Розташування та генплан
вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 21.08.2018: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від Київміськбуд
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в
Ще про цей ЖК
Про проєкт
вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в ще шукають як Горлівська 215
Повідомити про неточність

Купити квартиру в ЖК на вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в у м. Київ від забудовника «Київміськбуд» можна в новобудові, що в ході будівництва піднесеться на 26 поверхів над Харківським масивом столиці. Цей проєкт приваблює покупців зручністю локації, великим вибором пропозицій житла й доступною вартістю нерухомості класу «економ».

Інфраструктура

На вул. Горлівська, 215а, б, в житловий комплекс зводять у вдалому й перспективному районі. Поруч будують ще кілька новобудов, що буде сприяти й покращенню інфраструктури. Але й зараз її вважають сприятливою, адже поряд є школи, дитячі садки, багато магазинів, ринок. З вибором місць для організації дозвілля проблем теж виникнути не повинно: недалеко розташований парк «Партизанської слави».

Вагома перевага, яку має житловий комплекс на вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в у Києві, – це близькість метро й зупинок наземного громадського транспорту. До станцій «Вирлиця» і «Бориспільська» можна дійти пішки за 10-15 хвилин. Для тих, хто вважає за краще пересуватися на власному авто, передбачений зручний виїзд на Харківське шосе.

Продаж квартир в ЖК

Продаж квартир у ЖК Горлівська, 215а, б, в, ціни на які відповідають економ-класу, – це пропозиції житла 1-5-кімнатного зі зручними плануваннями й функціональними площами. У квартирографії представлені й студії і дворівнева нерухомість. У приміщеннях виконується лише стяжка на підлозі й підведення комунікацій, основну частину робіт по оздобленню доведеться виконати власникам помешкань.

Зазирнувши на сторінку офіційного сайту проєкту, можна побачити фото будинку й дізнатися про умови реалізації житла, можливість отримання знижки й актуальні спеціальні пропозиції. Якщо хочеться почитати відгуки про новобудову й обговорити з іншими інвесторами вартість квартир, варто шукати відповідну тему на міських форумах.

Поширені питання