Продаж квартир: Високовольтна вулиця, 20, Дніпро

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
235 оголошень по 69 квартирах2.2 млн грн
38 569 грн/м²
Високовольтна вулиця, 32
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається трьохкімнатна квартира в районі Дафі . Перед вікнами є 2 парко місцях все що є на фото - залишається в квартирі .
Ріелторам не турбувати по цьому обʼєкту.
З повагою , ріелтор Kvadratgroupe
3 кімнати
з ремонтом
57 / 40 / 6 м²
блочна технологія
поверх 1 з 5
2 млн грн
36 348 грн/м²
Високовольтна вулиця, 18
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-к квартира на Підстанції (вул. Високовольтна) – Готовий санвузол та кухня!
Продається затишна 3-кімнатна квартира у верхній частині пр. Науки (колишній пр. Гагаріна), район Макдональдса (вул. Високовольтна, 18).
Ідеальний варіант для тих, хто хоче завершити косметичний ремонт на свій смак, не витрачаючи час на найскладніші етапи!
Головні переваги:Стан: Кімнати підготовлені під чистове оздоблення. Найважчі та найбрудніші роботи вже позаду.
Готовий ремонт: У ванній кімнаті та кухні вже виконано сучасний євроремонт.
Комунікації: Повністю замінені всі мережі, встановлені нові стояки та якісні алюмінієві радіатори опалення.
Тепла підлога у санвузлі та на кухні. Енергозберігаючі вікна Steko (у квартирі та на балконі).
Балкон: Виконано капітальний ремонт.
Квартира не кутова, дуже тепла.
Дах після капітального ремонту — жодних проблем із протіканням.
3 кімнати
без ремонту
55 / 45 / 7 м²
панельна технологія
поверх 5 з 5
1960 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.6 млн грн
31 104 грн/м²
проспект Науки, 122
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже 2-к кв в одной из востребованных и комфортных для жизни локаций правого берега г Днепр Верх проспекта Науки (Гагарина )район Подстанции ТЦ Дафи
Квартира в хорошем жилом состоянии
ОП - 50 м2 не угловая очень теплая
Сухая ,без посторонних запахов
Подача тепла идет сверху
Спланирована в две раздельные просторные комнаты
В три глубокие лоджии , из каждой комнаты и кухни выход на лоджию
Просторный коридор 8 м ,большую квадратную кухню и раздельный сан узел
Окна все МПО, три застекленных лоджии утеплены также мпо
Квартира чистая аккуратная
Укомплектована всей необходимой мебелью и техникой
Добротные входные двери , тамбур
Чистый подезд два работающих лифта
Грузовой и пассажирский
Локация отличная
Вся инфраструктура и транспортная развязка, все шаговой доступности
Рядом ТЦ Дафи парки скверы магазины школы и садики
Документы проверены
В полном порядке
Звоните , договоримся о встрече
С уважением ваш специалист по недвижимости Катерина
АН Эксклюзив в недвижимости
1 кімната
без ремонту
50 / 30 / 8 м²
панельна технологія
поверх 15 з 16
3.7 млн грн
77 005 грн/м²
проспект Науки, 112-Б
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири на Гагаріна ЖК Comfort City, ЖК Рибінський
2-кімнатна квартира в цегляному будинку
- Квартира повністю мебльована
- Має необхідну техніку
- Поверх: 8/14
- Загальна площа: 47.9м²
- Площа кухні: 15,1 м² (кухня/студія)
- 2 роздільні спальні
- Металопластикові панорамні вікна.
За додатковою інформацією телефонуйте за номером телефону
2 кімнати
з ремонтом
47.9 / 17 / 15.1 м²
утеплена панель
поверх 8 з 14
2021 Рік будівництва
1.2 млн грн
46 079 грн/м²
проспект Науки, 157
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к квартиру:
+ зручний поверх;
+ продаж з усіма меблями та технікою;
+ є балкон;
+ товсті стіни: взимку тепло, літом прохолодно;
+ газова колонка для підігріву воды;
+ низкі комунальні платежі (на всё встановлені лічильники);
+ зручне місцерозташування, поруч: супермаркети, ТЦ Дафі, зупинки транспорту та багато іншого.
1 кімната
з ремонтом
27 / 14 / 6 м²
поверх 2 з 2
1.8 млн грн
52 255 грн/м²
проспект Науки, 122
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира на проспекті Гагаріна, 122.
Квартира з хорошим ремонтом — не потребує навіть косметичного оновлення. Повністю укомплектована меблями та технікою, усе залишається новому власнику.
У квартирі проживає квартирантка — чудовий варіант під інвестицію, з можливістю одразу отримувати дохід (орендарка може залишитися).
Встановлені лічильники на всі комунікації.
Розглядається будь-який вид оплати: готівка, ваучер, сертифікат тощо.
1 кімната
з ремонтом
34 / 16.9 / 5.8 м²
панельна технологія
поверх 16 з 16
10.7 млн грн
86 692 грн/м²
проспект Науки, 112-Б
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 кімнатну квартиру
ЖК Рибінський
4 секція
Загальна площа 123 м²
Поверх 9 з 14
Планування:
простора кухня-вітальня, майстер-спальня з власним санвузлом, дитяча кімната, гардеробна
гостьовий санвузол, господарський блок (котельня/пральня).
У квартирі виконано дорогий та якісний ремонт із використанням сучасних матеріалів
Повна комплектація меблями та технікою
3 кімнати
з ремонтом
123 / 80 / 25 м²
поверх 6 з 14
2021 Рік будівництва
2.9 млн грн
39 413 грн/м²
Високовольтна вулиця,
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам двокімнатну квартиру в ЖК Сімейний за адресою вул. Високовольтна, 14Л загальною площею 73 квадратних метри, розташовану на 8 поверсі 12-поверхового цегляного будинку.
Сплановано у дві окремі спальні та кухню-студію. Дві панорамні лоджії. Є можливості зробити другий санвузол.
Стан після будівельників, залита стяжка.
Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел.
Додатково міжповерхова комора з вікном, з ремонтом та електрикою.
Закритий двір, охорона, відеоспостереження, дитячий майданчик, парковка.
У пішій доступності проспект Науки (Гагаріна), ТЦ Дафі, Макдональдс, школи, дитячі садки, парк.
Покажемо в будь-який зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
2 кімнати
без ремонту
73.3 / 31.9 / 36.3 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 12
2017 Рік будівництва
4.9 млн грн
81 449 грн/м²
проспект Науки, 112-Б
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2х комнатную студию в ЖК Рыбинский.
.
+7/13 этаж, ОП 60м2.
+Планировка: кухня-студия, спальня и гардеробная.
+В квартире выполнен качественный дорогостоящий ремонт, полностью оборудована всем необходимым.