Доступно за програмою єВідновлення. Продається 4-кімнатна квартира, Салтівка, 605 мрн., Гвардійців-Широнінців вул., м. Академіка Павлова, ЖК Гвардійський. Загальна площа - 100 м²; 10 поверх 14-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, гостьова спальня, дитяча, санвузол, ванна кімната, гардероб, балкон.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка, гарний краєвид.
Переваги цього будинку: паркінг, консьєрж-сервіс.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, супермаркет.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/127562 ; ID объекта - RE-127562
Код обєкту: #12829
У вашому житті зявилась можливість стати власником неймовірної квартири у ЖК "Гвардійський"! Ця сучасна 4-кімнатна квартира на 10-му поверсі дарує не лише комфорт, а й стиль. Загальна площа 100 м² дозволяє втілити всі ваші дизайнерські мрії.
Простора кухня площею 20 м² стане ідеальним місцем для сімейних обідів та вечірок з друзями. Євроремонт забезпечить сучасний вигляд та затишок, а вся нова меблі та техніка залишаться новим власникам, що зекономить ваш час на облаштування.
У квартирі індивідуальне опалення, є лічильники на всі служби. Є можливість при віключенні світла використовувати генератор, що дуже важливо у нашому сьогоденні .
Також є відеодомофон, що дуже зручно, а у підїзді є консьєрж.
Розташування в районі Салтівський забезпечить вам зручний доступ до всіх необхідних інфраструктур, магазинів та транспортних маршрутів. Не упустіть шанс на комфортне життя в серці України. Телефонуйте та записуйтесь на перегляд вже сьогодні!
Є підсвітка на стелі , відеодомофон
У Будинку є консьєрж, у дворі дитячий майданчик. В 100 метрах супермаркети, аптеки, магазини і зупинка транспорта.
Квартира має роздільне планування. В квартирі зроблено євроремонт.
У будинку власна котельня. Будинок має центральний водопровід.
ЖК "Гвардійців" побудований за цегляною технологією забудовником "Житлострой-2" і введений в експлуатацію у 2010 році. Комплекс включає відкриту територію, підземний паркінг та гостьову стоянку. Встановлена система пожежної безпеки (оповіщення, гасіння, димовидалення).
ЖК розташований у 15 хвилинах їзди від центру міста. Поблизу знаходяться станції метро "Академмістечко" та "Павлова", а також зупинки громадського транспорту. В пішій доступності розташовані кілька великих супермаркетів, ТРК "Україна", "Дафі", "Караван", "Компас", ринок, відділення "Нової пошти" та банків, школи та дитячі садки, заклади швидкого харчування, салони краси, парк Перемоги та дитячі майданчики.
Квартира продається.
Квартира має формат кухня-вітальня, 2 окремі кімнати та велику гардеробну. В квартирі зроблено сучасний капітальний ремонт з якісних матеріалів. Санвузол суміжний.
Є лічильник на опалення. Будинок має власну котельню.
Квартира мебльована, на кухні є меблі.
Розглядають продаж за сертифікатом.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років.
До метро Академіка Павлова 7 хвилин пішки.
Є балкон, лоджія та ванна. Встановлено кондиціонер. Квартира має кабельне, цифрове та супутникове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має сучасний ремонт.
Квартира обладнана всіма необхідними меблями та технікою.
Будинок заселений і обжитий. Є закритий двір та підземний паркінг.
Квартира має відмінне розташування. До метро Академіка Павлова 10 хвилин. Розвинена інфраструктура. У будинку розташовані приватний дитячий садок і школа, АТБ, Розетка, аптеки та інші магазини.