Розташування та генплан
вул. Джона Леннона, 37
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Джона Леннона, 37 генплан
Карта
Супутник
Автовокзал Північний
10 хв
35 хв
ТЦ Інтерсіті
10 хв
35 хв
ТРЦ Форум Львів
15 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із вул. Джона Леннона, 37
Про проєкт

Купити квартиру в ЖК на вул. Джона Леннона, 37 у м. Львів від забудовника НВП «Світ»можливо в одному із чотирьох шестиповерхових будинків комфорт-класу. Комплекс розташований в спальній частині Шевченківського району міста.

Опис ЖК

Жити в новому мікрорайоні поруч із зеленими зонами і водоймами можливо навіть у центральній частині Львова. Наочний приклад – житловий комплекс на вул. Джона Леннона, 37 у Львовіз 65 квартирами.

Особливості проєкту:

  • стіни зведені з цегли, утеплені пінопластом;
  • опалення індивідуальне;
  • на території ЖК розташовані дитячий майданчик і невеликий спортивний комплекс під відкритим небом з усім необхідним знаряддям;
  • біля під’їздів встановлені лавки для зручності мешканців;
  • будинки облаштовано гаражними боксами;
  • поблизу є сквер імені одного із засновників гурту The Beatles.

Розташування

Знаходиться на вулиці Джона Леннона, 37 житловий комплекс у мікрорайоні з добре розвиненою інфраструктурою. Проблем з транспортом немає, поблизу – школи, поліклініки, заклади роздрібної торгівлі. Також Шевченківський район вважається студентською частиною Львова. Серед вишів, розташованих тут, – Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України, філія Київського національного університету культури і мистецтв та ін. Зелені зони поблизу новобудов – Замарстинівський парк.

Продаж квартир у ЖК Джона Леннона, 37: ціни, особливості планування

Будинки зведені у 2013 році, тому вільних помешкань залишилось не так уже й багато. Забудовник пропонує 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні й 4-кімнатні квартири з мінімальною площею 41,2 м2. Ціни на квартири невисокі, якщо взяти до уваги клас нерухомості.

Інформація щодо планування розміщена на офіційному сайті забудовника НВП «Світ». Там же є фото будинків. Прочитати відгуки від мешканців житлового комплексу можна на тематичних форумах міста.

Поширені питання