Розташування та генплан
вул. Данила Галицького, 17 (40-річчя Перемоги, 17)
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Данила Галицького, 17 (40-річчя Перемоги, 17) генплан
Європейська площа
10 хв
20 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 14.02.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Житловий комплекс на вул. Данила Галицького у Вінниці – комфортабельні таунхауси, розташовані в двадцяти хвилинах ходьби від адміністративного центру. Екологічна обстановка в околицях новобудови в межах норми.

Таунхауси знаходяться поруч з парком ім. Горького, поблизу є кілька дитячих садочків, загальноосвітні заклади, університет, супермаркети, торговий центр і продуктовий ринок. Неподалік розташовується філармонія і медичні установи. Зручна транспортна розв'язка дає можливість швидко опинитися в потрібному місці Вінниці.

Забудовник, який зводить на вул. Данила Галицького житловий комплекс комфорт-класу, в ході його будівництва використовує екологічно чисті сучасні матеріали і методи. Стіни будинку планується виконати з високоякісної цегли. Крім того, передбачено низку заходів з енергозбереження, що забезпечують низьку вартість комунальних послуг.

Таунхауси вдало поєднують у собі престиж проживання в центральному районі, активний спосіб життя в місті і всі переваги передмістя. На додачу до комфортабельних апартаментів покупець отримує невелику земельну ділянку – закриту територію, на якій можна відпочити всією сім'єю.

Усього запроектовано шість таунхаусів. Планування їх продумані таким чином, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту. Купити таунхаус у ЖК на вул. Данила Галицького в м. Вінниця від забудовника можна в 2-кімнатному виконанні. Житло має просторі передпокої, великі кухні і ванні кімнати, а також балкон і лоджію.

Уточнити умови, відповідно до яких здійснюється продаж таунхаусів у ЖК Данила Галицького, ціни і наявність вільного житла, подивитися фотографії ділянки, яка реалізується разом з нерухомістю, можна на офіційному сайті проекту. Відгуки про новий перспективний проект у Вінниці можна прочитати на тематичних форумах.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Данила Галицького, 17 (40-річчя Перемоги, 17)
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування