Пропонується до продажу пів будинку в центрі міста. Розташований по вулиці Груднева у Вознесенівському районі. Охайний, затишний дуже в місткий будинок з мансардою. Будівля тепла, для будівництва використаний шлакобетон та цегла, покрівля євро черепиця, встановлені енергозберігаючі вікна. Косметичний ремонт. Покриття підлоги дерево та плитка. Велика, простора вітальня, окрема дитяча кімната. На другий поверх до мансарди ведуть сходи, деревʼяні із масиву. Мансарда із великим каміном на дровах, є окрема гардеробна. На мансарді взимку тепло, влітку приємна прохолода. Через кухню є вихід у підвал, зроблені полички під продукти, працює світло. Санвузол суміжний із ванною, центральна каналізація. Газовий котел, встановлені всі лічильники. Двір зроблений плиткою, посаджені фруктові дерева, плодять. На території двору є бесідка для відпочинку, двір тихий, гарне місце для відпочинку з мангалом. Меблі і техніка залишаються. Перед будинком є місце під машину, перекрите кришкою. Поряд є магазини, супермаркет, аптека, кіоск , паркова зона, набережна. Порядні сусіди
Продаж будинку по вулиці Немировича-Данченко. Загальна площа 250 м2. Будинок 2 поверха + цокольний поверх. Матеріал стін цегла- красна та біла + утеплення шубою. Гарна локація у центрі міста на тихій вулиці. Відеоспостереження теріторії. Відеодомофон. Автоматичні ворота. Капітальний гараж на 2 авто. Землі 4 сотки. Літня веранда великої площі. Будинок продається з меблями та технікою. 3 санвузла. 2 кухні. На першому поверсі кухня та 3 кімнати. На другому поверсі 3 кімнати у кожній кімнаті кондиціонер. Перший поверх на підлозі плітка. Другий поверх на підлозі ламінат. Цокольний поверх можливо використовувати як бомбосховище. Гарна нова пропозиція у зручній локації по адекватній вартості.
Розташування: Запорізька область, місто Запоріжжя, Вознесеновський район.
Цей чудовий двоповерховий будинок площею 184 кв.м чекає на нових господарів!
Основні характеристики:
- Площа будинку:184 кв.м
- Площа ділянки:6 соток
- Кількість спалень: 4
- Кількість поверхів: 2
Особливості:
- Просторі та світлі кімнати, які дозволять вам створити затишну атмосферу.
- Зручне планування, що включає велику вітальню, кухню та 4 спальні, ідеально підходить для сімейного життя.
- Ділянка 6 соток дає можливість для ландшафтного дизайну та відпочинку на свіжому повітрі.
- Розташування в комфортному районі з розвиненою інфраструктурою: поряд школи, магазини, парки та зупинки громадського транспорту.
Чому варто обрати саме цей будинок
Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт і спокій. Ви зможете насолоджуватися життям у власному просторі, а також займатися улюбленими хобі на власному подвірї.
Ваш новий дім чекає на вас!
Предлагается к продаже комфортный дом в центре города.
Дом общей площадью 250 кв.м состоит из 3 этажей
2 жилых этажа и один технический этаж.
Большой гараж на две машины и во дворе могу стоять 3 машины.
Ухоженная придомовая территория 4 сотки.
Над гаражём расположена летняя застеклённая веранда с кухней 40 кв.м
3 сан узла на каждом этаже дома 4 отдельных спальни с кондиционерами.
Цена 119999 $ или Ваше предложение цены.
0 % комиссия агентства недвижимости.
Супер предложение ! Цена снижена на 30 %.
Без комиссии %
Фото реальные
Дом в Александровском районе , Ул. Шевченко .
Участок :
небольшой , аккуратный 5 сот - полностью огорожен капитальным забором. На территории - сад , лужайка , крытая беседка с барбекю , зоной отдыха , терраса , гараж на 3 машины , небольшой огородик.
Дом :
Постройка 2009 года , ремонт 2012 года . Капитальным и утеплённый , фасад - короед. Перекрытия - железобетонное .
Крыша - металлочерепица .
Коммуникации : Центральный водопровод , септик , 220/380 - 15 кВт , газ . Установлены системы тёплых водянных полов , Кондиционеры , газовое отопление ( 2 котла ), видеонаблюдение , сигнализация , интернет , система принудительной вентиляции и рекуперации .
Интерьер : сделан качественный ремонт с использованием дорогих материалов. Светлые и уютные цвета . Высокий потолок .
Планировка :
Подвал : зона спа с Бассейном, сауной , сан.узел , комната хранения , комната отдыха .
1 этаж и цоколь : 2 гаража с автоматическими воротами на 3 Машины , бойлерная , гардеробная комната .
1 этаж : прихожая , гостиная студия + кухня. Выходом на террасу , гостевая спальня , ванная комната .
2 этаж : хозяйская спальня , детская , кабинет , ванная комната . Все комнаты с балконом .
! Этот дом продаётся с мебелью и техникой . Все фото реальные , и преложение срочное.
Нове надходження !
Особняк DELUXE класу в центрі міста.
Локація:
Вознесенівський мкр-н, район набережної. У пішій доступності всі інфраструктури ( зупинка транспорту , магазини , школа , набережна + річка Дніпро . ) Вулиця з відмінним асфальтом та пристойними сусідами .
Ділянка:
15 сот, у власності. Правильної форми, повністю обгороджений капітальним парканом з автоматичними воротами. Ландшафтний дизайн, вічно-зелений газон з автоматичним та краплинним поливами, дерева. Також на ділянці розташована капітальна зона відпочинку ( барбекю та спа центр ( кімната відпочинку , сауна , ванна кімната , бойлерна )
Комунікації:
!!! 40 кВт Електрика (3 фази (день: ніч), центральна каналізація, центральний водопровід, 3 види опалення (твердотоп, електро та газовий котел), сигналізація, відеоспостереження, кондиціювання, електрозарядка для авто).
Будинок :
Капітальна споруда з дизайну проекту під ключ . Монолітно-каркасний + газобетон 400 мм + утеплювач 100 мм + декоративна штукатурка. Перекриття з/б. Побудований на 2 поверхах + є підвал. В оздобленні використані дуже дорогі будматеріали. Підлога , сходи + камін ( мармур ) . Кухня та двері виготовлені за індивідуальним замовленням. Меблі та побутова техніка від елітних світових брендів.
Планування:
0 поверх:
2 приміщення
1 поверх :
гараж на 2 машини + навіс, передпокій, вбиральня-хол, вітальня з каміном, їдальня + крита скляна тераса, кухня, ванна кімната.
2 поверх :
Вітальня, спортзал, дитяча + гардероб, дитяча, дитяча + гардероб, ванна кімната, господарська спальня + гардероб, пральня , кабінет
Будинок продається з меблями та побутовою технікою, Вам залишилося взяти особисті речі.
Компанія : Агентство нерухомості Ділайн
Продається садиба з двох капітальних будинків у закритому котеджному селищі, що охороняється, в лісі на березі Дніпра.
Ділянка 35 соток, з організованим ландшафтним дизайном, ігровими зонами та альтанкою для барбекю. Також на ділянці чотири великі газони та понад шістсот кущів і дерев, у тому числі сімдесятирічні сосни з величезними кронами. По всій ділянці - автоматичний полив (краплинний та розбризкувачі) з окремою свердловиною.
У будинках є всі комунікації: електрика 50 кВт, резервна електрика 15 кВт від генератора з автоматичним перемиканням, ідеальної чистоти вода, центральна каналізація, газ.
В основному будинку, площею 250 м², три спальні з власними санвузлами та велика вітальня 125 м².
В гостьовому будинку, площею 280 м², дві спальні, вітальня 70 метрів, лазня, більярдна, тенісна, винний льох.
В обох будинках великі веранди, особливо в основному будинку, площею 100 м² з каміном і кухнею, з чудовим видом на Дніпро та острови.
На березі причал з можливістю стоянки катера і гідроцикла, каяка або сапборда, зоною барбекю і пляжем.
Навколо селища ліс, тож в будь-який момент Вам доступні довгі піші чи велопрогулянки, а також поруч Дніпро з його плавнями.
Ця садиба - унікальна можливість жити за 10 хвилин від міста і в той же час - на природі, в екологічно чистому місці з приголомшливим видом та можливостями.
Продаж капітального одноповерхового будинку розташованого на ділянці 5 соток, що знаходиться в Шевченківському районі (Зелений яр). Загальна площа будинку 70 кв.м. Планування дома на два входи. У будинку є всі зручності та підведені всі комунікації: вода, електроенергія, газ. Встановлено лічильники. Є два котли: встановлені вікна пластикові. Поруч із будинком знаходиться літня кухня та капітальний гараж.
Ділянка доглянута.
Престижний район м. Запоріжжя з розвиненою інфраструктурою та чудовою транспортною розвязкою, з центральної вулиці відправляється кілька маршрутів транспорту до різних точок міста.
Ідеальне співвідношення ціни та якості!
Про детальну інформацію дзвоніть за телефоном 0973900635, 0501445388
5 кімнат
з ремонтом
70 / 60 / 10 м²
1-поверховий будинок
власник
878 тис. грн
35 138 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
МЕНЯЮ 1 комнатную квартиру ЦЕНТР д.Обуви на жилье Анголенко / Гоголя
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт косметичний.
Квартира має централізоване опалення.
Квартира пропонується в обмін на квартиру, котедж, будинок на вул. Анголенка - Гоголя, будинок або частину будинку, електровоз, мікроавтобус, вантажівку. Обмін можливий ключ на ключ без доплати.
Квартира розташована в цегляному будинку хрущовської забудови.
Будинок має нове євроремонт. Планування включає кабінет, ванну кімнату, кухню-студію на першому поверсі та 4 спальні, гардероб, ванну кімнату на другому поверсі.
Встановлено індивідуальне електроопалення.
Будинок повністю мебльований.
У дворі є навіс для двох машин та крита веранда.
Будинок складається з чотирьох спалень, пяти санвузлів та благоустроєного цокольного поверху. На першому поверсі встановлено теплі підлоги.
Опалення комбіноване: газ та електрика. Є вивіз відходів, центральний водопровід та асфальтована дорога.
Будинок мебльований.
Будинок знаходиться в екологічно чистому районі.
На території розташований критий басейн. Будинок розташований на 10 сотках землі.
Квартира має кухню 14 кв.м. з двома зонами. Кімнати площею 13, 10, 8 та 8 кв.м. Дві кімнати окремі. У будинку частково виконаний ремонт з заміною електропроводки на посилені кабелі. Встановлені склопакети.
Опалення здійснюється за допомогою твердопаливного котла "Маяк21" та чавунних батарей. За необхідності можна використовувати газовий котел. Встановлено новий водопровід 2021 року з заміною від центральної врезки та нова дворівнева каналізаційна зливна яма з пластиковою розводкою та ревізією в будинку. Є лічильники обліку води, електроенергії та газу. Газове обладнання оформлено.
У санвузлі є якісний ремонт та обладнання: пральна машинка, електрична сушарка, ванна, унітаз, умивальник із дзеркалом та водонагрівач на 80 літрів. На кухні встановлені вбудовані меблі з 4-комфортною газовою поверхнею та електричною сенсорною кухонною витяжкою.
Продаж в звязку зі збільшенням сімї. Можливий обмін на більший будинок від 100 кв.м. з пятьма кімнатами.
Будинок має шиферну покрівлю та залізобетонний паркан. Є місце під гараж, вїзд у двір та сарай. До будинку належить три сотки землі.
Будинок має відмінне розташування. Поруч зупинка транспорту, магазини, школа 77, дитячий садок та музична школа. Дорога асфальтована.
Є інтернет гігабіт та вайфай. Кадастровий номер відомий.
Деревяний будинок з цегляною господарською прибудовою. Встановлені металеві двері. На ділянці є вуличний туалет. Участок рівний, по периметру огорожений парканом. На ділянці є фруктові дерева та кущі. Розведений крапельний полив. Участок потребує косметичного прибирання.
Електрика круглий рік. Технічна вода підводиться 2 рази на тиждень.
Деревяний будинок розташований на вул. Верхня. У пішій доступності від проспекту Соборний.
Ділянка підходить для проживання. На ділянці є санвузол у дворі.
Будинок має 4 кімнати площею 11.3, 10.9, 6.6 та 9.3 кв.м., прихожу, кухню площею 11 кв.м. та суміжний санвузол.
Будинок має індивідуальне газове опалення.
Земля приватизована.
Будинок з косметичним ремонтом. Санвузол роздільний.
Індивідуальне газове опалення. Встановлено лічильники.
До продажу залишаються меблі та техніка. У будинку є телевізор.
Документи готові до продажу.
Будинок з огорожею. Є гостьовий будинок, літній будинок, підсобні приміщення, гараж, молодий сад та город.
Зупинка громадського транспорту знаходиться біля будинку. Поруч є магазини.
Будинок з Wi-Fi.
Квартира має прямокутну форму з виходом на три сторони. Можливий поділ на два окремі ділянки. Зовнішнє утеплення.
У квартирі є центральний водопровід та газове опалення.
Будівля має шиферну покрівлю.
Ділянка розташована біля центральної дороги. Площа ділянки 6.3 сотки.
Квартира має суміжний санвузол, кухню, коридор та чотири житлові кімнати. Євроремонт був зроблений у 2015 році.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з 2-контурним котлом. Є центральна каналізація, центральне водопостачання, газопостачання, кабельне та інтернет.
Продаж здійснюється з меблями. У квартирі є посудомийка та кондиціонер.
Пропозиція без відсотків для покупця. Терміновий продаж. Ціну знижено.
Квартира розташована у тихій частині центру міста. Вона є відокремленою частиною житлового будинку з ділянкою 6 соток, огородженою високим парканом. На території є навіс на два автомобілі та упорядкований зелений газон.
У квартирі встановлена сигналізація.
Будинок має якісну постройку 2003 року. Планування включає шість кімнат, два санвузли, кухню-столову 40,5 кв.м. з виходом на терасу, кладову, гардеробні. На першому поверсі розташовані три окремі спальні, два санвузли, кухня-столова, кладова. На другому поверсі знаходяться три кімнати з балконами, дві окремі спальні та прохідна кімната, санвузол.
Будинок обладнаний газовим та електричним опаленням. У котельні встановлено газове та електричне опалення.
Продаж будинку здійснюється разом із 10 сотками землі.
Будинок має два поверхи, нульовий поверх із сауною, підвалом та котельнею. На нульовому поверсі також розташовані два входи: з вулиці та з першого поверху. Є гараж на два авто.
Будинок розташований в Олександрівському районі, біля вулиць Українська-Первомайська та проспекту Соборний.
Будинок має мраморові сходи на вході та деревяні сходи на другий поверх. Дах покритий металочерепицею. Є терраса.
Квартира з євроремонтом має 2 і більше санвузлів.
У квартирі є центральна каналізація, газ і центральний водопровід. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в 2-поверховому будинку.
Будинок знаходиться в центрі Запоріжжя.
У будинку є 4 кімнати, кухня та суміжний санвузол. Ремонт косметичний.
Будинок оснащений індивідуальним газовим опаленням, центральною каналізацією та центральним водопроводом.
З реальним покупцем можливий торг при перегляді.
Добротний цегляний утеплений будинок розташований у центрі міста. Територія вся огороджена, є навіс під кілька авто. Невелика компактна територія становить 3 сотки.
Краще місце в Запоріжжі.
Будинок оснащений швидкісним інтернетом та Wi-Fi. Також є підсобні приміщення, літній будинок та гостьовий будинок. Територія охороняється.
Планування включає студію, 2 кімнати та суміжний санвузол. Виконано євроремонт.
Опалення індивідуальне електро.
Будинок повністю мебльований.
Продаж без посередників.
Будинок побудований у 2021 році. На ділянці площею 4.3 сотки розташований будинок класу люкс.
Новобудова 2021 року без оздоблення. Після будівельників. Є вітражні вікна та вихід на терасу.
Центральна каналізація, центральний водопровід, електрика.
Без меблювання.
Можливий торг реальному покупцю. Є відеоогляд.
Таунхаус має закритий двір, 2 сотки землі, 2 паркомісця та автоматичні ворота. Є огорожа.
Асфальтована дорога.
Можемо запропонувати послуги дизайнера та будівельну бригаду, які зроблять все під ключ.
Добротний цегляний будинок з житловим станом. Планування включає суміжний санвузол.
Будинок підключений до центральної каналізації та водопроводу. Опалення індивідуальне газове, є газова колонка.
Будинок мебльований та має мультимедійні можливості, зокрема кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Готові співпрацювати за програмою "єВідновлення". Можливий торг.
Будинок має капітальний гараж, літню кухню, альтанку, залізний гараж, підсобні приміщення, цоколь, підвал, огорожу, сад, город та грати на вікнах.
Будинок розташований у чудовому місці поблизу бульвару Шевченка. Центр міста, магазини, школи, лікарні, дитячий садок, набережна, парки та громадський транспорт знаходяться в пішій доступності.
Будинок має мангал.