ЖК Новый дом Ньютона

Будівництво заморожене
Роботи не ведуться з березня 2021 року
Розташування та генплан
вул. Ньютона, 115
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Новый дом Ньютона генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 23.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Новый дом Ньютона ще шукають як ЖК Новий Будинок Ньютона, ЖК Ньютона
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Новий будинок Ньютона» в Харкові розташований за адресою вулиця Ньютона, 115. Багатоквартирна новобудова зводиться в харківському районі, який активно забудовується і поєднує переваги життя в екологічно чистій місцевості та добре розвинену соціально-побутову інфраструктуру.

Поблизу школи, магазини, мережеві супермаркети, неподалік є гіпермаркет, гімназія, дошкільний дитячий заклад і ринок. Поруч безліч кафе, аптек, салонів краси, кілька медичних і фінансових установ.

«Новий будинок Ньютона» – житловий комплекс з шести чотирнадцятиповерхових монолітно-каркасних будинків економ-класу. У ході будівництва компанія застосовує класичні екологічно безпечні і перевірені матеріали в поєднанні з інноваційними технологіями, що забезпечують будівлям велику міцність і довговічність.

Стіни виконуються із силікатної цегли, для посилення конструкції використовуються залізобетонні армуючи пояси. Фасади утеплюються пінопластом, який сьогодні є найкращим утеплювачем. Це дає можливість знизити вартість комунальних послуг і домогтися максимального рівня комфорту.

При склінні вікон в будівлях використовуються енергозберігаючі склопакети з металопластиковими багатокамерними профілями. Це також сприяє зниженню витрат на опалення і кондиціонування.

Територія комплексу упорядковується, обладнуються спортивні майданчики й ігрове містечко з гойдалками та гірками.

У комплексі запроєктовані 1-2-кімнатні апартаменти з різноманітними і добре продуманими плануваннями та зі стелями висотою три метри.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Новый дом Ньютона
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування