Розташування та генплан
вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 21.08.2018: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в ще шукають як Горлівська 215
Повідомити про неточність

Купити квартиру в ЖК на вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в у м. Київ від забудовника «Київміськбуд» можна в новобудові, що в ході будівництва піднесеться на 26 поверхів над Харківським масивом столиці. Цей проєкт приваблює покупців зручністю локації, великим вибором пропозицій житла й доступною вартістю нерухомості класу «економ».

Інфраструктура

На вул. Горлівська, 215а, б, в житловий комплекс зводять у вдалому й перспективному районі. Поруч будують ще кілька новобудов, що буде сприяти й покращенню інфраструктури. Але й зараз її вважають сприятливою, адже поряд є школи, дитячі садки, багато магазинів, ринок. З вибором місць для організації дозвілля проблем теж виникнути не повинно: недалеко розташований парк «Партизанської слави».

Вагома перевага, яку має житловий комплекс на вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в у Києві, – це близькість метро й зупинок наземного громадського транспорту. До станцій «Вирлиця» і «Бориспільська» можна дійти пішки за 10-15 хвилин. Для тих, хто вважає за краще пересуватися на власному авто, передбачений зручний виїзд на Харківське шосе.

Продаж квартир в ЖК

Продаж квартир у ЖК Горлівська, 215а, б, в, ціни на які відповідають економ-класу, – це пропозиції житла 1-5-кімнатного зі зручними плануваннями й функціональними площами. У квартирографії представлені й студії і дворівнева нерухомість. У приміщеннях виконується лише стяжка на підлозі й підведення комунікацій, основну частину робіт по оздобленню доведеться виконати власникам помешкань.

Зазирнувши на сторінку офіційного сайту проєкту, можна побачити фото будинку й дізнатися про умови реалізації житла, можливість отримання знижки й актуальні спеціальні пропозиції. Якщо хочеться почитати відгуки про новобудову й обговорити з іншими інвесторами вартість квартир, варто шукати відповідну тему на міських форумах.

Ще від Київміськбуд
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування