Квартира має простору площу, велику кухню-студію та дві окремі спальні. Планування продумане так, що дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.
ЖК Manhattan - це сучасний житловий комплекс, який є цілим житловим кварталом із розвиненою внутрішньою інфраструктурою.
У пішій доступності від комплексу розташовані супермаркети, кафе, аптеки, фітнес-клуби, дитячі та спортивні майданчики, квіткові магазини та багато іншого. Поблизу знаходиться зручна транспортна розвязка та зупинки громадського транспорту.
Квартира має вільне планування і стан від забудовника. Можливі різні варіанти планування: зробити дві окремі кімнати та кухню, або кухню-студію з вітальнею та окрему спальню. Також є додаткове приміщення площею майже 5 кв.м., яке можна використовувати як санвузол або гардеробну.
Будинок сучасний та автономний, з підземним паркінгом та генератором на випадок відключення електроенергії.
У квартирі немає меблів та техніки.
ЖК "Манхеттен" вже зданий в експлуатацію.
Поблизу розташовані супермаркети "Сільпо" та "Таврія-В", хороший продуктовий ринок, дитячі садки та школи, кавярні, кафе та ресторани, спортзали та торговий центр. Також є прекрасне місце для прогулянок – оновлений та щорічно облагороджуваний великий парк.
Квартира простора, з панорамними вікнами з прямим видом на море. Є вместишний балкон з видом на місто та море. Схід сонця літнім одеським ранком буде чудовим.
Квартира в новому зданому будинку з виконаними чорновими роботами. Планування включає дві окремі спальні та кухню-столову. Квартира має 2 санвузли. Встановлені теплолічильник, деякі стіни, стяжка, штукатурка санвузлів. Розведена сантехніка з двома інсталяціями, вбудовані змішувачі, гігієнічний душ, 2 радіатори.
Квартира має теплолічильник.
Будинок має ключовий доступ в будинок і ліфти. Встановлені камери відеоспостереження. Є охорона. В будинку 3 ліфти. Наявний генератор. Бомбосховище розташоване в підземному паркінгу.
Внутрішня тепла квартира з видом з вікон на захід сонця.
Квартира з вільним плануванням, що дозволяє втілити власні дизайнерські ідеї. Забудовником пропонується планування з великою кухнею-їдальнею 22 кв.м., двома спальнями 13 і 11 кв.м., двома санвузлами. Виконана чистова стяжка з розведенням труб опалення та водопроводу.
Опалення від дахової котельні.
Новий зданий будинок входить до житлового комплексу "Манхеттен". Міжквартирні перегородки виконані з керамзитобетону, що покращує звукоізоляцію та робить стіни міцнішими. Будинок теплий завдяки двом шарам зовнішнього утеплення на фасаді. Інтерєри парадних та коридорів мають стильний сучасний вигляд. Перші три поверхи відведені під магазини, салони краси, кафе, офіси та інше, що створює зручну інфраструктуру прямо в будинку.
ЖК розташований дуже вдало. Поблизу знаходиться площа Толбухіна - великий транспортний вузол, де проходить 18 маршрутів громадського транспорту, включаючи тролейбуси і трамваї. З площі розходяться дороги в чотирьох напрямках. Повз будинок проходить маршрутка в Аркадію, а до моря на 10-у станцію Великого Фонтану можна за 10 хвилин виїхати по вулиці Толбухіна. У кварталі розташований парк Горького, в двох - великий продуктовий ринок "Черемушки". Поблизу є два супермаркети, через дорогу - дитяча поліклініка і велика приватна клініка "Інто-сана". Буквально за рогом знаходиться Південно-західний масив з великою кількістю магазинів і міні-ринком. Навколо будинку багато шкіл, дитячих садків, а також різних курсів для дітей і дорослих.
З панорамних вікон відкривається гарний вид на Черемушки і парк Горького.
Квартира після будівельників з панорамним склінням, встановлені радіатори та перестінки. 2-стороння планування: 2 окремі спальні та простора кухня-вітальня з виходом на засклену лоджію. Можливе перепланування на 3 окремі спальні та кухню.
Квартиру можна придбати за державними програмами.
Будинок зданий і активно заселяється. Внутрішня інфраструктура комплексу включає салони краси, продуктові магазини, кафе, тренажерний зал, приватний дитячий садок та багато іншого. Красива благоустроєна територія, холи, відеоспостереження та охорона забезпечують комфортне проживання.
У пішій доступності знаходяться супермаркети, школи, приватні та державні медичні заклади, аптеки, зупинки громадського транспорту, ресторани, ТЦ та парк ім. Горького. Відмінне розташування на перетині 3-х районів: Приморського, Хаджибейського та Київського, що забезпечує мобільність у будь-яку частину міста. Відмінна транспортна розвязка, поруч зупинки маршрутного таксі, трамваїв та тролейбусів.