Розташування та генплан
вул. Вірменська, 6а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ул. Армянська, 6 генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Новий житловий комплекс на вул. Вірменська, 6а в Києві - це сучасний двохсекційний 25-поверховий будинок на Лівому березі. Його будівництвом займається компанія Ковальська, для якої це вже 24-й житловий комплекс. Основна особливість нового проєкту - розташування в дивовижно живописному районі столиці та близькість до метро (дійти до станції «Вирлиця» можна за 3-5 хвилин). Якщо хочеться жити в оточенні природи та без проблем діставатися у будь-яку частину міста, варто купити квартиру в ЖК на вул. Вірменська, 6а в м. Київ від забудовника Ковальська.

Будівництво ЖК на вулиці Вірменська, 6а ведеться із якісних залізобетонних блоків, також передбачене додаткове утеплення. Усі квартири можуть похвалитися покращеним плануванням і панорамними вікнами для гарної освітленості та видового ефекту. В будинку передбачена індивідуальна система опалення, особливу увагу забудовник приділяє протипожежній безпеці.

З вікон житлового будинку відкривається неймовірно красивий вид на озеро Вирлиця, тому продаж квартир в ЖК «Вірменська, 6а», ціни яких можна дізнатися на офіційному сайті, йде особливо активно на верхніх поверхах. Крім того, поруч з комплексом розташований ліс, що робить вид із вікон ще більш живописним.

На Вірменській, 6а забудовник Ковальська займається не тільки будівництвом затишного комплексу класу комфорт, а і благоустроєм території. Двір буде озеленений, планується асфальтування доріжок та організація сучасного майданчику для відпочинку дітей. На вул. Вірменська, 6а житловий комплекс буде радувати своїх мешканців і просторими квартирами, і комфортним подвір’ям.

Щоб дізнатися відповіді на додаткові питання та купити 1-, 2- чи 3-кімнатну квартиру в ЖК на вул. Вірменська, 6 а в м. Київ від забудовника, варто відвідати офіційний сайт компанії. Крім актуальних цін і планування житла, там можна дізнатися умови придбання та подивитися фотографії з об’єкту будівництва. Відгуки кожен бажаючий має змогу прочитати, відвідавши тематичний форум.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ул. Армянська, 6
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування