Білий Шоколад

2000
рік заснування
45
будинків здано у 3 ЖК
з 2000 року
22
будинки в процесі у 2 ЖК
5
проєктів заміського типу
Новини забудовника Білий Шоколад
Новобудови забудовника Білий Шоколад
КМ BELLAGGO
КМ BELLAGGO
Осещина
Від 5.36 млн грн
Героїв Дніпра
КМ VILLAGGO
КМ VILLAGGO
Білогородка
Від 4.34 млн грн
Житомирська
ЖК City Lake
Нова черга
ЖК City Lake
Шевченкове
Від 1.05 млн грн
Житомирська
КМ PALLO ALTO
КМ PALLO ALTO
Гора
Від 3.89 млн грн
Бориспільська
КМ QP
КМ QP
Ходосівка
Від 4.57 млн грн
Видубичі
ЖК Білий Шоколад.Center
ЖК Білий Шоколад.Center
Білогородка
Від 1.05 млн грн
Житомирська
ЖК Residence
ЖК Residence
Миронівка
Від 1.21 млн грн
Видубичі
КМ Frank Wright
продажі призупинено
КМ Frank Wright
Київ
Видубичі
Про будівельну компанію Білий Шоколад

Білий Шоколад Development Holding — девелопер повного циклу, який з'явився на ринку у 2000 році. Компанія виконує функції інвестора, забудовника, проєктувальника, замовника та генпідрядника в одній особі. Це дозволяє забезпечувати постійний контроль за якістю та термінами виконання робіт на всіх етапах.

Компанія займається будівництвом котеджних містечок, бізнес-центрів та житлових комплексів у Київській області та з 2010 року реалізувала 7 сучасних проєктів. Для своїх комплексів команда професіоналів «Білого Шоколаду» обирає тільки благополучні райони з добре налагодженою інфраструктурою та транспортною розв'язкою. Забудовник співпрацює з великими інвесторами та клієнтами, охочими придбати малогабаритне житло економ-класу.

У числі реалізованих багатофункціональні житлові комплекси європейського рівня — ЖК Center, ЖК City Lake, ЖК Residence, а також котеджні містечка в усіх напрямках Київської області — VILLAGGO у Білогородці, BELLAGGO в Осещині, QP у Ходосівці та PALLO ALTO у селі Гора.

Завдяки високій якості проєкти забудовника заслужили схвальні відгуки покупців та високі рейтинги серед девелоперів. Для всіх новобудов характерні сучасний зовнішній вигляд, низька щільність забудови та висока якість матеріалів. Будучи промоутером власних проєктів «Білий Шоколад» успішно реалізує свої квадратні метри, додатково надаючи послуги ремонту «під ключ».

Ще забудовники