вул. Похила, 6

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт вул. Похила, 6 додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь

вул. Похила, 6

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт вул. Похила, 6 додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування та генплан
Вказати неточність
Генплан
Орієнтири
Мапа
Супутник
вул. Похила, 6 генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 29.08.2017
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із вул. Похила, 6
Про проєкт
Вказати неточність

Тим, хто шукає комфортабельне житло в престижному районі міста, можна купити квартиру в ЖК на вул. Похила, 6 у м. Львів від забудовника «Львівцентробуд». Незважаючи на досить високі ціни на квартири, що повністю відповідають класу нерухомості «бізнес», помешкання в новобудові майже всі продані.

Розташування комплексу та його інфраструктура
Будинок, що знаходиться навпроти Центрального парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького, зданий в експлуатацію на початку 2016 року. Неподалік новобудови проходять трамвайні лінії та такі важливі магістралі, як вулиці Княгині Ольги й Стрийська. Дістатися до центру Львова можна за кілька хвилин.

На вулиці Похила, 6 житловий комплекс має у пішій доступності, крім Центрального парку, ще дві великих зелених зони – Стрийський і Студентський парки. Інфраструктура в районі добре розвинена: тут є кінотеатр, розважальний центр, школа, дитсадок, спорткомплекс «Динамо», банки, магазини тощо.

Характеристики будинку та квартир
Компактна 6-поверхова новобудова бізнес-класу з наземним паркінгом має усього 15 квартир. Об’єкт зведений за монолітно-каркасною технологією. Житловий комплекс на вул. Похила, 6 у Львові пропонує 2-кімнатні, 3-кімнатні й 5-кімнатні дворівневі апартаменти з високими стелями, зручним плануванням, індивідуальним опаленням. На одному поверсі розміщено 2-3 помешкання.

Дізнатися всю інформацію про продаж квартир у ЖК Похила, 6 – ціни на житло, умови придбання тощо – можна на офіційному сайті забудовника. Там також можна подивитися фотографії будинку й схеми планувань. Відгуки про новобудову можна знайти на форумі про нерухомість.

Дивитись всі