Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 18.06.2021
Повідомити про неточність
Гривня
Долар
Всі
Збудовані
Будуються
Котеджі
Проект 4, вул. Озерна, Поршна
Проект 4
2.46 млн грн
170 м²
Проект 2 , вул. Озерна, Поршна
Проект 2
продані
Дуплекси
Проект 1, вул. Озерна, Поршна
Проект 1
1.89 млн грн
130 м²
Розташування
вул. Озерна
Повідомити про неточність
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 18.06.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 4
Дуплекси 0 0 4
Таунхауси 0 21 9
Акції та спецпропозиції забудовників
Таунхауси  „Мальви“
Таунхауси „Мальви“
Нові таунхауси від забудовника "Новий Львів"
Рекомендації
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із вул. Озерна
Про котеджне містечко

Усього в 10 хвилинах їзди від Львова поблизу озера Наварія розкинулося нове котеджне містечко. Усе більше людей прагне купити будинок у КМ на вул. Озерна в с. Поршна від забудовника «Ідея Часу», адже, крім комфортабельного житла, тут на них чекають мальовничі краєвиди, чисте повітря, спокійний і розмірений темп життя.

Котеджне містечко на вул. Озерна в Поршніскладається з 12 котеджів і 8 таунхаусів економ-класу, кожен з яких має площу 187 та 173 кв. м відповідно. У ході будівництва забудовник використовує цегляну технологію, стіни будинків утеплюються пінопластом, встановлюються системи індивідуального опалення, що в комплексі значно підвищує рівень енергозбереження у будинках. Вартість котеджів і таунхаусів досить прийнятна, враховуючи вдале місце розташування, цікаве планування і наявність гаражних боксів у кожній будівлі.

Побудоване на вул. Озерна в с. Поршна котеджне містечкомає гарне сполучення зі Львовом. Неподалік знаходиться зупинка громадського транспорту, що дозволяє швидко та зручно дістатися до центральної частини міста. Зелені зони, можливість регулярного відпочинку на березі озера, тиша і спокій та комплекс умов для комфортного проживання – це все котеджне містечко в передмісті Львова.

Майбутні мешканці, яких цікавить продаж будинків у КМ Озерна, ціни на котеджі й таунхауси, умови реалізації та інша інформація, знайдуть потрібні відомості на офіційному сайті компанії «Ідея Часу». Приватні фотографії, відгуки та поради щодо облаштування помешкань, як правило, нові власники розміщують на тематичних форумах Львова та Львівської області.