Продаж квартир від забудовника
Оновлено 08.09.2021
Повідомити про неточність
21 000 — 26 000
Розташування та генплан
вул. Каунаська, 2а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Каунаська, 2а генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
10 хв
20 хв
10 хв
25 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на травень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 31.08.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Квітень
ЖК Квітень
Квартири від 23 000 грн/м2. Здача будинку - 1 кв. 2022
ЖК Terracotta
Perfect Group
ЖК Terracotta
Відтермінування платежу
з 2.09 по 30.09
Акційні умови розтермінування: при внеску 50% - відтермінування платежу та фіксація ціни як при 100% оплаті
ЖК Новий Автограф
DIM
ЖК Новий Автограф
розтермінування на 36 міс
з 2.08 по 30.09
Акційне розтермінування на 36 міс з першим внеском 30%
ЖК Rusaniv Residence
Perfect Group, Citex Development
ЖК Rusaniv Residence
Знижка до 10%. Розтермінування до грудня 2022
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Каунаська, 2а
Ще про цей ЖК
Про проєкт

Десятки будівельних компаній та їхні архітектурні відділи працюють над тим, щоб урізноманітнити вибір проєктів, не завжди замислюючись над тим, чи будуть вони достатньо зручними для проживання майбутніх мешканців.

Архітектори проєктної фірми «Авілоно» постаралися розробити сучасний проєкт – житловий комплекс на вул. Каунаська, 2а з урахуванням потреб нинішнього інвестора.

В першу чергу, правильні форми приміщень та відсутність в квартирах великої кількості несучих конструкцій дозволяють, за потреби, вносити зміни в планування квартири під будь-який дизайн. Симетричне розташування одного типу квартири надає можливість вибору варіанта з вікнами в двір або на схили правого берега Дніпра, на його захопливі краєвиди.

Завдяки новітнім технологіям сучасні будинки мають міцні несучі конструкції. Але в наш час не останню роль задля комфортного проживання відіграють тепло- та звукоізоляції в квартирах. Ці параметри можна покращити шляхом використання в кладці зовнішніх ті міжквартирних стін якісних матеріалів.

Саме тому при будівництві даного житлового будинку по вул. Каунаська, 2а використовується червона керамічна цегла-один з найекологічніших будівельних матеріалів, перевірених не одним десятиліттям його використання в будівництві житлових будівель.

Додатково фасад буде утеплено пінополістирольними плитами, які додадуть товщину зовнішнім стінам, збільшивши їх до 40 см. Внутрішні стіни-цегляні, товщиною 250 мм. Міжкімнатні перегородки з газобетону.

В квартирах виконуються підготовчі оздоблювальні роботи. Передбачені штукатурні роботи по цегляним стінам, стяжка під чистове покриття підлоги, в санвузлах-гідроізоляція.

Вікна двокамерні металопластикові, засклення балконів-металопластикове з однокамерним склопакетом. Вхідні двері металеві антиударні.

Розташування ЖК на Каунаській, 2а відносно об’єктів інфраструктури району, транспортних маршрутів і розв’язок, але водночас, достатня його віддаленість від магістралей-безперечні переваги, на які варто звернути увагу під час вибору місця для проживання.

Маршрутні таксі, тролейбуси, автобуси курсують в будь-якому напрямку і до багатьох районів нашого міста від Дарницької площі, яка знаходиться в 5 хвилинах ходи від будинку. Площа зв’язує три основні автомагістралі: Харківське шосе, проспект Гагаріна та проспект Соборності.

Поширені питання