Розташування та генплан
вул. Погулянка, 6
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Погулянка, 6 генплан
Карта
Супутник
Медичний університет
5 хв
25 хв
Площа Ринок
10 хв
30 хв
УКУ
10 хв
25 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Збудовано
Введено в 2 кв. 2015
Поштову адресу не надано
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від РІЕЛ
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із вул. Погулянка, 6
Про проєкт

У самому мальовничому місці Львова, по вулиці Погулянка, 6, розташувався новий будинок, що збудований за сучасними європейським стандартам. Напроти знаходиться історико-меморіальний музей-заповідник "Личаківський цвинтар", ботанічний сад, парк Погулянка.

До будинку проведені нові комунікації, прокладена мідна проводка, встановлені лічильники, води, газу, електрики а так само індивідуальне опалення.

Дво і трикімнатні квартири володіють зручною сучасним плануванням з площею від 70 до 102 квадратних метрів. З будь-якої квартири будинку відкривається прекрасний вид на історичний Львів.

Так само варто відзначити що на території знаходиться паркінг для мешканців. Будинок знаходиться в прекрасно розвиненій інфраструктурі яка пропонує абсолютно все: магазини, спортивні, дитячі майданчики, школи, дитячі садки, культурні, розважальні, з охорони здоров'я заклади, зручна транспортна розв'язка, кафе, ресторани та інші.

Тут є абсолютно все. Житловий комплекс по вулиці Погулянка 6 не тільки підкреслить ваш статус, але так само дозволить комфортно жити в одному з найпрекрасніших куточків старого міста Львова.

Поширені питання