Розташування
вул. Дизельна, 14
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
вул. Дизельна, 14 генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Житловий комплекс на вул. Дизельна, 14 в Харкові розташований у Слобідському районі в кварталі, який обмежений вулицями Енергетична, Мухачова і Гордона.

У безпосередній близькості від новобудови парк Машинобудівників, школа і дитячий садочок. Неподалік торговий центр і кілька супермаркетів. У сімнадцяти хвилинах ходьби станція метро «Московський проспект», два торгові центри і ресторан. У шести сотнях м. зупинка трамвая, на якому можна проїхати в центр і до Південного вокзалу. Поруч з новобудовою зручна транспортна розв'язка.

Розташований на вулиці Дизельна, 14 житловий комплекс представляє собою п’ятиповерхову споруду, у ході будівництва якої були застосовані сучасні енергозберігаючі технології, що дозволили відчутно зменшити витрати на комунальні послуги в порівнянні з традиційними методами зведення.

Ціна, за якою можна купити квартиру в ЖК на вул. Дизельна, 14 в м. Харків від забудовника «Рестріелт», відповідає категорії «економ», хоча за своїми характеристиками запропоновані 1-2-3-кімнатні та дворівневі апартаменти можна віднести до більш високого класу нерухомості.

Товсті зовнішні стіни в ЖК на вул. Дизельна, 14 «Рестріелт» утеплив плитами пінопласту, який є найефективнішим утеплювачем із застосовуваних у будівництві житлової нерухомості. Скління проведено енергозберігаючими склопакетами в металопластикових оправах.

Прибудинкова територія огороджена і упорядкована, обладнані паркувальні місця для автомобілів.

Планування апартаментів добре продумані і відповідають сучасним вимогам. Є всі міські інженерні комунікації, опалення забезпечує індивідуальний газовий котел.

Продаж квартир у ЖК Дизельна, 14, ціни яких доступні для широкого кола покупців, здійснюється за адресою, що вказана на офіційному сайті компанії. На його сторінках є фото комплексу і деяких варіантів дизайнерських рішень, що використані при оформленні апартаментів.

Відгуки мешканців про якість будівництва ЖК доступні не тематичних форумах, які присвячені місцевій нерухомості.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Дизельна, 14
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування