Продаж квартир: вулиця Мечникова, 4, Дніпро

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
204 оголошення по 82 квартирахгенератор
5.3 млн грн
101 346 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в ЖК Моцарт.
Центр города, всё рядом. Вид из окон в сторону проспекта Яворницкого. 6й этаж
Одна спальня, кухня-гостиная, и санузел. Площадь 52,6 м2
Панорамные окна, теплый пол в санузле и коридоре, автономное отопление от крышной котельной, генератор на лифт.
В кухне посудомоечная машина, фильтр обратного осмоса, духовой шкаф.
Новый ремонт в новом ЖК.
Закрытая территория, охрана, подземный паркинг.
Фото оригинальные, есть видео.
Звоните.
1 кімната
з ремонтом
52.6 / 18 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 12
2023 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
3.3 млн грн
64 202 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира в ЖК Mozart з можливостю обєднення
Преміальний комплекс у самому центрі Дніпра.
Будинок введений в експлуатацію.
Квартира площею 50,7 м² з панорамними вікнами та видом на головний проспект міста - пр. Яворницького.
Поверх: 7 із 12
Загальна площа: 50,7 м²
Житлова кімната: 41,6 м²
Санвузол: 5,6 м²
Балкон: 3,5 м²
комора 1,2 м2
Висота стелі: 3,3 м
Стан: після будівельників, вільне планування
Ідеально формує простір:
Кухня-студія
Окрема спальня
Є можливість об’єднання з сусідньою квартирою 49,5 м² —
для створення апартаментів 100+ м² з панорамами у дві сторони.
Локація:
Центр - вул. Холодноярської бригади, 4А
Все необхідне в пішій доступності: Набережна, ТРЦ, ресторани, кав’ярні, транспорт, школи та бізнес-центри.
Телефонуйте 0503401007
Юлія Лавринець твій надійний партнер у світі нерухомості.
2 кімнати
без ремонту
51.9 / 21.6 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 12
2023 Рік будівництва
11.1 млн грн
38 299 грн/м²
Старокозацька вулиця, 25
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаётся просторная квартира площадью 300 кв.м в ЖК Первозвановский.
Квартира на одном уровне с продуманной планировкой: три отдельные комнаты: две спальни и кабинет, столовая-гостиная, терраса, два санузла, лоджия и гардеробная.
Авторский ремонт. Идеальное состояние
Все помещения меблированы.
Кухня с островком для приготовления пищи.
Просторная терраса (40 кв.м) для отдыха или занятий спортом.
В квартире установлены системы подогрева полов.
Система очистки воды, как для питья, так и для техники.
Центральное кондиционирование.
Электроплита.
Установлены приборы учета на потребление тепла, воды и электроэнергии.
В санузлах ванная-джакузи и душевая кабина, биде, унитаз.
Квартира продается с мебелью и техникой признанных брендов.
Жилой комплекс оборудован источником бесперебойного электропитания.
Круглосуточная охрана.
В наличии имеется паркинг на две машины (условия оговариваются отдельно).
<< Есть видеотур квартиры>>
Звоните — и приходите смотреть квартиру, в которую легко влюбиться и подарить себе!)
3 кімнати
з ремонтом
290 / 94 / 63 м²
поверх 5 з 6
можливий продаж по єОселя
5.6 млн грн
73 088 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 комнатная видовая квартира ЖК Моцарт, Mozart, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Этаж - 9, этажность - 12.
Площадь – 76 м2. Окон - 12.
Высота потолков - 3 м.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию и 2 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Система доочистки воды.
Закрытый двор.
Генератор - лифт работает.
Цена 125 000$
С уважением, Анастасия Коломиец
Рада Вас слышать:
3 кімнати
без ремонту
76 / 50 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 12
2023 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
10 млн грн
65 668 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видовая квартира с террасой ЖК Моцарт, Mozart, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Этаж - 10, этажность - 12.
Площадь – 152 м2, терраса 32 м2 по коэф. 0,3.
Высота потолков - 3,3 м.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию и 2-3 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Система доочистки воды.
Закрытый двор.
Генератор - лифт работает.
Цена 224 700$
С уважением, Анастасия Коломиец
Рада Вас слышать:
4 кімнати
без ремонту
152 / 100 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2023 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.6 млн грн
106 811 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 комнатная квартира ЖК Моцарт, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Этаж - 9, этажность - 12
Площадь - 52 м2.
Высота потолка - 3м.
Состояние - ремонт, мебель, техника.
Спланирована в студию с выделенной зоной кухни и гостиной, отдельную спальню, гардеробную, с/у.
Отопление - автономное.
Закрытый двор, зоны отдыха.
Паркинг.
Генератор - лифт работает.
Цена - 125 000$
С уважением, Анастасия Коломиец
Consulting Agency "KB"
Рада Вас слышать, звоните
2 кімнати
з ремонтом
52 / 30 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 12
2023 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6.5 млн грн
60 115 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 к видовая квартира ЖК Моцарт, Центр (ЭКСКЛЮЗИВ КЛЮЧИ)
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Этаж - 11, этажность - 12.
Площадь – 107,5 м2.
Высота потолков - 3,3 м.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию, гардеробную и 2 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Закрытый двор.
Генератор- лифт, отопление работает.
Цена - 145 500$
С уважением, Анастасия Коломиец.
Рада Вас слышать, звоните
3 кімнати
без ремонту
107.5 / 60 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 12
2023 Рік будівництва
4.4 млн грн
61 092 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 10
Європейська площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Эксклюзивная квартира с террасой в самом сердце города Днепр в элитном жилом комплексе «Классик Холл» на улице Челюскіна ждет своего владельца.
- Квартира обладает двусторонней ориентацией, площадью 72 квадратных метра, четырьмя окнами и отлично спланированной структурой.
- В квартире 2 мокрых точки и вентиляционные канала. При желании можно легко разделить на 2 смарта- отличная инвестиция под арендный бизнес
- Особое внимание заслуживает просторная терраса, становящаяся идеальным местом для отдыха и приятных вечеров.
Есть возможность купить гараж в этом жилом комплексе за отдельную плату.
Не упустите возможность стать обладателем этой уникальной квартиры в центре Днепра – месте, сочетающем роскошь, уют и престиж.
2 кімнати
без ремонту
72 / 52 / 13 м²
поверх 7 з 8
2023 Рік будівництва
2.4 млн грн
48 385 грн/м²
Воскресенська вулиця, 15
Європейська площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру з гаражем у центрі Дніпра!
Ваучер- ДА
Адреса: вул. Воскресенська (Леніна), 27
Чудовий варіант для комфортного проживання у самому центрі міста!
Планування:
• 2 окремі кімнати
• Виконано капітальний ремонт даху
Окрема перевага- продаж разом із гаражем, що є великою рідкістю для центру міста.
Інфраструктура:
Поруч магазини, кафе, транспорт, школи, парк та все необхідне для комфортного життя.
Можливий продаж за безготівковим розрахунком.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
50.5 / 27.8 / 6.3 м²
цегляна
поверх 3 з 3
можливий продаж по єОселя
6.6 млн грн
68 068 грн/м²
Старокозацька вулиця, 53-Г
Парк ім. Лазаря Глоби
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в центре города Днепр,
в клубном доме Лофт по улице
Староказацкая 53.
Современный ремонт, в стильном доме, с медленно плывущим лифтом.
Множество светильников, зеркал и окон.
В квартире две спальни, гостиная и кухня.
Есть просторный балкон, и санузел с душевой кабиной.
Индивидуальное газовое отопление.
Место для авто и кладовая.
Фото оригинальные, есть видео.
Звоните.
3 кімнати
з ремонтом
97.6 / 40 / 39 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 4
2014 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6.9 млн грн
63 758 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
ТЦ Пасаж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 - 4х комнатная квартира ЖК Моцарт, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Высота потолков - 3м.
Этаж - 5, этажность - 12.
Площадь – 108,1 м2.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию и 2-3 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Система доочистки воды.
Закрытый двор.
Генератор - лифт работает.
Цена - 155 000$
С уважением, Анастасия Коломиец
Consulting Agency "KB"
Рада Вас слышать, звоните
4 кімнати
без ремонту
108 / 70 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 12
2023 Рік будівництва
2.4 млн грн
42 120 грн/м²
Старокозацька вулиця,
Парк ім. Лазаря Глоби
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру ЖК Central Park в історичному місці центра м. Дніпра.
Квартира розташована в першій секції, поверх-4, загальна площа - 58м2.
Стан - після забудовника, чудово планується в кухню вітальню , гардероб, та дві спальні кімнати ,так як є три вікна.
Гарна терраса з видом на паркову зону відпочинку є великим бонусом до цієї квартири , хто звик цінувати комфорт та розкіш все в одному флаконі.
Дім здан в експлуатацію, чудові сусіди, консьєрж, закритий двір, паркінг- все у Вашому розпоряджені.
Кращого місця не знайти, всі подробиці за телефоном, з повагою до Вас Ольга.
2 кімнати
без ремонту
58 / 25 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 12
2020 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
5.8 млн грн
96 281 грн/м²
Старокозацька вулиця, 50-Б
Парк ім. Лазаря Глоби
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в центрі міста Дніпра!
Авторський ремонт, все продумано до дрібниць.
Загальна площа 60 м2,
поверх - 6/12
Особливості планування:
- своя терасса !
- вид на парк
- кухня - вітальня
- окрема спальня кімната
- гардероб
- вана кімната
Сучасний ремонт в світлих відтінках зроблено з любовю та зі смаком.
Продаж з меблями та брендованою технікою.
Будинок заселений - це 1 секція, тариф на опалення взимку 2.34.
Закритий двір, відеоспостереження, консьерж, паркінг- це все у Вашому розпорядженні.
Записуйтесь на перегляд, презентую в зручний для Вас час, з повагою Ольга.
2 кімнати
з ремонтом
60 / 25 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 12
2018 Рік будівництва
5.6 млн грн
73 310 грн/м²
вул. Короленко, 2к
Європейська площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам ВИДОВАЯ Квартира ЖК MOZART (Моцарт)
-Собственная зеленая зона — истинная роскошь для жителей центра мегаполиса. -Двор-сквер с панорамным видом на пешеходную улицу Короленко, поднятый на уровень 3-го этажа, обеспечит резидентам MOZART приватную территорию для досуга и отдыха, детских игр и занятий спортом.
-Комплекс премиум класса.
-Общая площадь: 76,1м2
-Этаж: 9/10
-Состояние: После строителей.
-3 фазы электричества 15 кВт
-7 радиаторов отопления
-2 мокрые точки
-Окна панорамные
-Лоджия
Парко/место за отдельную плату (цена договорная)
-Площадь: 18,8 м2
-Крытый паркинг полностью покроет потребности будущих жителей
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважением, Николай
3 кімнати
без ремонту
76.1 / 55 / 15 м²
поверх 9 з 10
4.2 млн грн
38 388 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 58
Європейська площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну квартиру, проспект Дмитра Яворницького, Шевченківський р-н, Набережний Центр.
Підходить за державними програмами - угоди через банк.
Код обєкту SF-2-731-905
Опис району, розташування: Центр міста, театр, Європейска площа, Пассаж, ЦУМ, ТРЦ, супермаркет Варус, АТБ, ресторан, кафе, парк Шевченко, відділення банку, аптека, лікарня, поліклініка, дитячий садок, школа, ринок, дитячий майданчик, відділення пошти, зупинка транспорту.
7-й поверх 12-поверхового цегляного будинку. Спецпроект.
Автономне газове опалення. Панорамні вікна.
Загальна площа 110 кв.м: кухня-вітальня 16 кв.м., 2 окремі кімнати, 2 санвузли, балкон.
Є вікно для додаткової кімнати.
У квартирі виконано новий євроремонт. Без меблів. Тепла підлога, лічильники.
Вартість - $ 95 тис. + послуги AН.
Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит.
Більше актуальних обєктів у нашому телеграм чат-боті HataHome
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
Надаємо допомогу у кредитуванні державних програм «єОселя» під 3% та 7%. Іпотечна державна кредитна програма.