Розташування та генплан
вул. Мазепи, 23
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Мазепи, 23 генплан
Красна площа
5 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 14.12.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Житловий комплекс по вул. Мазепи, 23 пропонує одно-, дво- та трикімнатні квартири різної площі, що дозволить кожному підібрати варіант «по кишені». На тлі сусідніх будівель новобудова виділяється архітектурними формами, кольоровою палітрою та панорамним склінням. Поруч з будинком буде стоянка для автомобілів та дитячий майданчик. Також забудовник бере на себе облаштування та озеленення прибудинкової території.

Інфраструктура

Житловий комплекс по вул. Мазепи, 23 розташований у Новозаводському районі Чернігова, за 5 хвилин на авто від центру міста. Поруч з новобудовою зупинка громадського транспорту, від якої до різних районів міста відправляються автобуси №1 та №2А, а також тролейбуси №1 та №4. До автостанції №2 пішки 8 хвилин, до залізничного вокзалу міста — 17 хвилин пішки або 2 хвилини автомобілем.

Ходити пішки за продуктами можна до кількох невеликих магазинів поблизу, а також до супермаркету «Союз» — 2 хвилини, «ЕКО Market» — 8 хвилин, двох супермаркетів мережі «АТБ-Маркет» — 12 та 15 хвилин, магазину тортів «Вацак» — 18 хвилин. Також за 8-12 хвилин пішки від житлового комплексу по вул. Мазепи, 23 розташовані «Привокзальний», центральний та соціальний ринки, де завжди можна придбати свіжі овочі, фрукти та іншу фермерську еко-продукцію.

Сім'ї з дітьми порадує наявність у районі безлічі навчально-виховних установ для різних вікових груп. Так батьки малюків зможуть обрати один з дитячих садків у радіусі 7-15 хвилин пішки від комплексу — №51, №34, №10 або «Світ дитинства». Автомобілем за 3-4 хвилини дитину можна відвезти до дитячого садка №42, №20 або «Вітамін». Найближчі до новобудови школи №6 — 5 хвилин пішки, №61б — 12 хвилин та №13 — 16 хвилин, а на відстані 3-5 хвилин їзди на авто розташовані школи №17, №24, №10 та №19.

На тренування до найближчих фітнес-центрів «ЧемпіонКА», «Чемпіон», Titan Gym та стадіону «Локомотив» — 4 хвилини на авто. Для шанувальників плавання за 12 хвилин пішки від вул. Мазепи, 23 працює плавально-оздоровчий комплекс Desna Aqua Sport з 25-метровим басейном, тренажерною залою, студією групових програм, кабінетом масажу та SPA.

Комплектація

  • стіни з білої силікатної цегли утеплені мінеральною ватою за технологією «мокрий фасад»

  • панорамні вікна, балконні та вхідні групи на всю висоту поверху

  • автономна газова дахова котельня з індивідуальним управлінням опаленням у кожній квартирі

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Мазепи, 23
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування