Продаж апартаментів від забудовника
Оновлено 07.05.2021
Повідомити про неточність
30 400 — 49 450
Дата введення:
3 кв. 2022
Розташування та генплан
вул. Яружна, 15
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Апарт-комплекс Port City генплан
Європейська площа
10 хв
30 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на лютий 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 07.05.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
Апарт-комплекс Port City ще шукають як Апарт-комплекс Порт Сіті
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Port City — це продовження розвитку та реконструкції набережної Дніпра. В кінці пішохідної частини набережної, на місці порожніх майданчиків, побудують 3 будинки різної поверховості з відкритими балконами, терасами та оглядовими майданчиками.

Ідея комплексу — завершити архітектурний ансамбль пішохідної частини набережної в місці, де Дніпро повертає на південь. Комплекс нагадує пришвартований круїзний лайнер на березі річки, який ввечері висвітлює архітектурна підсвітка.

У Port City буде відкрита паркова зона з озелененням на березі річки, відкрита для прогулянок городян та гостей міста.

Інфраструктура

Внутрішня інфраструктура комплексу буде розташована в комерційній чотириповерхової частини комплексу та на перших поверхах будинків. У комерційних чотирьох поверхах Port City відкриють спортивні клуби, тренажерні зали та спа-комплекс з басейном.

Також біля комплексу можна буде пришвартувати яхту, перекусити в ресторані або кафе, відвести дитину до дитячого центру або відпочити на воді у водному центрі розваг.

Інфраструктура поза комплексом — це близькість до Перемоги та центру міста. Набережна — це прогулянки, катання на велосипеді, роликах або самокатах, відпочинок на воді: каяки, яхти, човни, сап-борди, катамарани. Якщо підете направо — потрапите на Монастирський острів з пляжами, спортивними базами, парком атракціонів та Храмом святителя Миколая. Якщо підете ліворуч — потрапите до парку Шевченка та вулиця Яворницького з улюбленими ресторанами і барами городян.

До Varus у «Мост Сіті» їхати 3 хвилини на авто, до Varus на Перемозі — 5 хвилин. За 9 хвилин їзди «Сільпо» на Європейській. 3 хвилини на авто та ви у «Мост Сіті» з його магазинами, фуд-кортом, супермаркетом та кінотеатром. У пішому доступі або за дві хвилини їзди на авто ресторани уздовж берега Дніпра, такі як Bartolomeo, «Камелот», «Хутір» та «Барон Разгуляеff».

Найближчі до Port City школи: №23, №67, №76, №10 — 5 хвилин їзди, №19, №81 — 6 хвилин їзди, №71 та №9 — 8 хвилин їзди, №140, №21, ліцей № 100 та ліцей інформаційних технологій — 10 хвилин їзди на авто.

Підібрати спортивне заняття за інтересами можна буде не тільки на території комплексу, а й за його межами. Уздовж набережної Перемоги розташовано кілька спортивних комплексів, серед яких: воднолижний стадіон Sentosa Cable Park, спортивний клуб «Схід» з футбольними та тенісними полями, спортивний клуб Bartolomeo, фітнес-клуб Sport Life, спортивний зал BLaS CrossFit Area.

Отримати медичну консультацію від стоматолога до дитячого педіатра завжди можна у лікарні Мечникова, до якої їхати 5 хвилин на авто.

Особливості

  • апартаменти з відкритими терасами та краєвидами річки, Монастирського острову та парку Шевченка

  • панорамне скління для поліпшення огляду та кращого доступу природного світла до апартаментів

  • перша лінія біля річки з причалом для яхт та човнів

  • власна інфраструктура на території

  • новий якірний об'єкт інфраструктури міста

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Апарт-комплекс Порт Сіті
ЖК DeLight Hall
Alef Estate
ЖК DeLight Hall
Дніпро, Соборний
Розтермінування під 0%
від 1.76 млн грн
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування