Розташування та генплан
вул. Гоголя, 251
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
вул. Гоголя, 251 генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Соборна площа
5 хв
3 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 11.05.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із вул. Гоголя, 251
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс на вул. Гоголя, 251 в Черкасах знаходиться в самому центрі біля Черкаської обласної держадміністрації.

Мікрорайон прекрасно забезпечений транспортом, звідси легко дістатися в будь-яку частину міста. До найближчої зупинки всього пара кроків, поблизу пролягають не менше двох десятків різноманітних маршрутів тролейбусів та автобусів. У двох хвилинах розташована автостанція, з якої відправляються маршрутні таксі та автобуси в напрямку Києва.

Оточення новобудови

Не менш важливим для потенційних інвесторів чинником, що викликає бажання купити квартиру в ЖК на вул. Гоголя, 251 у м. Черкаси від забудовника «Надія», є велика насиченість мікрорайону об'єктами інфраструктури.

Біля новобудови безліч піцерій, кафе, магазинів і банків. Поруч є дитяча поліклініка, театр, школа, гімназія і торговий центр. До кінотеатру йти всього кілька хвилин, неподалік розташований університет, філармонія та дитячі садочки.

Особливості комплексу

Новобудова – десятиповерховий житловий будинок комфорт-класу. Компанія «Надія» зводить на вулиці Гоголя, 251 житловий комплекс з використанням класичної цегляної технології.

У ході будівництва зовнішні стіни споруджуються з газобетонних блоків товщиною тридцять сантиметрів, внутрішні перегородки і стіни між квартирами зводяться з газобетону товщиною десять і двадцять сантиметрів відповідно. Фасад утеплюється шаром мінеральної вати товщиною дев’ять сантиметрів і облицьовується штукатуркою.

Широке використання енергоощадних технологій дозволяє знизити вартість комунальних послуг і забезпечує високий рівень комфорту в квартирах.

Будівля оснащується сучасним технологічним обладнанням, у під'їзді встановлюється безшумний ліфт високої вантажності.

Поруч з будинком

Новобудова має не дуже велику, проте впорядковану територію. Проєктом передбачено будівництво підземного автопаркінгу та наземної парковки.

Біля корпусу прокладаються проїзди і доріжки для пішоходів, влаштовуються газони та висаджуються дерева. Обладнуються затишні зони відпочинку для дорослих. У вбудовано-прибудованих приміщеннях першого поверху розміщуються об’єкти громадського призначення.

Про квартири

До реалізації пропонується житло в 1-2-3-кімнатному варіанті планування, відгуки про які можна знайти на форумах майбутніх новоселів. Ціна, за якою ведеться продаж квартир від забудовника, включає:

  • вхідні металеві двері, вогнестійкі і протиударні;
  • двокамерне скління вікон і дверей балконів, що виконані з металопластикового профілю;
  • змонтовану систему опалення з горизонтальною поквартирною розводкою;
  • прилади обліку, місце для установки лічильника тепла.

Подробиці про обробку можна дізнатися, якщо зателефонувати в офіс забудовника за телефоном на офіційному сайті. Там же можна знайти фото варіантів житла, дізнатись умови, на яких проводиться продаж квартир в ЖК Гоголя, 251, ціни та характеристики новобудови.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування