуття простору та світла. У квартирі роздільний санвузол та два балкони.
Виконано якісний дизайнерський ремонт. Встановлено індивідуальний газовий котел, лічильники на газ та воду.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою. У спальні — велика вбудована шафа та велике ліжко з ортопедичним матрацом. У вітальні — кондиціонер, зручний диван, великий телевізор зі стереосистемою. Квартира готова до проживання або здачі в оренду без додаткових вкладень.
Будинок розташований у зручній локації Подолу з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, кафе, громадський транспорт, метро, набережна та історичні пам’ятки району.
Телефонуйте для запису на перегляд — такі квартири з’являються рідко.
ID: 83235
2 кімнати
з ремонтом
50 / 17 / 19 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1955 Рік будівництва
24.8 млн грн
152 893 грн/м²
Щекавицька вулиця, 30/39
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 4-кімнатна квартира в будинку бізнес-класу та у вартість включене Парко місце підземне !!
Вул .Щекавицька 30/39
Зіркова та історична локація .
Навпроти Синагоги та поруч із офісом Гордона * в самому центрі Подолу .
Ідеальний варіант для великої родини або тих, хто цінує простір, комфорт та престижну атмосферу проживання.
Локація — сучасний житловий комплекс із закритою територією, доглянутим двором та власним паркінгом.
Про квартиру:
• функціональне планування
• простора кухня-вітальня для сімейного відпочинку
• 3 окремі спальні
• 2 санвузли
• місткі шафи-купе та багато місця для зберігання
• якісний ремонт у сучасному стилі
• квартира повністю готова до проживання
Про паркомісце :
Зручне розташування, комфортний заїзд та безпечне зберігання вашого автомобіля у будь-яку пору року.
підземний паркінг
цілодобова охорона та відеонагляд
сухе та тепле приміщення
зручний заїзд і достатньо місця для маневру
захист авто від погодних умова
Ідеальне рішення для мешканців комплексу та інвесторів.
Переваги:
• будинок бізнес-класу
• закритий двір та охорона
• презентабельна вхідна група
• комфортний поверх
• світлі та просторі кімнати
• великі вікна та багато природного світла
Поруч усе необхідне для комфортного життя:
ресторани, супермаркети, школи, дитячі садки, спортклуби та зручна транспортна розв’язка.
Ця квартира — поєднання простору, статусу та комфорту в одному з найкращих форматів для життя в Києві.
Запрошую на перегляд.
4 кімнати
з ремонтом
162 / 105 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 9
2005 Рік будівництва
12.8 млн грн
92 997 грн/м²
Щекавицька вулиця, 30/39
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До Вашої уваги на продаж пропонується ексклюзивна 4-кімнатна квартира в серці Києва на Подолі, по вул. Щекавицька 30/39.
В квартирі виконаний дизайнерський ремонт з якісних матеріалів провідних світових виробників.
Загальна площа – 138м2
Поверх - 5 з 9
Планування:
- кухня-вітальня
- велика зала
- майстер-спальня з терасою
- друга спальня
- третя спальня / кабінет
- 3 санвузли
- пральна кімната
Квартира повністю мебльована (тільки натуральні матеріали), з теплою підлогою та обладнана побутовою технікою: телевізори Samsung, варильна панель Gorenje, духова шафа Smeg, мікрохвильова піч Siemens, витяжка Elica, посудомийна машина Smeg, холодильник LG, пральна машина Miele, бойлер Gorenje.
В будинку є підземний та гостьовий паркінг.
Все, що потрібно для комфортного життя, знаходиться поряд з будинком. Ресторани, салони краси, медичні центри, розважальні, освітні та культурні установи. Закрита територія, затишний двір, відеоспостереження, охорона.
Найближчі орієнтири:
гора Уздигальниця, Старокиївська гора, Парк моряків, Дитячий парк на Пейзажній алеї, Парк Володимирська гірка.
Найближчі станції метро:
Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа.
Запрошую Вас на перегляд!
A19704
4 кімнати
з ремонтом
138 / 90 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 9
2005 Рік будівництва
8.3 млн грн
107 093 грн/м²
Щекавицька вулиця, 30/39
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вул. Щекавицька 30/39
Ст. метро Контрактова площа
Ст. метро Тараса Шевченка
Загальна площа - 77.8 м2
Площа житлова - 50 м2
Площа кухні - 20 м2
Кімнат - 2
Поверх 7/8
Пропонується до продажу простора, світла та стильна 2-кімнатна квартира на легендарному Подолі — вул. Щекавицька.
Ідеальна локація для життя, оренди або статусної нерухомості в центрі столиці.
✔ Панорамний краєвид на місто
✔ Функціональне планування
✔ Світла та простора квартира
✔ Центр Києва — усе поруч
✔ Метро «Контрактова площа» та «Тараса Шевченка» — кілька хвилин
✔ Ідеально під інвестицію та преміальну оренду
Квартира укомплектована меблями та технікою: пральна та сушильна машини, кондиціонери, розкладний диван у вітальні, 2-спальне ліжко з підйомним механізмом, письмовий стіл, обідня зона, варильна поверхня, посудомийна машина, 2 бойлери, система очистки води, холодильник, великий телевізор. Все залишається новим власникам.
Поділ — район, де завжди високий попит і обмежена кількість дійсно хороших квартир.
Поруч ресторани, кав’ярні, набережна Дніпра, бізнес-центри, історичний центр та вся інфраструктура великого міста.
Квартира чудово підійде:
• для власного комфортного проживання
• під орендний бізнес
• для тих, хто цінує атмосферу старого Києва та сучасний комфорт
📞 Телефонуйте — такі варіанти на Подолі довго не затримуються.
З Повагою Юлія!
2 кімнати
з ремонтом
77.8 / 50 / 23.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 8
2016 Рік будівництва
8.3 млн грн
83 315 грн/м²
Щекавицька вулиця, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 4-х кімнатної трирівневої квартири на Подолі в дореволюційному будинку.
вул. Щекавицька 44.
Квартира з авторським ремонтом, має нестандартне планування.
Загальна площа 100/60/28 кв.м
Парадне на дві квартири.
Вікна квартири виходять на обидві сторони будинку
- 1поверх -сходовий проліт з бельетажем та гардероб.
- 2 поверх -вітальня, кухня-їдальня, гостьовий санвузол, передпокій та тамбур, а також балкон.
- 3 поверх - дві спальні та ванна кімната.
Капітальний ремонт був проведений у 2011 році з повною заміною перекриттів (перекриття комбіновані), а також даху, балкона, водопровідних та каналізаційних труб та електрики. Стелі високі -3 метри, поли - ламінований паркет, вікна деревяні склопакети. Гаряча вода- газова колонка
Квартира продається з меблями та технікой. У дворі є місце для паркування.
Поряд дитячий садок, гімназія, поліклініки дитяча та доросла, кінотеатр, парки, річка Дніпро.
Супермаркети, магазини та різноманітна сервісна, розважальна та адміністративна інфраструктура в межах 800 м від будинку.
До станцій метро Контрактова площа та Тараса Шевченко 10 хвилин пішки.
Ціна 185000у.о.
4 кімнати
з ремонтом
100 / 60 / 27 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
1916 Рік будівництва
без комісії
16 млн грн
77 235 грн/м²
Введенська вулиця, 27/51
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії! Дворівнева квартира з сауною
Поділ, вул. Волоська 51/27
207 м² 9–10 поверх сучасний будинок з червоної цегли
Ексклюзивна дворівнева квартира з приватною сауною у сучасному будинку з червоної цегли та підземним паркінгом.
Переваги:
персональна сауна в квартирі — ідеально, щоб прогрітися та розслабитись навіть у найлютіші морози
атмосферний вид з вікон на історичний Київ, зокрема
Андріївська церква та Хоральна синагога Розенберга
вітальня з діючим каміном
підземний паркінг, закритий двір
метро Тараса Шевченка та Контрактова площа
поруч SportLife з басейнами
Квартира з настроєм: SPA вдома, камін і живий Поділ за вікнами.
Телефонуйте — такі пропозиції рідкісні!
Commission-Free! Duplex Apartment with Private Sauna Podil
Voloska St. 51/27 207 sq.m 9–10 floors
Exclusive duplex apartment with a private in-home sauna in a modern red-brick building with underground parking.
- private sauna — perfect to warm up and relax even during the coldest winter days
- atmospheric views from the windows overlooking Kyiv’s historic landmarks, including
St. Andrew’s Church and Rosenberg Choral Synagogue
- working fireplace
- gated courtyard
- metro Tarasa Shevchenka & Kontraktova Ploshcha
- SportLife nearby
Urban home with character: private SPA, fireplace, and historic Podil outside your windows.
5 кімнат
з ремонтом
207 / 120 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 10
2002 Рік будівництва
13.3 млн грн
66 426 грн/м²
Турівська вулиця, 31
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ПРЕМІАЛЬНОЇ 3К КВАРТИРИ 200 м² | ТУРІВСЬКА 31 | ВИД НА ДНІПРО
Пропонується простора 3-кімнатна квартира преміум-класу в престижній локації Києва — вул. Турівська, 31.
Площа — 200 м²
Квартира з якісним ремонтом та продуманим плануванням:
• простора кухня-вітальня
• master-bedroom зі своїм санвузлом та гардеробною
• деревʼяна підлога
• декілька лоджій
• панорамний вид на Дніпро
• багато природного світла та простору
Будинок:
• чистий доглянутий під’їзд
• ліфт
• встановлений інвертор на опалення та воду — комфорт під час відключень
Статусна нерухомість для комфортного життя в центрі Києва.
3 кімнати
з ремонтом
200 / 100 / 28 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 10
2004 Рік будівництва
без комісії
4.6 млн грн
95 789 грн/м²
Щекавицька вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Клубний будинок LA MANCHE Perfect Residence на Подолі – це престижна девятиповерхова будівля із закритою територією з терасами на даху, стелями, висотою 3 метри, алюмінієвими склопакетами в квартирах, панорамними ліфтами фірми KLEMANN, бутіками та магазинами на перших поверхах.
4поверх секція 3
Квартира нова, без оздоблення, після будівельників. Будинок готується до здачі у 2026році
Перші поверхи будинку прикрашені гранітом, а великі вікна виконані у стилі початку століття.
Поверхи декоровані штучним камінням, а черепичний дах імітує дах історичних будівель.
У пішій доступності памятки Подолу та місця для активного відпочинку: набережна річки, Труханів острів, Воздвиженка, Андріївська церква, виставкові павільйони, галереї, театри та кінотеатри.
1 кімната
без ремонту
48.43 / 19.24 / 13.74 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
2026 Рік будівництва
3.4 млн грн
105 562 грн/м²
вулиця Верхній Вал, 50
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири в історичному центрі Києва — Поділ!
Адреса: вул. Верхній Вал 50
Поверх: 3/4 Царського будинку з автентичною архітектурою та високими стелями - 4 метри, за рахунок чого простір відчувається значно ширше та світліше.
Площа – 32 м².
Квартира в хорошому житловому стані, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою - можна одразу заїжджати чи здавати в оренду без додаткових вкладень.
Вікна квартири виходять у внутрішній двір, що забезпечує тишу та приватність, незважаючи на центральну локацію.
Локація - одна з найпопулярніших у Києві: Історичний Поділ із розвиненою інфраструктурою, кафе, магазинами та зручною транспортною розвязкою у пішій доступності.
Підходить як для особистого проживання, так і готовий інвестиційний обєкт під орендний бізнес.
Ціна: 75 000 доларів
* Коллег прохання не турбувати!
1 кімната
з ремонтом
32 / 14 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1913 Рік будівництва
без комісії
9.2 млн грн
109 660 грн/м²
Спаська вулиця, 35
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-2-кімнатна квартира на Подолі (історична частина)
Квартира в стані незавершеного ремонту, будинок 2018 року, розташований в Подільському районі.
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ:
Київ, Подільський район, вулиця Спаська, 35
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Загальна площа – 84.2 кв.м., житлова площа – 46.6 кв.м., кухня– 31.2 кв.м., санвузол 2 ; 5 поверх / 9 поверхового будинку.
ПЕРЕВАГИ:
• Будинок бізнес класу Spas Sky
• функціональне планування (роздільні кімнати)
• незавершений ремонт, зроблено 70-75% (планування, електрика, сантехніка, стіни чорнові)
• балкон/чудовий вид на Поділ
• вікна у двір
• ліфт
• у пішій досяжності уся необхідна інфраструктура
• метро Контрактова або Поштова площа 10 -15 хвилин пішки
• біля будинку парк, дніпровська набережна, Річ порт
• є паркомісце в підземному паркінгу (можливий продаж разом з квартирою)
ІНФРАСТРУКТУРА:
Розвинута інфраструктура: Дитячий садок, школа, супермаркети, аптеки.
Гарна транспортна розвязка: поряд зупинки громадьського транспорту; найближчі ст. м. Контрактова площа (синя гілка) або ст.м. Поштова площа (синя гілка)
Без%
1 кімната
без ремонту
84.2 / 46.6 / 31.1 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 9
2018 Рік будівництва
без комісії
4.6 млн грн
86 692 грн/м²
вулиця Верхній Вал, 50
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам двокімнатну квартиру біля метро на Подолі
вул. Верхній Вал, 50
Будинок у дворі (друга лінія), заїзд у двір через шлагбаум.
Висота стелі 3,15м.
Зручний другий поверх, газ.
Дві квартири на поверсі, доглянуте парадне. За квартирою закріплене паркомісце у дворі.
Дві окремі кімнати, відкритий балкон, кухня, сумісний санвузол, гардеробна кімната (кладова). Квартира із ремонтом, укомплектована меблями та побутовою технікою (бойлер, холодильник, пральна та посудомийна машина, 2 кондиціонера).
Тихе місце на Подолі.
До метро "Контрактова площа" - 7 хвилин пішки.
Можливий продаж за безготівковий розрахунок.
Перегляди щонеділі з 12:00 до 13:00.
2 кімнати
з ремонтом
53.5 / 27.2 / 7.7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 4
1913 Рік будівництва
без комісії
9.3 млн грн
120 198 грн/м²
Щекавицька вулиця, 53
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простір із видом на Дніпро в самому серці історичного Подолу!
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира площею 77 м², розташована на 7-му поверсі 10-поверхового сучасного будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 53.
Квартира пропонується у стані «під ремонт», що відкриває перед новими власниками чудову можливість реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт та створити комфортний простір повністю під себе. Оселя має вдале та функціональне планування: велику окрему спальню та простору кухню-вітальню.
Головною особливістю квартири є балкон, з якого відкривається захопливий вид на Дніпро, що створює особливу атмосферу, відчуття простору та спокою посеред великого міста.
Будинок, зведений у 2017 році, відповідає всім критеріям сучасного житла: надійні конструкції, доглянуті місця загального користування та інтелігентне сусідство. Малоповерховість будинку забезпечує додатковий затишок і приватність для мешканців.
Локація пропонує все найкраще, чим славиться життя на Подолі. У пішій доступності розташовані одразу дві станції метро — «Контрактова площа» та «Тараса Шевченка», що гарантує зручне транспортне сполучення. Набережна Дніпра та облаштовані зони для прогулянок знаходяться всього за кілька хвилин від будинку.
Поруч вирує насичене культурне та гастрономічне життя: відомі кафе, концептуальні ресторани та атмосферні заклади Подолу розташовані буквально на кожному кроці. Для щоденного комфорту поруч працюють супермаркети, спортзали, школи та дитячі садки.
Це вдалий варіант як для власного проживання, так і для високоліквідної інвестиції в нерухомість у локації, яка стабільно користується підвищеним попитом!
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
2 кімнати
без ремонту
77 / 21 / 10.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 10
2016 Рік будівництва
без комісії
13.5 млн грн
88 899 грн/м²
вулиця Нижній Вал, 41
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ! Пропонується на продаж 4к квартира по адресі вул. Нижній Вал 41. Цегляний Будинок. Вікна у двір та на Волошську вулицю. ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ремонт! Квартира робилася для себе. Укомплектована всією необхідною сучасною технікой і мебелью. Дві гардеробні. 2 Санвузли. 2 Балкони. Тепла підлога. На всіх вікнах стоять ролети. Пральня. Розвинута інфраструктура: метро «Контрактова площа», «Тараса Шевченко» 7 хвилин, кафе, ресторани.
Ціна: 300000$
БЕЗ КОМІСЇ!
Контактна особа Андрій
4 кімнати
з ремонтом
152 / 86 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1995 Рік будівництва
14.4 млн грн
84 756 грн/м²
Щекавицька вулиця, 30/39
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 4-кімнатної квартири в Подільському районі Києва. Вул. Щекавицька 30/39, Поділ, 5 хвилин від метро Контрактова площа.
170 м² загальної площі, 80 м² житлової, кухня 44 м². Всі 4 кімнати окремі. 2 санвузли: роздільний і суміжний. Є балкон.
Ремонт зроблений. Кондиціонер у кожній кімнаті. Система відеоспостереження. Охоронна і пожежна сигналізація.
Будинок у відмінному стані. Консьєрж, домофон, лічильник тепла. Паркування у дворі.
Квартира підходить під офіс в центрі Подолу. В будинку працюють модельне агентство, авіакомпанія, банк, школа стилю, тренінгова компанія.
5 хв пішки до метро Контрактова площа. 7 хв до метро Тараса Шевченка. Поруч Житній ринок, Фуршет, аптеки.
Поділ, Київ. Контрактова площа з ресторанами, кавярнями, прогулянковими вулицями. Історія, культура і сучасний ритм.
Для проживання або орендної інвестиції.
Телефонуйте, домовимось на перегляд, Вікторія.
4 кімнати
з ремонтом
170 / 80 / 44 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 8
2008 Рік будівництва
без комісії
8.1 млн грн
90 070 грн/м²
Почайнинська вулиця, 23
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії, продаж 3-кімнатної квартири, Поділ, вул. Почайнинська, 23
Пропонується простора квартира в одному з найпривабливіших районів Києва, Поділ.
Загальна площа 90 м², поверх 3 з 5, цегляний будинок без ліфту, висота стелі 3.40 м.
Зручне планування: кухня-студіо, дві окремі спальні, гардеробна, ванна кімната з ванною та душовою кабіною, відкритий балкон.
Всі стіни в квартирі не несучі, що дає можливість легко змінити планування під власні потреби.
Квартира світла та простора, меблі та техніка за домовленістю сторін, є паркування у дворі.
Поруч продуктовий ринок, супермаркети, спортклуби, школи, банки, кафе та ресторани.
Зручне транспортне сполучення, 5 хвилин пішки до метро Контрактова площа, поруч зупинки громадського транспорту.
3 кімнати
з ремонтом
90 / 70 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1928 Рік будівництва
без комісії
5 млн грн
100 878 грн/м²
вулиця Верхній Вал, 44
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж однокімнатної квартири в самому серці Подолу — вул. Верхній Вал, 44
Локація, яка працює на вас!
Будинок розташований за 2 хвилини від метро “Контрактова площа” — одна з найбільш динамічних і туристичних зон Києва.
Перший поверх, вікна на фасад, постійний високий пішохідний трафік — ідеально для бізнесу, який потребує видимості.
Про приміщення
• Однокімнатна квартира, раніше переобладнана під офіс
• Якісний ремонт — можна заходити та працювати одразу
• Повне наповнення залишається майбутньому власнику
• Всі комунікації та планування пристосовані для офісного використання
Переваги локації
• Історичний центр Києва, популярний серед туристів і киян
• Поруч численні кафе, ресторани, офіси, сервісні заклади
• Один із найкращих районів столиці для ведення бізнесу
Ідеально підійде під:
• офіс
• шоурум
• нотаріальну контору
• бутик / магазин
• beauty-сферу
• інвестицію для оренди
Вартість 112000 у.е без комісії
1 кімната
з ремонтом
50 / 30 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1957 Рік будівництва
4.7 млн грн
100 608 грн/м²
вулиця Хорива, 33
Контрактова площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира на Подолі, за адресою: вулиця Хорива, 33
300 м до станції метро Контрактова площа, 450 м до Києво-Могилянської Академії.
Квартира на 5 поверсі, загальною площею 47м2.
Планування: дві окремі кімнати, кухня, роздільні санвузли,засклений балкон.
Квартира продається з меблями та технікою. Ремонт 2010 року, в гарному стані. Чудовий варіант для студента, невеликої родини або під здачу в оренду;
Ціна: 105000 USD
2 кімнати
з ремонтом
47 / 27.5 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1934 Рік будівництва
без комісії
10.4 млн грн
108 354 грн/м²
Почайнинська вулиця, 53/55
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІІ.
Вул. Почайнинська 53/55
Продається простора 3-кімнатна квартира (перепланована з 4-кімнатної) з дизайнерським ремонтом, виконаним у 2020 році. Під час ремонту було повністю замінено всю електропроводку та сантехнічні комунікації, підлога виконана з паркетної дошки.
Квартира має велику відкриту кухню, повністю укомплектовану всією необхідною вбудованою побутовою технікою: холодильником, духовою шафою, варильною поверхнею, витяжкою, посудомийною машиною та іншою технікою. Стільниця та кухонний фартух виконані з італійського граніту.
У квартирі два санвузли. Один санвузол повністю готовий до доукомплектації: виконані всі сантехнічні та електричні розводки. Другий санвузол повністю обладнаний: ванна, встроєна шафа, італійська сантехніка, зроблена тепла підлога, стільниця виконана з італійського мармуру.
Основна спальня облаштована великим двоспальним ліжком, має підвісні стелі та сучасний інтер’єр. Усі меблі в квартирі були придбані у 2022 році. Дві дитячі кімнати повністю мебльовані: ліжка, столи та меблі також придбані у 2022 році.
У квартирі встановлено: 3 телевізори Samsung, 4 кондиціонери та бойлер на 100 літрів.
Є засклений балкон із видом у тихий внутрішній двір.
Квартира дуже світла та простора — завдяки великій кількості вікон приміщення наповнене природним світлом протягом усього дня, що створює особливо затишну атмосферу.
Окремою перевагою є чудове розташування квартири. Поруч знаходяться Введенська гімназія, дитячі садки, у 5 хвилинах — супермаркет «Сільпо» та Sport Life, а до станції метро «Тараса Шевченка» — лише 10 хвилин пішки.
Відео за запитом.
3 кімнати
з ремонтом
95.6 / 70.3 / 13.1 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1957 Рік будівництва